Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zážitkové zimní plavby Prahou

4,4 / 5 Plavby Prahou Praha - Staré Město  (mapa) 771 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Tom

Děkuji ta předešlou informaci také plánujeme víkendový výlet do Prahy a neděle odpoledne vzhledem k dlouhé cestě zpět se nehodí, jaké tedy budou další termíny ? je možná sobota odpoledne ?? Děkuji T.

Petra Hanušová, Plavby-Vltava.cz

Dobrý den,
zatím nemohu dát jinou odpověď než u předešlého dotazu.
Termíny jsou zatím pouze v neděli.
Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Standa

Dobrý den při pohledu na online na rezervaci na leden jsou volné jen neděle 15–16 h ??? Jiný termín mi to nenabídlo.. děkuji za odpověď.. Standa

Petra Hanušová. Plavby-vltava.cz

Dobrý den. Tyto plavby se jezdí pouze v neděli odpoledne. V lednu i v únoru. Po naplnění míst se teprve budou dalšì vypisovat. Děkuji a přeji hezký den. Petra Hanušová.

Martina

Dobrý den, chci koupit plavbu jako dárek pro kamarádku-pěstounku, která má ve své péči čtyři děti s průkazkou ZTP.
Chtěla bych se zeptat: dvě z dětí mají omezenou pohyblivost. Nepotřebují bezbariérový přístup, ale potřebují si během plavby sednout – jsou na lodi vhodná místa a dají se případně rezervovat? A druhá otázka, dětem je mezi 12–16 lety. Vztahuje se na ně nějaká sleva?
Děkuji Vám a přeji krásné svátky!

Petra Hanušová, Plavby-Vltava.cz

Dobrý den,
místa k sezení jsou pro všechny. Rezervována jsou předem na jména.
Mohu tedy nabídnout dětskou jízdenku.
Děkuji a krásné Vánoce i Vám!
S úctou, Petra Hanušová.

Katerina

Dobry vecer, koupila jsem vas darkovy voucher pro dve osoby, bohuzel pri odeslani elektronickeho formulare mi to hodilo error a kdyz jsem to chtela vyplnit znovu, napsalo mi to, ze voucher je jiz uplatnen. Bohuzel mi zadny na email neprisel, chci se zeptat jak mam dal pokracovat? predem dekuji za odpoved

Petra Hanušová. Plavby-vltava.cz

Dobrý večer. Pokud Vás to znovu nepustilo, kód byl vyměněn. Najdu ho a pošlu. Prosím číslo voucheru od Slevomatu. Ideálne na e mail vouchery@plavby-vltava.cz . Děkuji a přeji hezký večer. Petra Hanušová.

Marcela

Pokud bude voucher pro dve dospele osoby a budou s sebou mit deti 0 a 3 roky jaky bude prosim doplatek.

Tereza

Je možné termín rezervace případně změnit?

Petra Hanušová, Plavby-Vltava.cz

Dobrý den.
Ano, rezervace se dá zrušit nejpozději 24 před plavbou.
Děkuji a přeji hezký den,
Petra Hanušová.

Lenka J.

Dobrý den,
v případě, že zakoupím voucher pro 2 dospělé (dárkový voucher), má naše 4 letá dcera plavbu zdarma? Nebo pouze za podmínky, že zakoupím 2× voucher pro dospělé? Děkuji

Petra Hanušová, Plavby-Vltava.cz

Dobrý den, dcera je zdarma.
Přeji hezký den,
Petra Hanušová.

Aneta Schwanzerová

Dobrý den ,
mám zájem o 4 vstupenky – vouchery. 2 samostatné pro 1 osobu a jeden pro dva najednou. Nerozumím ale tomu,proč je u toho pro dva napsáno dárkový voucher a u toho pro jednoho ne – je v tom nějaký rozdíl? ¨
A za druhé když nyní objednám, a chtěla bych je dát jako dárek k vánocům, je možné termín objednat – rezervovat až po vánocích? Má to být překvapení a tudíž předem nevím termín. Co když potom nebude volné místo? Potřebuji aby všichni 4 lidi jeli najednou. Děkuji Schwanzerová

Petra Hanušová, Plavby-Vltava.cz

Dobrý večer, pokud koupíte variantu pro dva, máte nárok na dárkový poukaz v elektronické podobě zdarma. Získáte ho po výměně za náš vstupní kod do rezervačního systému zde:http://www.plavby-vltava.cz/voucherdarkovyzimniplavba2015
Termíny lze rezervovat dle potřeby. Místo bude, termíny budeme podle potřeby přidávat.
Děkuji a přeji hezký večer, Petra Hanušová.

