Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Celý den na adventních trzích v Německu i Rakousku

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
FKSP
Lucie Hrubá

Dobrý den, který adventní zájezd byste doporučili pro 6ti leté dítě? Tedy aby se na místě bavilo a cesta nebyla příliš dlouhá? Děkuji.

Martina

Dobrý den,
dostala jsem e-mailem Vaši cestovní smlouvu a chci se zeptat kam mám poslat podepsanou cestovní smlouvu a stačí jen můj podpis jako objednavatele nebo i všech co se mnou jedou??
Děkuji

Cestovní kancelář EuropaTour

Dobrý večer Martino,
není potřeba smlouvu podepisovat a někam odesílat.
Jestliže máte cestovní smlouvu je vše v pořádku a následně přijdou až pokyny 3 dny před odjezdem.
Budeme se na Vás těšit!

Natálie

Dobrý den,

chci se zeptat, jestli je nějaká možnost nástupního místa v okolí fm ( když zde sídlí CK)nebo zda se budou třeba konat i adventní zajezdy s nastupem v moravskoslezskem kraji?

 Děkuji

Cestovní kancelář EuropaTour

Dobrý večer Natálie,
tato nabídka není koncipována pro Moravu, ale mohu Vás potěšit, po domluvě se slevomatem zde vyvěsíme nabídku na adventní Vídeň i pro Moravu.
Již brzy.
Budeme se na Vás těšit!

Lenka

Dobrý den, tento poukaz bych chtěla koupit jako dárek (2 poukazy) . Ale jelikož nevím s kým by chtěla obdarovaná osoba jet :) , tak jsem se chtěla zeptat, jestli je nějaká možnost, že by se druhé jméno osoby v tom přihlašovacím formuláři vyplnilo až později (konec října). Děkuji :)

Cestovní kancelář EuropaTour

Dobrý den Leni,
samozřejmě to možný je.
Jen proveďte objednávku na jakékoli druhé jméno, pokud nebude mít druhá osoba cestovní pojištění u nás nebude potřeba ani změnu hlásit.
Budeme se na Vás těšit!

Tomáš

Dobrý den, je nezbytné odjíždět do Salcburku ve čtyři ráno? To v Praze moc MHD nefunguje a první metro přijíždí na Hlavní nádraží před pátou. Díky za info

Cestovní kancelář EuropaTour

Dobrý den,
přesné časy se budou určovat pár dnů před odjezdem. Jelikož není znám počet autobusů.
Salzburg je celkem daleko, takže se obávám, že to nezbytné bude.

Lucie Vaněčková

Mohu se zeptat jestli vyplním druhou objednávku na určité jméno a pak ta daná osoba nebude moci jed může jet místo té osoby jiná osoba

Cestovni kancelar EuropaTour

Dobry den, vyplnte jednu objednavku hlavne, dolu je tlacitko – pridat dalsiho cestujiciho! Kazdopadne jmeno druho osoby lze bezplatne kdykoli zmenit, pokud u nas nemacestovni pojisteni nemusite nam ani zmenu hlasit.
Budeme se na Vas tesit!
Psano z tlf – omlouvam se za diakritiku

Lucie Vaněčková

Dobrý den, nyní jsem si zarezervovala zájezd pro dvě osoby do draždan a chtěla bych se zeptat zda mohu obě objednávky/přih­lášky vyplnit na své jméno

Ina

Dobrý den, uvažuji , že bychom jeli s manželem :■Vídeň trasa I: Brno, Mikulov a to 13.12. v sobotu. Pokud dobře chápu, platili bychom každý 349,– s možností domluvy pojištění. Pojištění se doplácí až na místě či po zaplacení voucherů formou další platby? A odkud a v kolik je v případě výše zmíněného termínu odjezd? Díky za info.

Cestovní kancelář EuropaTour

Dobrý večer Ino,
chápete to zcela správně – již žádné poplatky.
Cestovní pojištění budete hradit až v autobuse, kde dostanete i kartičku pojištění.
Odjezd z Brna bude kolem 9:00 od Janáčkova divadla.
Budeme se na Vás těšit!

Michaela

Dobrý den,

prosím, kde je nástupní místo v Českých Budějovicích? A stačí Občanský průkaz do Salzburku?

