Kategorie

CK České kormidlo

4,2 / 5 (3804 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Je to tady superrrrrrrr“

Dnes otevřeno: 7:00–21:00 Zobrazit všechny dny
Dnes otevřeno: 7:00–18:00 Zobrazit všechny dny
Dnes otevřeno: 7:00–21:00 Zobrazit všechny dny
Dnes otevřeno: 7:00–18:00 Zobrazit všechny dny
Dnes otevřeno: 7:00–18:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky CK České kormidlo

Hodnocení podniku CK České kormidlo

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
L

Alpy, počasí, lyžování

Ubytování. 3* hotel byl spíše ubytovna. Reklamace proběhla na místě, ale cestovní kancelář nechtěla nic řešit. Zájezd byl rozdělen do více hotelů různé kvality. A protože dopředu nevíte do jakého hotelu Vás dají, tak je to celkem ruleta a tak to prý bude i do budoucna.

7. 3. 2016
Užitečné? Ano
Soňa

Je to tady superrrrrrrr

Včera
Užitečné? Ano
Veronika

Příjemná a bezpečná cesta, řidiči byli velmi profesionální.
Delegát Vašek byl ochotný a vždy k dispozici alespoň na telefonu.
Úžasné lyžařské středisko

Obrovské zklamání z hotelu Urri. Děravé dveře od pokoje zalepené izolepou, místo klasické postele pouze 2 oddělené železné přistýlky a to navzdory informaci z voucheru, že náš pokoj bude klasický double. Po naší žádosti o výměnu pokoje, nám byly postele pouze přisunuty k sobě. Špinavé skvrny na zdech, záclonách a „čele postele“, děravá židle, rozbitý obraz. Koupelna sice nová, ale velice neprakticky řešená. Chybí dveře od sprchového koutu, který je navíc hned před záchodem. WiFi funkční pouze v okolí recepce. Snídaně slabší průměr – staré pečivo, žádné ovoce, systém „kdo dřív přijde…“. Na první večeři jsme přišli mezi posledními a i přes velkou kapacitu restaurace se nás personál snažil usadit každého zvlášť k jinému stolu, ačkoli jsme přišli jako pár. Anglicky se s personálem bohužel moc dobře nedomluvíte. Čistý pokoj a pořádná postel je základ, obzvlášť po celodenním sportování. Za nás příště určitě jiný hotel.

22. 2. 2017
Užitečné? Ano
Michaela

Dobrá organizace, příjemná průvodkyně. Vše naprosto o.k. Krásný zážitek. Doporučuji. :-)

22. 2. 2017
Užitečné? Ano
Jiří

Masky byly moc hezké.

„Úchvatný karneval“ = divadlo na náměstí cca 15 párů v maskách na dřevěném mole za ocelovými ochozy. Žádné info o času odjezdu – v Brně na místě měli vyzvednout řidiči CK, kteří tam však nebyli a přijeli až po telefonické urgenci s hodinovým zpožděním. Diletantské řešení svozů – vysazení na úplně jiném místě, než nabrali. Výběhový model autobusu – bez wifi. WC pouze v kritických případech. Benátky ano, ale určitě NE s Českým kormidlem!!!

22. 2. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (1083)