Renata

Dobry den,prosim vas chci se zeptat,kdyz koupim pres slevomat vstupenky pro 2 osoby za 378,–kc,tak dite 9 let bude mit vstup automaticky zdarma?

Petra Hanušová. Plavby-vltava.cz

Dobrý den. Ano. Přesně tak. Rezervace je potřeba ale udelat pro skutečný počet osob. Děkuji a přeji hezký den. Petra Hanušová.

Petra Macurova

Dobry den…koupim pro 4 dosp.osoby…a deti ve veku 5 a 7let…jsou tedy zdarma?A maji narok na ten teply napoj?Moc dekuji za odpoved…

Petra Hanušová, Plavby-Vltava.cz

Dobrý den, na dvě dospělé osoby je jedno dítě zdarma. Děkuji a přeji hezký den,
Petra Hanušová.

Tereza

Dobrý den, v platnosti voucheru je uvedeno od 25.12. do 28.2. Chci se ujistit jestli je tím myšleno že je možné využít už 25.12. Děkuji za odpověď.

Petra Hanušová, Plavby-Vltava.cz

Dobrý večer, veškeré vypsané termíny lze najít zde: www.plavby-vltava.cz/rezervace
Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Markéta

Dobrý večer,

v popisu uvádíte průvodce, který bude vyprávět o Praze. Probíhá tam nějaké tlumočení například prostřednictvím sluchátek pro cizince? Díky za odpověď.

Petra Hanušová, Plavby-Vltava.cz

Dobrý den,
děkuji za dotaz. Bohužel tato akce je pouze v českém jazyce.

Děkuji a přeji hezký den, Petra Hanušová.

Veronika

Dobrý den, mohu zakoupit voucher jako dárkový poukaz pro dvě osoby za 378 Kč s tím, že si sebou vezmou 2 leté a 6ti leté dítě?
Děkuji za odpověď.

Petra Hanušová, Plavby-Vltava.cz

Dobrý den, děkuji za dotaz. V případě, že budete mít již jedno neplatící dítě, je nutno pro druhé dítě mít platnou vstupenku.
Děkuji a přeji hezký den, Petra Hanušová.

Kateřina Hrubešová

Dobrý den,
ráda bych si vyplnila formulář, ale bohužel jsem nenašla kód slevomatu. Můžete mě prosím navést, kde ho na webu najdu? Děkuji Kateřina

Petra Hanušová, Plavby-Vltava.cz

Dobrý večer, kod od společnosti Slevomat obdržíte po jeho úhradě na Váše mail. Děkuji a přeji hezký večer, Petra Hanušová.

Ivana Šturmová

Dobrý den, chci se zeptat na cenu pro dítě, kterému nyní ještě není 12 let, ale v době předpokládané plavby po vánocích mu již 12 bude. Vztahuje se na něj ještě plavba zdarma, když si voucher pro dvě osoby koupím nyní, tj. v době, kdy mu 12 ještě není? Děkuji

Petra Hanušová. Plavby-vltava.cz

Dobrý den. Děkuji za Váš dotaz. Bohužel dítě jiz bude potřebovat svou vstupenku. Děkuji a přeji hezký den. Petra Hanušová.

Jana Maskova

Kde najdu volne terminy k nahlidnuti?
Dekuji

Petra Hanušová. Plavby-vltava.cz

Dobrý den. Volné termíny lze najít a online rezervovat zde: www.plavby-vltava.cz/rezervace
Děkuji a přeji hezký den. Petra Hanusova.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru