Na skok k moři: 1denní koupání v Chorvatsku od června do září s dopravou

235 zákazníků
už jen 23 ks
Poslední možnost: tři volné termíny
Víkendové termíny po celou sezónu
Víkendové termíny po celou sezónu
Umag je nádherné starobylé městečko s promenádou
Umag je nádherné starobylé městečko s promenádou
Istrijské pláže: písčité, betonové i kamenné
Istrijské pláže: písčité, betonové i kamenné
1 osoba, 3 dny (0 nocí)

Termín

Pá 7. 9. – Ne 9. 9. 2018

V ceně balíčku

 • Autobusová doprava tam i zpět
 • 1 zavazadlo, 1 palubní taška
 • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

 • Humpolec
 • Pelhřimov
 • Jihlava
 • Brno
 • Praha - Příplatek 200 Kč/osoba - 17:00
 • Vlašim - Příplatek 200 Kč/osoba

Omezení

Zájezd se koná při minimální obsazenosti 40 osob.

Uplatněte voucher do 6. 9. 2018.
 • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na e-mailu ckpelhrim@seznam.cz nebo na tel. 565 326 355. Na uvedený e-mail zašlete kódy všech voucherů a kontaktní údaje.
 • Podepište smlouvu o zájezdu.
 • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
 • Dítě do 14,99 let platí 900 Kč (platba v CK).
 • Cestovní a úrazové pojištění.
 • Plážový servis (možno zakoupit na místě za cca 50 HRK/2 osoby, nebo využít veřejné pláže, kde se plážový servis neplatí).
 • Nástupní místa Praha a Vlašim (200 Kč/osoba), doplatek v CK.
 • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK Pelhrim.
2 100 Kč 1 190 Kč
2 100 Kč 1 190 Kč

Na dlouhých dovolených se nudíte? Užijte si u moře jeden den naplno a nuda nemá šanci!

CK Pelhrim v pátek večer nasednete do autobusu a v sobotu ráno jste na tam! Čeká vás krásně strávený den na chorvatské prosluněné pláži se zmrzlinou a místními dobrůtkami a navečer jen klidná cesta domů – v neděli ráno jste zpátky. A když s sebou vezmete dítě do 14,99 let, zaplatí za cestu jen 900 Kč (platba v CK). 

„Umag je nádherné starobylé městečko, výborná je i promenáda kolem moře v délce cca 6 km, tam je krásná procházka. Pláže většinou betonové, místy navezený písek, pod vodou moc života nevidět, přesto moře je moře a my jsme si ho užili. Výborná zmrzlina! Řidiči milí, vstřícní.“ Jitka, 15. 8. 2017

Pár tipů na cestu do Chorvatska najdete v našem magazínu.

Umag sahá svou historií až do římských dob, kdy zdejší bohatá osada nesla jméno Sipar Humacum. Na lokalitách Sipar, Katoro a Muntarol byly odkryty pozůstatky venkovských vil, usedlostí, pevnosti apod., které jsou základem projektu archeologického parku Sepomaia.

Umag má většinou typické istrijské pláže, doplněné v některých střediscích betonovými plošinami nebo navezenými oblázky. Někde jsou uměle vytvořené zátoky s pěknými plážemi s navezenými oblázky a pískem (Punta Stella Maris). Dno je místy písčité, mírně se svažující do moře. 

Hana

Páni řidiči byli vstřícní a cesta rychle utíkala. U moře krásné pláže, počasí vyšlo. Moře super.

Hana

Páni řidiči byli vstřícní a cesta rychle utíkala. U moře krásné pláže, počasí vyšlo. Moře super.

Lenka

Milí řidiči , občerstvení , autobus jel rychle , krásná a bezplatná pláž , skoro cely den na plazi pravidelne zastávky autobusu

Málo místa v autobusu , příliš klimatizovany autobus

Liba

Vše. Řidiči byli ochotní, vstřícní. Časté zastávky. Místo pobytu super.

