Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Paříž s Remeší a Versailles: 2 noci s ubytováním v hotelu včetně snídaně

4,2/5 CK Metal Remeš, Francie, Paříž, Francie, Versailles - Francie 199 zákazníků

Nenechte si ujít nové nabídky podniku CK Metal

Pohlídáme, aby vám už žádná nová nabídka neutekla.

Upozornit na nové nabídky

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Hodnocení podniku CK Metal

4,2/5 (3 990 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Tereza

Hotel byl útulky a čistý a prostředí okolo Hradu bylo krásné;-)

23. 1. 2020
Renata

prostředí ubytování bylo užasné, samostatná prohlidka vánočního města velice pěkná, termalní lázně velká spokojenost.

průvodcovská aktivita velmi průměrná

16. 1. 2020
Niki

Prostředí, milý a komunikativní průvodce i sympatičtí pani ridici. Ubytování!

Autobus! Málo místa!

16. 1. 2020
Anonym

Velice špatná organizace celého zájezdu – ze strany cestovky (neobdržený sekt a program, který průvodce nemohl splnit)
Průvodce, který uměl dobře vyprávět o jednotlivých zajímavostech města, ovšem organizace a sdělování důležitých informací v pravý čas, to chybělo
Neochotní řidiči autobusu, kteří sprostě nadávali celou cestu na sebemenší maličkosti.

Vyjádření partnera
CK Metal Před 18 dny

Dobrý den,

mrzí nás, že jste se zájezdem nebyli spokojení, ale věříme, že k žádnému pochybení nedošlo. Snad se našlo alespoň něco pozitivního.

Mějte se hezky,

Tým CK Metal | www.ckmetal.cz | +420 547 385 464

6. 1. 2020
Kateřina

Vše byla naprostá bomba. Velké pochvala patří super průvodkyni Simonce. Nebylo nic, co by nevěděla.

4. 1. 2020
Iveta

Jednání delegatek CK. Program. Průvodce. Organizaci zájezdu. Řidiče.

Nevím.

4. 1. 2020
Martin

Delegát jak nás provedl

Vyjádření partnera
CK Metal Před 18 dny

Dobrý den,

děkujeme za příspěvek :)

Mějte se hezky,

Tým CK Metal | www.ckmetal.cz | +420 547 385 464

3. 1. 2020
Natálie

Informovanost paní průvodkyně. Pěkný hotel.

Toto byl můj první a zároveň poslední zájezd u této CK. Rozhodně bych zájezd nedoporučila nikomu koho znám.

Sedačky v autobuse nebyly zrovna nejpohodlnější na absolnování, tak dlouhé cesty.

Procházet Amsterdamem se skupinkou cca 80 lidí, absolutní blbost.

Dále domluvený odjezd byl na 1:00 ráno. Čekali jsme pomalu do 1:20 než autobus přijel, což v té zimě nebylo vůbec příjemné.

Pokud to vše shrnu, tak selhala organizace zájezdu. Pokud to porovnám se zájezdem společnosti Radynacestu.cz, tak CK Metal těžce pohořela.

Vyjádření partnera
CK Metal Před 18 dny

Dobrý den,

je nám líto, že jste nebyli spokojeni. Abychom se ke komentáři vyjádřili, zpoždění autobusu 20 minut je jistě nepříjemné, nicméně se to kvůli dopravní situaci může stát. Jistě je pravda, že procházet Amsterdam ve větší skupině je kvůli davům dalších turistů a obyvatel složitější, ale to je ostatně v každém městě i v menší skupince.

Pokud to je z vaší strany vše, neshledáváme z naší strany žádné pochybení.

S pozdravem,

Tým CK Metal | www.ckmetal.cz | +420 547 385 464

3. 1. 2020
Alex

Znalosti p. Horákové k památkám
Vybavenost pokoje v hotelu De Kruishoeve
Prostředí Zaanse Schans

Nedodržení předem sepsaného plánu
Dlouhé osobní volno (8 hodin)
Předem slíbený sekt do páru putoval do Paříže
Nedodržené domluvené časy odjezdů (Průvodkyně nedala ani vědět, co se děje.)


