Pobyt na Křivoklátsku pro dva: all inclusive vč. nápojů a neomezený wellness

9 736 Kč od 4 190 Vybrat variantu

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte: Jak uplatnit Děti Příplatky Storno podmínky

Pitlíková

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda-li je u Vás také dětský koutek? Děkuji. Pěkný den.

Milena Hajdukova

Ještě pridavam,ze chceme all inklusiv na ten víkend od 30.8.dekuji hajdukova

Milena Hajdukova

Dobrý den, chci se zeptat kolik to stoji,když je nas 2 dospělí a 2 děti,–1 a 9 let na víkend-30.8 až 1.9.dekuji Hajdukova

Natália Schlosserová

Dobrý večer, chtěla by jsem se zeptat jestli de uplatnit Voucher když jsme tři za tu slevu a ak by to šlo, tak bych chtěla objednat víkend od 20.9–22.9 2019 pro tři lidi a jeden pokoj. S pozdravem Schlosserová

Jonášová

Dobrý den,kolik voucherů máte do hotelu Lions all inklusive s neomezeným wellnes ještě k dispozici?Jestli by měli rodiče možnost jet s námi.Děkuji

Věra Šuranyiová

Dobrý den,chci se zeptat, nemáme auto,jaká je možnost k vám se dostat,spoje autobus nebo vlak? Děkuji předem za odpověď naschledanou 😊

Pavlína Oklešťková

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jak mám zadat pobyt s tříletým dítětem. V košíku se zobrazuje pobyt pro 2. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlíno, voucher je koncipován pro 2 osoby. Za dítě se doplácí až na místě 400 Kč / noc včetně stravy a lůžka (bez procedur), jak je uvedeno v sekci Děti. Prosím, kontaktujte recepci ohledně dostupnosti přistýlky. Krásný den, Míša :)

Iveta Dunkova

Dobrý den mám dotaz ohledně objednávky nemůžu se k vám dovolat děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Iveto, na telefonní číslo +420 313 575 452 je nutné volat v čase od 7:00 do 19:00. Pokud telefon nikdo nezvedá, je možné, že jsou zrovna zaneprázdnění hosty, tak zkuste napsat e-mail na info@stredisko-nesuchyne.cz. Krásný den, Míša :)

Petra Čičo

Dobrý den, mám podobný dotaz ohledně 3 lidi, ale zajímalo by mě jestli by se dal doplatit plný program. Chceme jet totiž ve 3(kamarádky) a rády bychom měly všechny ty stejné procedury a možnosti. Je zde i tato možnost?

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, ohledně možnosti doplacení procedur pro třetí osobu se domluvte přímo s hotelem na e‑mailu info@stredisko-nesuchyne.cz nebo na telefonu +420 313 575 452 (7:00–19:00 hod.). Krásný den, Míša :)

Jiřina Frenclová

Dobrý den . Nebylo by prosím vás možné říct termín dopředu než pošleme platbu . Předem děkuji za odpověď . Frenclová

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiřino, termín si ověřte před zakoupením voucheru buď na e‑mailu info@stredisko-nesuchyne.cz nebo na telefonu +420 313 575 452 (7:00–19:00 hod.). Krásný den, Míša :)

Monika Davídková

Dobrý den, byl by možný pobyt od středy do pátku?

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, nejrychlejší způsob jak si ověřit dostupné kapacity je, když se zeptáte přímo partnera buď na e‑mailu info@stredisko-nesuchyne.cz nebo na telefonu +420 313 575 452 (7:00–19:00 hod.). Krásný den, Míša :)

Hana Halamíčková

Dobrý den, je prosím možný pobyt se psem?

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, bohužel, domácí zvířata v hotelu nejsou povolena. Krásný den, Míša :)

Barbora D.

Dobrý den, kdybychom k Vám chtěli jet ve třech lidech (třílůžkový pokoj superior lux komfort), bylo by možné využít jeden voucher a třetího dospělého člověka doplatit? Kolik by byl případný doplatek? Děkuji. S přáním pěkného dne, Barbora D.

Slevomat.cz

Dobrý den, Barboro, další dospělá osoba platí 700 Kč / noc včetně stravy a lůžka (bez procedur). Krásný den, Míša :)

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš e‑mail podpora@slevomat.cz nebo volejte +420 222 745 354.

9 736 Kč
od 4 190