CK Pelhrim

Pelhřimov a dalších 5 poboček

„Jednani perfektní, ridici šikovni…ochotni…a Umag jako takovy byl krasny moře proste nadhera. Pojedeme zase“ — Leony39, Před 4 měsíci

„Jednani perfektní, ridici šikovni…ochotni…a Umag jako takovy byl krasny moře proste nadhera. Pojedeme zase“ — Leony39, Před 4 měsíci

O nás

Cestovní kancelář

CK Pelhrim
Strachovská 1901, Pelhřimov

CK Pelhrim

Strachovská 1901, Pelhřimov

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 9:00–17:00
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Michaela

Perfektní.

Veronika

Lokalita velice klidná, městečko přejdete během 5 minut, pro mladé lidi co chtějí víc zábavy asi nevhodné. Pláže ujdou, ale more nic moc , je zvláštně zbarvené asi je to tím, ze je to přístavní městečko nedaleko jezera . Ubytování ve vile Vincencopěkné , hezky výhled, velké balkony, klimatizace, Wifi, malá lednice k dispozici. Jídla Dostatek a bylo výborné .

Tom

– krásné moře
- spousta rybiček ve vodě
- krásný západ slunce
- v nabídce není ani slovo o naprosto úžasném adrenalinovém zážitku ZIP LINE, který stojí vážně za to! Ovšem, kdo si to nezjistí sám před dovolenou, nemá šanci od cestovní kanceláře o tomto získat informace. Ani delegátka netušila, o čem mluvím.

– žádný noční život, žádné bary, restaurace zavřené v 22 hodin
- ubytování by mohlo být lepší (nepovažuji za kvalitní ubytování, kde kabely trčí ze zdi, světlo svítí, jak se mu zachce, na pokoji byla pouze rychlovarná konvice, která vyhazovala pojistky)
- řidič byl zralý na uštědření „pochvaly“ zaťatou pěstí, a to nejen za přístup k lidem, ale také za absolutní nezájem na potřeby ostatních a případná zpoždění (zpáteční cesta nám kvůli nás ignorujícího řidiče trvala 23,5 hodiny)
- jídla mi chutnalo, ovšem porce jak pro děti a dezerty byly vážně směšné (zmrzlinový pohár na 2 lžičky, meloun na jedno kousnutí, koláč na 2 kousnutí a jednou kupovaná „pochoutka ze sladidel“ z kauflandu)