Kategorie

Hotel Lions

4,1 / 5 (867 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „bazén se slanou vodou, servis“

Školící a wellness hotel

Dnešní nabídky Hotel Lions

Hodnocení podniku Hotel Lions

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Petra

Vše bylo naprosto perfektní. Krásné ubytování, příjemné prostředí, milý personál a výborné jídlo. Nabízené služby byly v nejlepším pořádku a během procedur bylo vždy všechno vysvětleno a všichni byli moc ochotnní :-)

Jediný problém jsme měli s pokoji. Stěny jsou tak tenké, že jsme slyšeli každé slovo od sousedů včetně každého kýchnutí, spláchnutí i pípnutí televize. Pokoje jsou opravdu špatně odhlučněné… Ale naštěstí jsme na pokoji moc času netrávili :-)

Včera
Užitečné? Ano
Alice

– ochotný a milý personál
- pěkně opravený hotel se slušnými pokoji

– hotel se nachází doslova uprostřed ničeho
- slabá nabídka výběru jídla pro vegetariány či vegany
- kapacitně dost omezené wellness

Včera
Užitečné? Ano
Pája

Na první pohled vše vypadalo krásně. Venkovní areál je moc hezký, golfové hřiště udržované a zábavné. Apartmány byly čisté. Na snídani byl celkem velký výběr a na večeři oceňuji vždy jedno vegetariánské jídlo :) Ve wellness jsme nejvíce času strávili ve vířivce, ta byla super! :)

Horší byl druhý pohled :( První druhý dojem, kdy jsme se setkali s paní recepční – tu evidentně její práce moc nebavila. Byla nepříjemná a veškeré informace které nám dala shrnula do věty o pěti slovech. Zjistili jsme, že náš pokoj se nachází na druhé straně areálu od hlavní budovy – to nebylo moc příjemné při přechodech z wellness. Co se týká wellnessu, je pravda že je moderní a zrekonstruované, bohužel však není vůbec pohodlné ani relaxační. V bazénu studená voda, parní sauna – co to je?, v celém prostoru nebylo jediné lehátko nebo místo, kde si odpočinout. Co nás nejvíce mrzelo, bylo znatelné šetření na lidech. Např. používání jedné osušky na pokoji a nutnost si tuto osušku nosit přes celý areál a zpět i do wellness mi přijde hygienicky nevhodné. Ano je možnost si osušku vyměnit na recepci – ale ten pohled paní recepční za to nestojí :)

Včera
Užitečné? Ano
Josef

bazén se slanou vodou, servis

5. 2. 2017
Užitečné? Ano
Marian

Vše bylo moc fajn.personal profesionální, milí mohu jen doporučit. Jídlo super a hodně.

Nelíbilo se asi jen to že pokoje kde jsme byli byli sice hezké ale zdi slabé tudíž byli vše slyšet když někdo dorazil na pokoj tak lidi byli hlučný to nám vadilo.pokud by se to odhlučnili tak by to bylo geniální

28. 1. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (386)

Podobné podniky