Destinace:

Umag

Zobrazit na mapě

Pořádá:

CK Pelhrim

Strachovská 1901, Pelhřimov

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 9:00–17:00
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

41 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
Destinace
Umag
Zobrazit na mapě
Pořádá
Pořádá:
CK Pelhrim
Strachovská 1901, Pelhřimov
Více o cestovní kanceláři

Hodnocení podniku CK Pelhrim

Hodnocení podniku CK Pelhrim

4,3/5 (259 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Duranpavla

všetko bolo podľa očakávání, bus ok klimatizovaný, pri okne chladno, v uličte teplo, prišli sme okúpali sme sa a odišli sme, očakávania naplnené

Včera
Dagmar

Prostredi, ubytovani, vylety

Strava , jidlo bylo uvarene a podavalo se dokud se nedojedlo.

Včera
Františka

V autobuse bylo příjemně.

20. 8. 2018
Kateřina

Tato dovolená je s velkým vykřičníkem pro nenáročné. Pokud jde člověku jen o moře, tak to je zde naprosto skvělé, krásné na šnorchlování, je zde velmi postupná hloubka, takže i 10 metrů od pláže má člověk vodu do půli těla, což někomu může vyhovovat a někomu zase ne. Voda je ale krásně čistá. Nutno říci, že moře je chladnější, především v dopoledních hodinách, pokud je hezké počasí, tak odpoledne už je voda vyhřátá až až. Vodice jsou skvělé na každodenní vycházky, rozhodně stojí za to zkusit proslulé stánky se zmrzlinami, ale i muzeum ve Vodicích (malé, ale vcelku hezké). Pokud ovšem bude pršet, zvládne se program na naplnění dne ve městě vymyslet jen tak právě na jeden den, další dny už jsme se nudili a nevěděli, co se sebou. Z Vodic je ale možnost vyrazit na spousty výletů, ať už lodí, autobusem nebo autem.

