CK EuropaTour

4,3 / 5 (2352 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „, , Kdy je další termín výpravy? Jedeme zase!“ Myslím, že tato věta mluví za vše… Jen by to chtělo o jeden den víc aby si to člověk stihl projít uplně vše a nic nevynechal."

Cestovní kancelář, která vás vezme na zážitkové i poznávací zájezdy po celé Evropě.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky CK EuropaTour

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku CK EuropaTour

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Dominika

, , Kdy je další termín výpravy? Jedeme zase!" Myslím, že tato věta mluví za vše… Jen by to chtělo o jeden den víc aby si to člověk stihl projít uplně vše a nic nevynechal.

26. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Tereza

Paříž je nádherná, o tom není pochyb. Takže prostředí fakt úžasné.

Když jsem nastoupila do autobusu, tak jsem myslela že hned zase vystoupím. Opravdu tragédie. Pro vysokého člověka nebo někoho kdo má dlouhé nohy je to strašný. Neměla jsem si kam dát pomalu nohy a vydržte takhle 12 hodin. Pro někoho silnější postavy opět otřes. Neskutečně málo místa. Než se tam člověk nasoukal, pak zase vysoukal. Pak se paní předemnou opřela a tím jak zasedla vylila mi celé pití.
Památky jsme prošly celkem rychle a ve 14 hodin jsme dostali rozchod a sraz někdy ve 20 hodin? Vzhledem k neznámému prostředi, je to pro turisty celkem šok, protože my jsme opravdu ani nevěděli, kam vlastně jít a abychom pak trefili vůbec zpět, tak jsme dvě hodiny seděli, pak zase chodili dokola .. Celkově jsem z toho všeho byla zklamaná, ale za tu cenu, asi velký komfort nemohu očekávat.

24. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Eliška

Vinařství na začátek bylo skvělé. Prosecco opravdu vynikající, byť to byli dva druhy vína a sýrů :) Benátky jsou okouzlující město, jednodenní výlet je dobrý základ pro další návštěvu, kdy už budete vědět a budete se trochu orientovat. Slečna průvodkyně se zdála byt milá a ochotna. Nejsem náročný člověk, ale výlet své chyby měl…

Byli vypravovany 3autobusy, náš jediný dvoupatrový v hrozném stavu…při zpáteční cestě to vypadalo, ze zůstane uprostřed kopců. Zvláštní výklad slečny průvodkyně-„povím vám později“ byla velmi běžná věta a později jsme se stejně nic nedozvedeli..trosku skoda. Určitě by také neškodilo, když by bylo volnější tempo prohlídky, když jste se náhodou zakoukali kudy jdete průvodkyně byla vmziku pryč. Následné rádoby doporučení podniku na oběd..ze sem slečna chodí pokaždé -stejně jako její kolegové a v restauraci nás již očekávali, moc jako doporučení není :) ceny byli o něco vyšší a kvalita nebyla nejlepší. Bylo trochu překvapující, ze slečna průvodkyně neovládá italsky jazyk.. Asi nejhorší bod byl závěr, kdy na nás v autobusu čekali ohříváné parky!! Nepochopitelne, po odpoledni a večeru, kde na každém rohu potkáte příjemnou kavárnu nebo restauraci. „Vůně“ párků zabila požitek z místní výborné kuchyně.

23. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lukáš

Vše, prostorný bus, skvělá koordinátorka a benááátkyyy!!! :-D Určitě zas s CK Travel někam pojedeme. ;-)

Bohužel jsme měli tu smůlu že za námi seděli velmi nevhodně se chovající dvě holky dělající naschváli , celou noc kopali do židle a vyřvávali sprostě na celý autobus! Takoví lidé nás pak musí úžasně reprezentovat v cizině. Nicméně CK perfektně vyřešila a mohli jsme se svézt druhým busem kde byl klid a normální lidi a za to patří veliké dík koordinátorkám ;-)

23. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Ondřej

Evičce se líbily atrakce!

23. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (699)

Kolotoč štěstíHledáte kolotoč štěstí?

Od teď máte kolotoč štěstí hned po ruce – nahoře v hlavičce pod tlačítkem