Pobyt v polských Krkonoších: neomezený wellness a polopenze pro pár i rodinu

4 602 Kč od 3 899 Vybrat variantu

Hodnocení podniku Osada Śnieżka

4,5/5 (154 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jitka

Pěkné prostředí celé osady, velký výběr jídel (a to jak u snídaně tak u večeří). Wellnes dostačující (velký bazén, 4 vířivky) ideál. Přístup a chování personálu při snídaních a večeřích perfektní.

V apartmánu by se hodila spíš postel než rozkládací gauč, měli jsme smůlu v tom, že byl gauč prosezený.
Při příjezdu nám slečna na recepci nebyla schopna vysvětlit, kde najdeme směnárnu a nerozuměla nám ani v češtině, polštině angličtině, asi nám nechtěla dát informace. Při odjezdu na recepci byla jiná slečna a ta s námi bezproblémů komunikovala.

Dnes
Petrchudej

nepořádek v dětském centu

8. 10. 2019
Zuzana

Krásné je zejména prostředí hotelu, které nabízí možnost výletů. Vyzdvihnout musím i skvělé snídaně a večeře, troufám si říct, že místní kuchyň uspokojí i vybíravé jedince. Wellness byl fajn, i když celkově dost poddimenzovaný na velikost hotelu.

Pokud se ubytujete v apartmánu, počítejte se spaním na rozkládacím gauči. Pobyt je vhodný pro rodiny s dětmi, pokud si chcete udělat romantický výlet ve dvou, počítejte s tím, že řev dětí je opravdu všudypřítomný..... :)

7. 10. 2019
Iveta

pěkný pokoj, milý personál, výborné jídlo

wellness nevyhovující pro tak velký areál, nedostačující zázemí, večeře v době od 16–18 !!

6. 10. 2019
Kateřina

skvele jidlo, moderni dokonale apartmany, siroke spektrum vyziti pro rodiny s detmi, bajecna restaurace, skvele misto pro vylety

pouze jeden rucnik na cele wellness vcetne sauny

4. 10. 2019
Petr

Krásné prostředí, hezké pokoje i wellness, milý personál. Doporučujeme navštívit nedaleký krásný kostel Wang (zhruba 15km).

Večeře od 16 do 18 hodin.

25. 9. 2019
Pavel

Wellnes

23. 9. 2019
Blanka

Všechno,

23. 9. 2019
Lukáš
20. 9. 2019
Mirek

krajina

nevím

18. 9. 2019
Filip

Podle ostatních recenzí jsme se dost báli pobyt zakoupit. Co se týče domluvy, recepční anglicky uměla, když jsme řešili něco z hotelem přes email tak anglicky také uměli. Personál, s tím jsme byly v kontaktu pouze na snídani a večeři, myslím že fungoval jak měl, talíře hned odnášeli a tvářili se mile. Jídlo, už v popisu je psáno že ochutnáte místní speciality, takže byly většinou jídla co mají rádi, ale myslím že každý si našel něco co by snědl a nemůžu si stěžovat. Jídlo stále doplňovali, nápoje byly i u večeře zdarma, bylo tam spousta dětských stoliček. V prostorách bazénu byly 4 vířivky takže pro každého dost, dětský bazén s klouzačkou a velký plavecký bazén. V blízkosti resortu je obchod kde se dá koupit všechno ostatní kdyžtak. Byly jsme velice spokojeni.

Jediné co by jsme vytkly byl čas večeří 16:00 – 18:00, když jsme šli na výlet museli jsme se vrátit dříve, ale jeli jsme tam s tím že jsme věděli že večeře jsou takhle brzo.

16. 9. 2019
Kateřina

Prostředí krásné moderní.
To je vše pozitivní.

Na pokoji nám netekla teplá voda, personal hotelu neumí Anglicky.
Paní na recepci nám řekla v Polštině, že opravář má čas až za 5hodin, když jsme řekli, že by jsme se rádi vysprchovali po cestě, tak se paní na recepci jen usmála, že musíme čekat prostě.
Jídelna velmi malá, pro takový počet hostů.
V apartmánech gauč, který se Vám skoro rozsype při rozkládání. ( Údajně na spaní )
Nejhorší zkušenost s hotelem, původně na celý víkend pobyt, jsme ukončili hned ráno druhý den.
NEDOPORUČUJI!!

15. 9. 2019
Tomáš

Vše bylo naprosto úžasné. Velmi pěkné prostředí pro rodiny s dětmi. Rádi se opět vrátíme

13. 9. 2019
Dr.

ubytování, stravování, zázemí pro děti, masáž, wellnes

přístup paní na recepci

13. 9. 2019
Irina

Vše bylo bez chybičky..

12. 9. 2019
Lenka

Poměr cena/kvalita byla nakonec dobrá, ale to jen proto, že jsme zájezd koupili na slevomatu za zvýhodněnou cenu. Pokud bychom měli platit plnou cenu, kterou si hotel standardně účtuje, tak bychom byli velmi nespokojení. Snídaně byly výborné, velký výběr, stále doplňovali. Co se týče večeří, výběr byl obstojný, některý večer byla nabídka rozmanitější, jiný to bylo slabší (v jeden večer byly téměř všechny hlavní pokrmy smažené). Některé chutě byly pro nás nezvyklé, ale celkově hodnotíme jídlo pozitivně.

V našem apartmánu byl pouze rozkládací gauč, který byl velmi nepohodlný. Kvůli tomu jsme odjeli o den dřív, další noc bychom nezvládli. Dalším mínusem je absolutní nezájem o úklid. Společné prostory apartmánu byly vzhledem k počasí velmi znečištěné a to po celou dobu našeho pobytu, i když pršelo pouze první den. Welnes byl pěkný, ale nerozumím tomu, proč byly sauny až od 15 hod. Vzhledem k obsazenosti hotelu by se hodilo, aby byly k dispozici celý den. Dále nerozumím tomu, proč župany měli k dispozici jen část hostů a někteří ne. Vzhledem k tomu, že personál se nijak nesnažil dorozumět, česky se tvářili, že nerozumí a anglicky tam neumí vůbec, tak jsme neměli ani šanci si je nějak vyžádat. Při vstupu do welnes dostal každý jen jeden ručník, což je málo, když není k dispozici župan a lehátka jsou po prvním návštěvníkovi naprosto promočené.

11. 9. 2019
Andrea

Predcilo vše nase očekávání, nádhera 😉

11. 9. 2019
Ivo

Čistota, pěkné prostředí, výborné jídlo.

Vše bylo v pořádku.

10. 9. 2019
Markéta
8. 9. 2019
Kristýna

Skvěle dětské centrum.. Úžasný bazén, pro nejmenší.

Naprostá spokojenost!

Jediné co by chybělo, byla mikrovlnná trouba na pokoji. Nevím jestli na jiných ji mají. Ale i tak to bylo to nejmenší, bez ní se to dá také zvládnout a ohřát mlíčko na kamnech :)

6. 9. 2019
4 602 Kč
od 3 899