Delegátka: paní Libuška je úžasná a ochotná, takže i když nás dost věcí štvalo, fakt není možné vylívat si zlost na ní, protože je vidět, že dělá, co může, aby vše správně šlapalo. Takže děkuji delegátce za skvělou komunikaci <3
Ubytování: tady bych dala známku tak 3–4. Přestože jsem zvyklá na kempy a krosnu na zádech a řadím se mezi nenáročné. Předně je nutné zmínit, že jak CK slibuje klimatizaci, tak ta není v každém pokoji (co jsem vypozorovala, tak v přízemí není, v patrech už je, v přízemí také nejsou balkony, v patrech ano – rozhodně doporučuji balkon i v případě sdílení s dalším pokojem). Také ovšem není v ceně zájezdu, jak je OPĚT špatně uvedeno. Pan majitel si za klimatizaci účtuje 200 kun na týden, což je stále velmi příznivá cena (asi stovka na jeden den) a rozhodně ji člověk využije. WIFI je na hotelu hned 2×, přesto naprosto nefunkční, možná budete schopni si vyřídit nějaký mail, ale nic jiného (nejsmutnější je, že nahlašované to bylo několikrát, určitě každý turnus, ale majitelé s tím asi prostě nic nedělají a delegátka s tím sama nic nezmůže). Pokoje byly malé, ALE tady bych problém doopravdy neviděla, prostě klasika, žádné roztahování, ale nedá se říct, že by se tam nedalo hnout (navíc v předsíňce je skříň na kufry). Nicméně úklid se za celý týden nekoná, ten padá na hlavu každého návštěvníka, přičemž ale košťátko s lopatkou jsme nenašli, zřejmě by bylo k zapůjčení od majitelů. Koupelna je titěrná (minimálně v našem pokoji v patře byla miniaturní, v přízemí je větší). Odpady špatně odtékají, takže sprchování je tak na 3 etapy s průběžným vypínáním vody. Každý návštěvník dostane jen jeden toaletní papír a zbytek si musí na týden koupit sám. V hotýlku momentálně probíhá ostříží kontrola ložního prádla i ručníků a jakmile se něco zdá, že nepůjde vyprat (i když opak je pravdou – osobní zkušenost s ručníkem, který jsem vyprala obyčejným mýdlem), tak Vám majitel klepe na dveře a upozorňuje, že chce koupit náhradu nebo zaplatit škodu. Z toho pro mě vyplynula celotýdenní „schíza“, co ještě omylem ušpiním a dostanu vynadáno. Jinak jsou majitelé doopravdy milí a ochotní lidé, ale nedokáží pochopit, že jim někdo nerozumí, protože přestože oni vídají Čechy každý rok, já rozhodně každý rok nevídám Chorvaty, tudíž občas jsem byla ztracená a odkývala bych snad i doznání k vraždě… Jo a příjezd je v 6 hodin ráno, pokud se na cestě něco nestane, check-in je v poledne. Check-out je v 9 hodin ráno a odjíždí se kolem půl páté, pokud se autobus na cestě do Vodic nezdrží, my jsme měli odjezd posunutý až na 7 hodin večer. Po příjezdu ani při odjezdu nepočítejte s přístupem na WC, to je možné jen tehdy, pokud má hotel volný jeden pokoj, v opačném případě jděte čůrat třeba do moře. Nebo na záchody na pláži. (Při odjezdu nakonec byly zařízené toalety i v restauraci.)
Stravování: no původně jsem chtěla dát známku 2, nakonec ale za 3. Snídaně samoobsluha v bufetu, výběr OK (jogurt, cornflakes, párky, vajíčka, pečivo, pití), káva s prominutím odporná, měli by vymyslet jiný způsob podání, jelikož je v termosce s pumpičkou, takže půlka hrnku je zpravidla logr. Na výběr je ještě čaj, voda a asi stokrát zředěný už tak 50% džus. Každopádně pití je u snídaně zadarmo. Nejvíc mi vadilo každý den staré pečivo, nic nebylo čerstvé, jednou někdo z návštěvníků vyndal i shnilý kus chleba a položil ho obsluze na okýnko (ten chleba tam byl celou dobu a všichni jsme ho viděli, obsluze je to prostě jedno), jednou měla sestřenice zkaženou šunku. Večeře jak kdy. Každý den je polévka z pytlíku, salát (rozuměj krouhané zelí, krouhané zelí s ledovým salátem nebo ledový salát s plátkem rajčete) a hlavní chod, který se vybírá ráno ze 2 jídel (maso/ryba). Hlavní chod většinou OK, žádná hitparáda, ale neurazí. Obsluha je milá, ale vše jim strašně trvá. A bohužel je to nastavené tak, že ti, kdo mají polopenzi v zájezdu, tak dostávají k jídlu takovou nižší ligu, zatím co všichni jiní příchozí si jedí jak králové. Je to spíš ke zklamání. Pak je ještě dezert (ovoce, zmrzlina, puding, štrůdl), u kterého doporučuji rovnou požádat o účtenku za pití, jinak tam pak můžete čekat klidně dalších 20 minut, než Vám ji donesou.
Doprava do Chorvatska: řidiči mají můj obdiv, jsou to milí chlapíci, i když nedoporučuji přijít ani o minutu později, než je na zastávkách domluveno, nevyhnete se poučení o dochvilnosti. Autokar je fakt hloupý. Záchody nefungují (resp. není na nich ani klika), sedadla se dají položit o 5 cm dozadu a s jedním lze vyjet do uličky asi o 10 cm. Mám 164 cm a koleny jsem byla na sedadle přede mnou, jak to dělali ti velcí chlapi a tatínkové, netuším. Nepočítejte se spánkem, budete rozlámaní. Doporučuji striktně sedět v poloze v sedě a nezkoušet žádnou jógu, tak je to totiž ještě horší.
Jako samotnou kolonku prostě musím uvést informace od CK, i když už jsou v textu zmíněné. Ani mapa s polohou hotelu nesouhlasí. Již zmíněná klimatizace mě dokázala akorát z principu naštvat. Navíc po obdržení informací o zájezdu se liší i cena za klimatizaci, kterou nakonec CK avizuje, že je dražší (takže cena od majitele je nakonec příjemné překvapení). Když jsem delegátce sdělovala, že původní informace byla, že klimatizace je v ceně zájezdu, bylo vidět, že ji to akorát postavilo do hloupé situace, takže mi to pak bylo vůči ní spíš líto a dál jsem to neřešila.

