CK Metal

4,1 / 5 (650 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Velice děkuji za krásný zájezd. Profesionální přístup řidičů a slečny průvodkyně. Měla to velice těžké provést skoro osumdesat lidí a k tomu ještě rozdělené do dvou skupit. Ukázala nám opravdu to nejlepší z Londýna. Ubytování velice pěkné, nad naše očekávání. Určitě s CK Metal pojedeme i na další zájezd.“

Dnes otevřeno: 8:00–18:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky CK Metal

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku CK Metal

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lenča

Velice děkuji za krásný zájezd. Profesionální přístup řidičů a slečny průvodkyně. Měla to velice těžké provést skoro osumdesat lidí a k tomu ještě rozdělené do dvou skupit. Ukázala nám opravdu to nejlepší z Londýna. Ubytování velice pěkné, nad naše očekávání. Určitě s CK Metal pojedeme i na další zájezd.

Spojení dvou zájezdů dohromady. Londýn plus Harry Potter.

Včera
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lucie

Výlet jsme si naštěští užili. Měli jsme oproti starším lidem výhodu, že jsme nespoléhali na delegátku, památky jsem si před odjezdem nastudovali a měli jsme znalost angličtiny, tudíž jsme se podívali všude, kde jsme chtěli.

Celý zájezd byl špatně organizovaný. Časy odjezdů, přístup delegátky… Místo toho, abychom kvalitněji využili čas, tak jsme s paní delegátkou kolikrát čekali, než jsme zjistili, že jediné na co čekáme je předem domluvený čas, který bohužel zase nevyšel.

Překvapilo nás jednání naší delegátky. Všem znepříjemňovala cestu a bylo na ní patrné, že ji tento zájezd nebaví. Pořád s námi jednala jako s dětmi. Podle jejího popisu nás brala na místa, která jsou přeplněná turisty a jsou hrozná. Neřekla nám pořádně žádnou zajímavost o daných místech, jen nám vyprávěla historky ze svého života. Pokud se ji někdo na něco zeptal, odpověděla, že od toho tu není, že její úkol je nás pouze přivést k památkám a tím to končí.
Autobus nebyl zrovna pohodlným prostředkem, i když jsme zrovna nečekali žádný luxus. Ale sedět na zadních sedačkách 5 sedadel = 5 lidí, bylo během nočních přejezdů značně nepohodlné. Nedokážeme pochopit, proč se cestovka nemohla vzdát 1 místa vzadu a dát daného člověka do jiného autobusu, když nebyly další dva autobusy zcela plné. Ostatní cestující si alespoň mohli odsednout od druhého cestujícího a pohodlněji se vyspat.
Překvapilo nás i hrubé chování ze strany řídiče – dotaz paní na to, proč nemůžeme být v parku 9 hod, když si kvůli tomu kupovala zájezd. → odpověď řídiče – co byste tam tak dlouho chtěla dělat, my vás neklameme, na parkovišti budeme stát 9 hod, i když park zavíral po 5,5 hod a další 3 hodiny jsme seděli v autobuse na parkovišti proto, abychom mohli mít těch „slibovaných“ 9 hodin v parku. Bohužel i pro nás bylo lákadlo být 9 hod v parku, ne na parkovišti!!! Museli jsme obětovat alegorické vozy, na které jsme se těšili proto, abychom si z větší části stihli projít park!!!
Dále tu nechci prezentovat sprosté výrazy, které jsem slyšela na adresu dalších účastníků, které si vyslechli od řidičů.
Klimatizace autobusu byla horší, ve spodním patře měli lidi tepleji, my nahoře jsme mrzli…
Tuto cestovku bych ráda doporučila, ale nemůžu. Jsem zklamaná z jejího jednání. Příště si budu dávat pozor na to, abychom se jí vyhli.

Včera
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Pavla

Krásný zájezd, super průvodce. Chválím i řidiče. Vše dobře zorganizované. Vyšlo i počasí. Spousta pěkných zážitků. Můžu jen doporučit.

Včera
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Alena

Všechno

23. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Tomáš

Vše bylo supr

22. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (219)