Poznávací zájezd do Budapešti s ubytováním na 1 noc vč. snídaně a průvodce

2 799 Kč 1 399 Koupit
4,3 / 5 CK České kormidlo (kontakt) Budapešť - Maďarsko (mapa) 115 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Chystáte se do zahraničí? Podívejte se na aktuální podmínky pro cestování do evropských zemí. Připravili jsme pro vás souhrnný článek, ve kterém najdete všechny důležité informace. 

Často se ptáte

Cestování do zahraničí
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
Andrea

Dobrý den, Prosím vás, chtěla bych se zeptat, jakém hotelu bude ubytování. Děkuji

CK České kormidlo

Dobrý den, hotel se může pro jednotlivé termíny lišit, zajišťuje se cca týden před odjezdem u našich zahraničních partnerů podle počtu klientů. Přesný hotel je pak uveden v pokynech k odjezdu.

Kat Ka

Dobrý den, zájezd v termínu 6.-7.6. 2020 bude uskutečněn? Děkuji

CK České kormidlo

Dobrý den, zájezd v tomto termínu se bohužel neuskuteční, nepodařila se naplnit minimální kapacita k odjezdu.

Soňa Mokrošová

Dobrý den, lze za pobyt platit Edenred benefitní kartou?

Slevomat.cz

Dobrý den, Soňo :) ano, není problém. Stačí kliknout na sekci Benefity, dobít body z karty a nakoupit voucher. Pěkný den Lukáš :)

Lenka

Dobrý den, cena přistýlky pro dítě je ale asi nižší než cena klasického lůžka a jde to tady někde zadat? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den Lenko :) dítě cestuje za standardní cenu voucheru. Pokud narážíte na předchozí dotaz, tak byla řešena situace ubytování 3 osob (1 dospělí a 2 děti) v jednom pokoji, která se řeší jak bylo napsáno. Jinak by bylo nutné pro třetího doplácet za jednolůžkový pokoj. Pěkný den Lukáš :)

Lenka

Ano, také chci jet se dvěmi dětmi. Přijde mi divné platit pro nás všechny tři stejnou cenu voucheru, když má jeden přistýlku…

Helena Hrdličková

Ráda bych jela na tento výlet s dcerami (12 a 14 let) lze to nějak nakombinovat a hlavně je možná přistýlka v hotelu ? Děkuji H.Hrdličková

Slevomat.cz

Dobrý den, Heleno :) pro děti musíte zakoupit vlastní vouchery, ale pak je možné ubytování v jednom pokoji, že jeden z Vás bude na přistýlce s tím že připlácet nebudete nic. Pěkný den Lukáš :)

Antonin

Dobry den, rad bych tento zajezd daroval, ale vyber konkretniho datumu bych chtel nechat az na obdarovanen, je mozne poridit voucher i bez konkretniho terminu?

Slevomat.cz

Dobrý den, Antoníne :) bohužel u této nabídky koupě bez termínu není možná. Zkuste si vybrat z naší velké nabídky pobytů bez termínu. Pěkný den Lukáš :)

Mark

I would like to arrange a trip to celebrate my birthday on 16/2/20, I would like to leave on Friday 14/2 in the afternoon and return on 16/2 in the evening. I would like a city break – Krakov, Vienna, Berlin etc if possible

Slevomat.cz

Hello Mark, the event is unfortunately only from 4.4. Wishing you a nice day Janča :)

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš kontaktní formulář nebo volejte +420 222 745 354.

2 799 Kč
1 399