Kategorie

Hotel Lions

4,1 / 5 (880 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „bazén se slanou vodou, servis“

Školící a wellness hotel

Dnešní nabídky Hotel Lions

Hodnocení podniku Hotel Lions

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Eva

velmi příjemný personál – ochotný, střícný a vždy s úsměvem, , hezký hotel i okolní prostředí, čisto, výborné jídlo i pití v rámci all inclusive

v pokojích je slyšet všechno, ale jen jsme přespávali, takže nevadilo. Co bych opravdu hotelu vytkla je wellness – na počet hostů malé, stojíte v bazénku a váháte, zda na svojí noze. Další pro mě nepochopitelnou věcí je, absence věšáčků na ručníky, uspořádání šatny a takové drobotiny, které vám otráví život při převlékání. Nevadí pobyt jsme si užili a wellness jsme oželeli. Personál to svou vstřícností a ochotou vynahradil. Jídlo také a all inclusive musím doporučit. Opravdu jak na dovolené u moře, chutný alkohol i nealko. Žádné pančování apod.

21. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lucie

Areál pěkný.

Dá se říci, že jsme byly nespokojené skoro se vším. Na pokojích zima. Bazén malý, přecpaný, jediné co jste tam mohla, bylo stát na místě nebo sedět na schodech, slaná voda= chloru ažaž, po chvilce máte oči jako angorák. Jídlo, no k tomu se snad nebudu radši příliš vyjadřovat, zelenina a ovoce panu kuchaři určitě nic neříká, a oblíbenou surovinou je grilovací koření, večeře otřesné, oschlé a vše hrálo v odstínu , , hnědé, , …a koření. Wellness procedury- Badminton, poté co jsme si uklidily vysavač po paní uklízečce, rozsvítily si a po půl hodině se konečně zahřály, se to dá hodnotit jako podprůměrné, Oxygenoterapie- paní vedle se celých 20min.dusila, neboť jí , , obsluhující paní, , neinformovala k čemu je to dobré, a jak dýchat…jediné co udělala, bylo nastavení minutky a informování, že pak máme odejít po zazvonění, … Koupele- neboť nás slečna na recepci zapomněla zapsat, byly jsme tou samou obsluhující paní, která byla i u Oxygenoterapie, velmi neprofesionálně při příchodu do Balneo části poslány, ať si to jdem laskavě vyřídit na recepci, že nás tam prostě nemá…Tudíž naše cestování mezi jednou částí hl.budovy a druhou na druhém konci ležící části, kde jsme byly ubytované (za parkovištěm) se několikrát opakovalo. Žádná omluva, nebo jakkákoli snaha nám to nějak vynahradit se nekonala. Nevím, ale pocit, že bychom RELAXOVALY! se nijak nedostavil…jediné co jsme si odvážely byl ekzém a nachlazení z bazénu z běhání mezi budovami( vnitřní chodba by se velmi šikla, zvlášť v chladném období, ono běhat s mokrou hlavou z bazénu, protože vysoušeč prostě není, a je tam pouze jedna sprcha pro všechny, je dosti nedomyšlené!!!), podrážděný žaludek, touhu po jakémkoli kousku ovoce či zeleniny…a únavu, neboť zdi mezi pokoji jsou sakra slabé. Opravdu ač nejsme žádné fajnovky, a snesem hodně…tohle byl strašný propadák.! A už sem nikdy nehodláme zavítat.

17. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Adam

Ochotná obsluha
K snídani vajíčka, klobásky…
Příjemné prostědí

Otevírací doba bazénu pouze do 18,00 Sauna otevřena jen od 14,00 do 18,00

12. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Karolína

Příjemné prostředí, ale lepší využití má areál určitě v teplejším období.

Byla škoda, že wellness již nebylo možné využít večer – otevřen byl pouze v čase 10 – 18 hodin. Jídlo bylo dobré, ale musely jsme žádat o doplnění rautu, které by mělo dle mého probíhat automaticky.

21. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petra

Vše bylo naprosto perfektní. Krásné ubytování, příjemné prostředí, milý personál a výborné jídlo. Nabízené služby byly v nejlepším pořádku a během procedur bylo vždy všechno vysvětleno a všichni byli moc ochotnní :-)

Jediný problém jsme měli s pokoji. Stěny jsou tak tenké, že jsme slyšeli každé slovo od sousedů včetně každého kýchnutí, spláchnutí i pípnutí televize. Pokoje jsou opravdu špatně odhlučněné… Ale naštěstí jsme na pokoji moc času netrávili :-)

19. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (390)

Podobné podniky