CK EuropaTour

4,3 / 5 (2792 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Výlet jako takový byl nádherný, Benátek jsme si užili plnými doušky, návštěva s ochutnávkou vín byla také super. Byl to krásný zážitek. Nesmím také opomenout, že paní průvodkyně Kačka byla velmi milá, příjemná, no prostě super.“

Cestovní kancelář, která vás vezme na zážitkové i poznávací zájezdy po celé Evropě.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

http://www.europatour.cz
info@europatour.cz
+420 604 757 797

Dnešní nabídky CK EuropaTour

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku CK EuropaTour

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Michal

Cely park.

Autobus-klima foukala kolem vsech tlacitek, 3 klima jednotky vypadavaly z panelu

Včera
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petr

místo , styl zájezdu – vinařství , plavba lodí , průvodce zájezdem a městem – pohodový vši průvodce , řidiči , celkově dobře zpracované stránky , cestovka reaguje rychle a vše zabezpečí pojištění a jiné , maximálně spokojený …

málo prostoru na sedačkách , ale dost prostoru na nohy .

Včera
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Hana

Výlet jako takový byl nádherný, Benátek jsme si užili plnými doušky, návštěva s ochutnávkou vín byla také super. Byl to krásný zážitek. Nesmím také opomenout, že paní průvodkyně Kačka byla velmi milá, příjemná, no prostě super.

Jediné co nám výlet pokazilo, byla cesta hrozným autobusem. Velmi málo místa na nohy, bylo to dost těsné na tolik hodin cesty. V bouřce do autobusu zatékalo a vrzalo kde co. Takže za nás autobus má velký mínus. Myslím že nad tímto by se měla cestovka zamyslet.

Včera
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Tereza

Degustace, večerní Benátky

Dvou hodinové zpoždění z kolon z německých dálnic? V pořádku! Ale když pan delegát řekne, že ve výrobně vína je cestovka „jako doma“, člověk očekává, že se cestou nebudete třikrát vracet na kruhák, který již předtím řidič odjížděl asi tak pětkrát kolem dokola. Takže díky bohu za útlum ve formě degustace! A to jsem vynechala spoustu dalších, zcela nepochopitelných manévrů.

Včera
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Vendula

Prohlídka vinic byla skvělá, víno bylo výborné. Benátky jsou nádherné místo.

Autobus naprosto nevyhovující pro dospělého člověka. Místo na nohy nulové. O pohodlnosti sedaček se raději vyjadřovat nebudu. Klimatizace půl cesty nefungovala. Po cestě z Čech do Benátek 2 zastávky, a to na Rozvadově a potom ve 4:30 ráno. Vzhledem k tomu, že jsme uvízli 2 hodiny v kolonách jsme dorazili na prohlídku vinic ve 13 hodin (toto ovšem ničí vina nebyla). Ale to, že jsme stavěli na záchod ve 4:30 a poté jsme už žádnou zastávku do doby, než jsme přijeli na vinice, nedělali, to už něčí chyba byla. Záchod jsme tedy mohli navštívit až na vinicích (opět nemluvím o jídle, které jsme si ani neměli kde koupit). Pan průvodce se pak ještě dovolil ptát se, zda na ten záchod potřebujeme urgentně, že nás to akorát zdržuje (po 8 a půl hodinách bez záchoda!!). To byl pro mě asi vrchol! Další velké mínus pro mě byla naprostá nevědomost pánů řidičů, kteří bloudili kolem hodiny, než jsme vlastně dojeli na místo. Do Benátek byl příjezd místo plánované 12. hodiny, 16. hodina, o 4 hodiny déle… Do autobusu jsme se vrátili ve 23 hodin a čekalo nás další „příjemné“ překvapení. Čekali jsme do 1:00, než budeme moci odjet kvůli povinné 9. hodinové pauze. Je mi líto každé koruny, kterou jsem do tohoto naprosto zbytečného výletu dala. Benátky snad brzy navštívim znovu, abych se o nich něco dozvěděla. Jelikož nevědomost netrápila pouze řidiče, ale i pana průvodce. Cesta zpátky vedla přes Prahu, ač jsme byli 50 km od výstupního místa v Plzni, museli si počkat a jet přes Prahu. Naprosto nelogická zajížďka pro ty, kteří vystupovali Plzni. Příjezd do Prahy o 4 hodiny déle… Závěr tohoto absolutně nepodařeného výletu? Šílená cesta, z Benátek nic nemám, takže jedním slovem naprosté fiasko! S touto cestovkou poprvé a naposledy!!

Včera
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (825)