20. 8. 2018
Radka

– Pirovac je překrásné místo na dovolenou
- Snídaně
- Cena

– večeře byli podprůměrné a mohla k nim být alespoň voda ve džbánku
- na pokojích chyběly skleničky a sprchové gely
- ručníky nám ani jednou za pobyt nevyměnili
- pod postelí se neuklízelo alespoň měsíc
- v koupelně byly popraskané kachličky

19. 8. 2018
Ivka
19. 8. 2018
Šárka

Bezproblémová rychlá komunikace s cestovní agenturou.
Rychlá a v rámci možností pohodlná autokarová doprava.
Krásné ubytování, jídlo velmi chutné, vstřícný veselý personál.
Samotné město Tučepi je ideální na klidnou dovolenou, příjemné prostředí.

17. 8. 2018
Simona

Nádherná dovolená, krásná lokalita, čisté moře i okolí, výborné jídlo v krásné restauraci přímo u moře. Skvělá organizace CK, příjemná delegátka, pěkné ubytování blízko moře.

Autobus, bylo tam málo místa na nohy. Jinak řidiči byli skvělí, cítily jsme se opravdu bezpečně.

16. 8. 2018
Petra

Řidiči příjemní, u moře pláže super ( byli jsme kousek dál v krvi) písek, super přístup do moře atd .

Do 00:30 televize a malý prostor mezi sedadly!

14. 8. 2018
Iveta

To bylo báječně počasí, cesta byla rychle, řidiči byli sympatický. V autobuse pro nás bylo málo místa, hlavně můj malý byl spokojený a dobře spal v buse 😀, chtěl zopakovat 😂.

14. 8. 2018
Renáta

Přístup cestovní kanceláře, dobře naplánován příjezd časté zastávky

Úzké uličky mezi sedadly – málo místa pro nohy. Jeden den je málo

14. 8. 2018
Jaroslava

Krásné ubytování, moře blízko, klidná lokalita, nepřeplněné pláže, dobré jídlo a příjemná delegátka

13. 8. 2018
Pavla

Vše bylo super, cesta, řidiči autobusu, místo, děkujeme

9. 8. 2018
Nikola
8. 8. 2018
Iveta

Příjemní ochotní řidiči, dostatek zastávek, možnost zakoupení nápojů v autobuse. Příjemné bylo i to, že vzhledem ke zpožděnému příjezdu (které nebylo zaviněno řidičem, ale dopravní nehodou), byl odjezd z Chorvatska prodloužen. Děkuji

31. 7. 2018
Eliška

Komunikace jak s CK a řidiči, bez problémů. Umag je krásné městečko a našli jsme super piscitou pláž. Skoda jen, ze nevyšlo počasí..

Na cestu je třeba mít výměná €, HUF a HRK.. Nepohodlný autobus-prostor na nohy byl, ale sedadla byla velmi úzká. Nemožnost, byť i krizove využít toaletu v bus. I přes informaci, ze je na D1 kolona se jede do kolony a nemůže se objet (i linkový autobus kolony objizdi), problémy s policii ve Slovinsku kdy bus neměl “krabičku” na dálnici a vznikalo tak další zpoždění.

25. 7. 2018
Jana

Jsme tady druhý den a super

20. 7. 2018
Klara

Pohodová cesta, skvělá komunikace s CK, nádherné misto. Pojedeme určitě znovu.

15. 7. 2018
Eva

příjemný řidiči autobusu i personál, pokoje hezky zařízené a prostorný balkon s výhledem

strava tedy žádná sláva, každý den stejná, malý výběr a když se přišlo na snídani trochu déle, už se nic nedoplnovalo-asi už neměli co doplnit, večeře to samé, dokonce i tu rybu tam sušili asi tři dny, než jim došla

13. 7. 2018
Helena

Krásné místo.

Nic. Vše bylo v pořádku.

10. 7. 2018