Děkuji.

Cestovní kancelář EuropaTour

Dobrý večer Míšo,
v Českých Budějovicích budeme stavět u čerpací stanice u obchodního centra pokud si dobře pamatuji.
Budu specifikovat následně v pokynech.
Každopádně Vám OP postačí jelikož je to v rámci EU.
Budeme se na Vás těšit!

Monika Halmová

Dobrý den, zájezd jsem koupila pro kamarádku k narozeninám, které má 5.11. Bylo by možné provést rezervaci termínu až toho 5.11 podle časových možností kamarádky? Koupila jsem zájezd do Vídně, z Brna a chtěla bych jet někdy těsně před Vánoci.

Cestovní kancelář EuropaTour

Dobrý den,
termín změníte kdykoli.
Nyní prosím proveďte na Vás a kamarádku rezervaci.
Následně jen napíšete o změnu.
Děkuji za pochopení :-)

Klára

Dobrý den,
objednala jsem si zájezd do Vídně trasa I.
Na email mi voucher nepřišel, píše mi to tady, že příjde po obdržení platby. Takže si mám opsat variabilní symbol a číslo účtu, jít na pobočku GE Money Bank a zaplatit? (již se slevou?) a potom mi teprve příjde voucher, který vložím do formuláře a tím podepíšu smlouvu a zamluvím si termín. Pochopila jsem to správně? A do kdy musím na pobočce zaplatit?

Barbora Majerová

Dobrý den,

ráda bych Vás požádala o dodatečnou informaci o příplatku 225 Kč za odjezd z Prahy, o kterém zde na Slevomatu není zmínka, což mě nemile překvapilo, a je zmíněn až v doplňujících informacích zájezdu na stránkách ck. Bude tedy poplatek účtován?

Prosím, můžete mi také objasnit, jak poznám, kdy se do Vídně jede trasa I a kdy II?

Omlouvám se, pokud jsem informace někde přehlédla.

Děkuji a přeji pěkný večer.

Cestovní kancelář EuropaTour

Dobrý večer Barboro, Vás se příplatek netýká – na webu ve formuláři je napsáno 0 Kč (pouze slevomat.cz) což se týká Vás.
Zde si zakoupíte zájezd za 599 Kč = trasa II = Praha a již se nic nedoplácí.
Budeme se na Vás těšit!

Martina

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda by byla 2 volná místa v zájezdu do Norimberku dne 6.12? Děkuji

Cestovní kancelář EuropaTour

Dobrý den Martino,
kapacity nejsou nijak omezeny = máme volno.
Budeme se na Vás těšit!

Roman

Dobrý den.
V nabídce je uvedeno, že je třeba podepsat smlouvu nejpozději do 29. 11. 2014. Co si pod tím mám představit? Je tím myšlena rezervace pomocí online formuláře nebo je třeba něco někam posílat? Děkuji za odpověď.

Cestovní kancelář EuropaTour

Dobrý večer Romane,
podepsat smlouvu = vyplnit formulář.
Takže nemusíte nikam cestovat a nic podepisovat.
Budeme se na Vás těšit!

Jitka

Dobrý den,rádi bychom jeli do Mnichova.Jsme ale z Rokycan.Je možný nástup na Agip pumpě,která je pár metrů od dálnice(sjez Rokycany-zajížďka 5min)?

Cestovní kancelář EuropaTour

Dobrý den Jitko,
plně Vám rozumím a rád bych vyšel vstříc, ale nemůžeme každému vyhovovat v nástupních místech, což jistě pochopíte.
Místa jsou jasně daná, věřím, že mnoho lidí bydlí po cestě, ale povolíme jednou a máme tady plnou diskuzi kde budeme zastavovat po cestě.
Doufám, že se nezlobíte a situaci chápete.
Budeme se na Vás těšit!

Martina Večerková

Dobrý den, bude někdy odjezd i z Ostravy? Díky.

Cestovní kancelář EuropaTour

Dobrý den,

prozatím odjezd z Ostravy není plánován.