Průběh zájezdu
1. Den – Z Brna se vyjíždělo s půl hodinovým zpožděním. V dokumentu co nám byl zaslán bylo psáno, že každé sedadlo je vybaveno vlastní USB přípojkou. Ve skutečnosti to byly klasické zásuvky, ve kterých ani pořádně nedržela nabíječka. První cestovní pauza se uskutečnila až po cca 5 hodinách přičemž se cestou nabíralo pár skupinek lidí, takže minutovou zastávku bych nepočítal jako pauzu. Z nepohodlných sedaček už po chvíli sezení bolelo tělo.
2. Den – V dokumentech bylo psáno, že přijedeme do skanzenu Zaanse Schans, ve skutečnosti se to prohodilo a začalo se v Amsterdamu, kde nastal první problém. Procházet se rušným Amsterdamem ve skupince 80ti lidí není dobrý nápad, na rušných ulicích se stačilo zastavit kvůli focení a už se pomalu nevědělo, kde se skupinka nachází. Z mého pohledu strašně špatná organizace ze strany cestovní kanceláře, určitě by to bylo lepší v menší skupince lidí. Když se zastavilo u některé památky, účastníci vzadu ani pomalu neslyšeli průvodkyni. Dále v dokumentech bylo psáno, že s průvodcem začneme na terase Nema, avšak s průvodcem se nedošlo ani k tomu Nemu. Před odjezdem na hotel se ještě uskutečnila plavba na lodičkách, ale že bych si užil “noční Amsterdam” ve 4 hodiny odpoledne když je ještě světlo, tomu tak nebylo. Než se vyplulo nastal další problém. Spojení s druhou skupinkou způsobilo přeplnění lodičky, která nemohla vyplout, dokud 6 lidí nevystoupilo. Na hotel se přijelo kolem 9. hodiny večer.
3. Den – Tenhle den měl být celý zasvědcen Amsterdamu, avšak se jelo do skanzenu Zaanse Schans. Konečně jsem si ten zájezd začal užívat. Prostředí bylo nádherné, viděli jsme jak se vyrábí dřeváky, nakoukli jsme do mlýnu na křídu a bylo nám vysvětleno, jak se vyrábí tamní sýr. Nechyběla ani ochutnávka sýrů. Ale i tady nesměl chybět problém v organizaci. Před budovou na výrobu sýrů průvodkyně něco říkala, ale slyšela jí pouze polovina skupiny. Na výzvu jestli by to mohla zopakovat odpověděla, že to řekne v autobuse, ale to se nestalo. Následoval odjezd do Amsterdamu, kde se přijelo před 4 hodinou odpoledne. Od té doby byl rozchod až do 1 hodiny ráno. Měl jsem za to, že nás průvodkyně ještě provede po Amsterdamu, když jsme ho předešlý den jen tak proletěli. Slíbený sekt nám dle slov průvodkyně putoval do Francie, takže se muselo připít na vlastní náklady.
4. Den – Sraz na domluveném místě byl 15 minut před odjezdem, tj. 0:45. Odjezd se měl uskutečnit v 1 hodinu v noci, se slovy “Na nikoho nečekáme”. Zatímco tam skupina 80ti lidí mrzla venku, průvodkyně si přišla až 1:10. Když jsem jí pár minut předtím než přišla volal, co se vůbec děje, proč tu stále není autobus s klidem mi odvětila že do garáže zajel až 16:15 a mohl vyjet až po 9 hodinách odpočinku. Když teda dorazila na místo, tak se čas najednou posunul na 16:25. Dobře, beru že můžou vyjet opravdu po těch 9 hodinách, ale myslím že není vůbec problém s tím, rozeslat všem se skupiny SMSky ohledně tohohle problému, když to sama věděla. S takovou se mohlo na místo dorazit později a né tam čekat 40 minut. Po pár hodinách cesty byla uzavřena před náma dálnice a muselo se čekat 4 hodiny, než se dálnice znovu uvede do provozu. Při přejíždění českých hranic a vysazování první skupinky, náš super řidič začal couvat v nájezdu, přičemž si tohohle všimla policie a tak nedaleko od toho místa náš autobus zastavila a řidiče čekala kontrola dokumentů a zřejmě i tučná pokuta, když ohrozil životy 80ti lidí. Jelikož měl být plánovaný návrat do Brna orientačně kolem 17:00, měl jsem zamluvený vlak domů o pár hodin později, pro jistotu. Ani tohle nestačilo, když nám i poslední vlak odjel, než se přijelo.


Shrnutí
Tohle byla má první a zároveň poslední zkušenost s touhle cestovní kanceláří. Organizaci zájezdu mají lepší snad i učitelky prvního stupně základní školy na výletě do ZOO. Nevím zda tohle byl první pokus téhle cestovní kanceláře v takovém počtu na 1 průvodce, ale určitě by se to mělo lépe promyslet. Myslím, že o hodně víc bych si tenhle zájezd užil, kdybych jel na vlastní pěst. Člověk, který psal a rozesílal ty pokyny na cestu by to měl poslat i paní průvodkyni, jelikož to měla úplně jinak. Sice průvodkyně se vyznala a o památkách toho řekla hodně, ale mohla nás lépe informovat o tom, co se současně děje apod. A né abych se na vše musel vyptávat. Slíbený sekt se má údajně finančně vrátit, tak jsem zvědav, jak se s tím CK popere. Před odjezdem z Amsterdamu jsem měl v úmyslu dát tomuhle zájezdu alespoň 2* za snahu průvodkyně, ale z toho všeho co se událo mi nezbývá nic jiného, než 1* a to jen protože to je minimum.

2. 1. 2020
Anonym

Odjížděli jsme jako 2 autobusy. Každý měl mít svoji pruvodkyni, naše nedorazila.