Lucka

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda se po cestě do Dráždan budeme moci zastavit a navštívit zámek Moritzburg, prý je tam výstava na téma Popelka :-)
, a ještě kde bude v Praze odjezd ? Děkuji

Cestovní kancelář EuropaTour

Dobrý den Lucko,
je mi líto, ale na Moritzburg není plánován výlet. Z Prahy budeme odjíždět pravděpodobně z hl.vl.n. – může se to změnit na Florenc (uvidí se podle počtu autobusů).
Budeme se na Vás těšit!

Míša

Dobrý den, měla bych také zájem o Vídeň s nástupním místem v Liberci. Nebylo by možné Liberec přidat? Určitě by byl zájem :-). Děkuji

Cestovní kancelář EuropaTour

Dobrý den Míšo, je mi líto ale v Liberci nástupní místo neplánujeme.

Lucie Vaněčková

Dobry den, chtela bych se zeptat zda budete jeste nabizet tyto zajezdy i v pulce rijna nebo koncem tohoto mesice. Mela bych zajem s vasi spolecnosti jet ale bohuzel nevim jak na tom ted budu s praci.
Dekuji za odpoved

Cestovní kancelář EuropaTour

Dobrý večer Lucie,
určitě nás zde s touto nabídkou nevidíte naposled. Možnost zakoupit zájezd bude i v říjnu.
Budeme se na Vás těšit!

Martina

Dobrý den,
zajímám se o zájezd do Mnichova a ráda bych věděla odkud z Plzně se odjíždí.
Stačí do Německa místo pasu občanka?
 Děkuji

Cestovní kancelář EuropaTour

Dobrý den Martino,
odjíždět se bude od Olympie.
Jelikož Německo je v rámci EU postačí Vám OP.
Budeme se na Vás těšit!

Andrea Nováková

Dobrý den, chci se zeptat, zda je odjezd do Vídně striktně stanoven na 6:00 či se dá pár minut počkat v případě zpoždění? Z důvodu omezeného dopravního spojení v sobotu ráno na Hl.n.

Děkuji za Vaši odpověď.

S pozdravem,

Andrea Nováková

Cestovní kancelář EuropaTour

Dobrý den paní Nováková,
čas je orientační, ta 6tá je spíše hrana odjezdu.
Jelikož cesta do Vídně nám potrvá 5–6 hodin.
Budu pravděpodobně „Pražákům“ prodlužovat pobyt ve Vídni a odjezd z Vídně posunu na 19:00–20:00. Aby byla možnost pořádně nasát atmosféru.
Budeme se na Vás těšit!

Naděžda Kocábová

dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je volný termín na 7.12 nebo 13.12 do Vídně z Brna pro dvě osoby ???

Cestovní kancelář EuropaTour

Dobrý den,
veškeré termíny jsou volné a nijak kapacitně nelimitovány.
Budeme se na Vás těšit!

Martina

Dobrý den,

lze zájezd uhradit přes FKSP?

 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino. Ano, proforma fakturu Vám vystaví přímo CK.

janka

Dobrý den,
ráda bych se zeptala zda je možnost, po příjezdu do Vídně, se ‚odtrhnout‘ od skupiny, která bude pokračovat na památky a jít si po vlastní ose? Jelikož jsem ve Vídni už několikrát byla a památky již prochozené mám. Děkuji.

Cestovní kancelář EuropaTour

Dobrý den Janko,
samozřejmě to není problém.
Ihned po příjezdu můžete mít osobní volno.
Postačí jen tuto skutečnost ohlásit průvodci, vzít si tel. kontakt a být ve správném čase na smluveném místě.
Budeme se na Vás těšit!

Katka Jílková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kde jsou v Praze nástupová místa na zájezd do Vídně a do Drážďan. Pokud jsem to dobře pochopila z již napsaných komentářů, tak do Vídně by měl autobus odjíždět z hlavního nádraží v 6:00 a do Drážďan v 8:00 – taktéž z hlavního nádraží? Děkuji :-)

Cestovní kancelář EuropaTour

Dobrý den paní Jílková,
je to přesně tak jak jste napsala :-)
Budeme se na Vás těšit!

Halka

Dobrý den, ráda bych se zeptala jestli jezdí i patrové autobusy a jestli je připadně možné napsat do poznámek smlouvy např. že bychom rádi místa spíše vzadu, vepředu se dceře dělá špatně. Děkuji :)

Cestovní kancelář EuropaTour

Dobrý den, jezdí i dvoupatrové autobusy.
POžadavek uveďte bez problémů do poznámek.
Budeme se na Vás těšit!