27. 12. 2019
Alena S + 3os

Jely jsme 4 osoby. Byli jsme nesmírně rádi, že se nás ujala paní delegátka Horáková, byla fajn. Cesta tam i zpět proběhla v pořádku. Panu řidiči velký dík.
Co se týká Budapešti – kouzelná ( Matyášův chrám) , některá zákoutí velmi zajímavá, nádherná večerní plavba po Dunaji byla úžasný relax při pohledu na rozsvicené památky (budova parlamentu).
Pobyt a snídaně na hotelu Merkur – skvělé❤
Místo lázní jsme zvolili návštěvu ZOO.Moc pěkná, ani jsme ji neprošli celou. Dost velká plocha.
Za nás výlet na 1👍

Dokonce nám i zapršelo, ale to nikdo neovlivníme.🙄

Vyjádření partnera
CK Metal Před 18 dny

Dorý den,

moc nás to těší! :)

Budeme se těšit příště.

Tým CK Metal | www.ckmetal.cz | +420 547 385 464

25. 12. 2019
Simona

Celá Budapešť

Organizace
Nechapu jak je mozne že si zaplatíme pruvodkyni a nakonec nepřijede ???
Dožadovala bych vrácení peněz.
Neni možné, že to proste necháte byt…

25. 12. 2019
Jakub

Super zájezd, za pár dní jsme viděli všechno, co jsme chtěli vidět.

Dlouhá cesta, ale s tím je potřeba počítat :)

21. 12. 2019
Vojta

Samotné trhy a památky pěkné, asi, moc jsme toho neviděli, protože jsme se snažili držet krok s „provizorní“ průvodkyní, která takřka běžela.

Organizace zatím nulová. Zaplatili jsme si zájezd především z toho důvodu, že to bude zájezd s průvodcem, který ovšem nedorazil. Kdybychom se o tomto dozvěděli dříve, tak zájezd zrušíme. Kdybychom vyrazili na vlastní pěst je to úplně stejné.

21. 12. 2019
Michaela

Adventní Budapešť byla krásná, ale bylo tam opravdu hodně lidí, proto doporučuji jet tam raději přes všední dny. Organizace byla perfektní, co mi vadilo bylo, že náš průvodce nám neřekl téměř žádné informace k městu, historii apod.

Vyjádření partnera
CK Metal Před 18 dny

Dobrý den,

jsme rádi, že se vám Budapešť líbila a doufáme, že jste se dozvěděli vše důležité :)

Zdraví,

Tým CK Metal | www.ckmetal.cz | +420 547 385 464

20. 12. 2019
Hana

Se zájezdem jsem byla spokojená ve všech ohledech.

Vyjádření partnera
CK Metal Před 18 dny

To jsme moc rádi :)

S pozdravem,

Tým CK Metal | www.ckmetal.cz | +420 547 385 464

19. 12. 2019
Veronika

Průvodce nebyl dostatečně informovaný. I přes jiné hlasování, které bylo jednohlasne, si zvolila svoji variantu… Byla v rozporu z hlasováním! Nedoporučuji!!

Vyjádření partnera
CK Metal Před měsícem

Dobrý den,

děkujeme za zpětnou vazbu, ale na zájezdě se nedá hlasovat, je program, který musí být dodržený.

Děkujeme za pochopení

CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

18. 12. 2019
Blazeckova

ubytování

organizace, zbytečná časová prodleva v Miláně a ranní příjezd do Verony, kde nebylo nikde možnost dát si ani kávu, obchody otevřené od 10. hod. příjezd v 6.30

18. 12. 2019
Jan

Super průvodkyně, i přes horší počasí jsme si zájezd užili, super program, doporucuji!

18. 12. 2019
Cobra

Nemusím se o nic starat, vše je naplánované, když něco nevím, zeptám se průvodce, nejsem unavený z řízení (to platí obecně pro všechny poznávací zájezdy)

Mám za to, že od průvodce jsme nedostali téměř žádný výklad. Na začátku v autobuse řekl pár slov a pak jen upozornil, kde je jaká památka, případně předával info o tom, kdy a kde bude sraz a jaký bude další program, ale chyběl mi ten klasický výklad s průvodcem (proto jsem si ten zájezd zakoupil, jinak jsem mohl jet na vlastní pěst). Místo průvodce jsme měli spíše delegáta.

Autobus byl méně komfortní, ale jelikož to bylo na relativně krátkém zájezdu, tak to neřeším.

Shrnutí:
Byl to můj první zájezd s Vaší CK. Ve finále jsem byl se zájezdem spokojený, protože Budapešť má své kouzlo, ale chyběl mi tam průvodce (místo výkladu průvodce jsem si informace o památkách hledal online na telefonu).
Takže ve finále bych sice doporučil tento zájezd i ostatním, ale s upozorněním, že je to jen s „delegátem“ (bez průvodce).

Vyjádření partnera
CK Metal Před měsícem

Dobrý den, Martine,

mrzí nás, jestli jste byl zklamaný, že jste nedostal dostatek informací o památkách. Tento zájezd je koncipovaný zejména jako předvánoční pohodová návštěva adventních trhů a termálů, proto by se ještě i prohlídka města s průvodcem nedala stihnout. Klienti mají ale možnost podle zájmu navštívit některé památky, na které pan průvodce upozornil.

Přejeme vám pěkné Vánoce.

Tým CK Metal | www.ckmetal.cz | +420 547 385 464

17. 12. 2019