Jiří Marek

Dobrý den, chci se zeptat do kdy je závazné nahlásit termín a do kdy je možné jej změnit.
 Děkuji

Cestovní kancelář EuropaTour

Dobrý večer pane Jiří,
jsme v tomhle ohledu celkem benevolentní.
Proveďte rezervaci na pravděpodobný termín a týden před odjezdem proveďte případnou změnu.
Budeme se na Vás těšit!

Cestovní kancelář EuropaTour

Dobrý den,
jak jsem slíbil zasílám soupis „PŘIBLIŽNÝCH“ časů odjezdů a jejich místa.
Do každého adventního města je naplánován příjezd okolo 10:00–11:00 a strávíme tam čas do 18:00.
Vídeň
Praha 06:00 -Praha hl.vl.n. ulice Wilsonova.
Brno 09:00 – Janáčkovo divadlo
Mikulov 10:00 – u Shell

Norimberk Praha 06:00
Plzeň 07:30 Nákupní centrum Olympia MHD zastávka
Rozvadov 08:15 McDonald

Berlín Praha 06:00
Liberec 07:30

Mnichov Praha 06:00
Plzeň 07:30
Rozvadov 08:15

Salzburg Praha 04:00
České Budějovice 06:00

Drážďany Praha 08:00
Ústí nad Labem 09:30 – obchodní centrum Trmice.
Celý Tým EuropaTour se na Vás již těší!

Jaroslava Šestáková

Dobrý den, při variantě do Vídně z Prahy bude tento autobus plně naplněn v Praze a v Mikulově a v Brně již nezastavuje (tam odtud se vypraví jiný autobus)? jde mi o úsporu času. Děkuji

Cestovní kancelář EuropaTour

Dobrý den Jaroslavo,
dnes Vám to nejsem schopen říci.
Mělo by to tak samozřejmě být, ale bude záležet na počtu přihlášených klientů.
O adventech se musíte obrnit nervy, jelikož všude bude hodně lidí :-)
Budeme se na Vás těšit!

Jarmila

Chodím o berlích a musím odpočívat, kdybych se snažila, myslíte, že bych to zvládla? Děkuji Jarmila

Cestovní kancelář EuropaTour

Dobrý den Jarmilo, uveďte tuto skutečnost do poznámek v objednávkovém formuláři a já Vám přiřadím nějakého mladého snaživého průvodce – vezme na Vás ohled. Budete spokojená.
Budeme se na Vás těšit!

Veronika

Dobrý den, jaky je přibližný čas odjezdu a příjezdu do Vídně? Děkuji

Cestovní kancelář EuropaTour

Dobrý den Veroniko,
dnes večer zde napíšu kompletní seznam časů na všechny adventy.
Příjezd do každého adventního města je naplánován mezi 10–11:00 a odjezd zpět do ČR kolem 18:00.
Budeme se na Vás těšit!

Lenka

Dobrý den, ráda bych se zeptala proč není nástupní místo do Vídně i z Liberce?
 Děkuji

Cestovní kancelář EuropaTour

Dobrý den Leni,
pro letošní rok jsme zvolili nástupní místa od Prahy po Mikulov. Z důvodu rentability.
Budeme se na Vás těšit!

Miluše

jaký je rozdíl mimo ceny VÍDEŃ I a VÍDEŃ II ,jsem z PŘEROVA nástupní je jen BRNO?

Cestovní kancelář EuropaTour

Dobrý den,
trasa I je Brno, Mikulov (stojí 349 Kč) a trasa II je Praha, Brno, Mikulov (stojí 599 Kč). To znamená, jestliže pojedete z Brna koupíte si coucher za 349 Kč.
Budeme se na Vás těšit!

Jana .

Dobrý den, jak dlouho trvá cesta z Prahy do Mnichova/Salzburku? V kolik hodin jsou odjezdy z Prahy a návraty zpět z obou měst? Děkuji.

Cestovní kancelář EuropaTour

Dobrý den Jani, dnes večer do diskuze napíšu veškeré časy.
Budeme se na Vás těšit!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru