Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Okouzlující pohled díky metodě řasa na řasu vč. dárku

4,2 / 5 VIP masáže Praha - Vysočany  (mapa) 26 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lůca Hoření

Dobrý den,

ráda bych si koupila voucher, ale potřebovala bych k Vám zajít ještě tento týden, máte volno?

Děkuji a přeji hezký den

VIP masáže

Dobrý den
Děkuji za váš zájem. Určitě by se tam ještě místečko našlo,záleží v které časy by jste mohla. Pokud mi zavoláte nebo napíšete tak se domluvíme.
Děkuji katka vip masáže

Klára Klárová

Dobry den,

rada bych se zeptala – byla jsem poprve na rasach v jinem salonu a ackoliv mi bylo receno, ze rasy vydrzi tri tydny, po 7-mi dnech mam na jednom oku tri rasy a na druhem zadnou.. Je to takto pokazde nebo je to salonem? Po jak dlouhe dobe k Vam chodi klientky na doplneni? Dekuji, Klara

VIP masáže

Dobrý den
Co se týká časového intervalu tak je to většinou 3 týdny kdy klientka jde na doplneni. Urcite toto neni normalni,ale pricinu padani vam takto nereknu. Pokud se budete chtit objednat radi nakdeme termine.
Děkuji katka vip masáže

Lenka

Dobrý den,jaké máte druhý zatoceni řas? máte i J?

VIP masáže

Dobrý den
Děkuji za váš zájem. Zakriveni ras mám B, C, D. Pokud by jste mela zajem ráda se domluvím na termínu.
Hezký den Katka vip masáže

Pavla Havlíčková

Dobrý den, nechala jsem si řasy prodloužit v jiném salonu, je možné u vás zakoupit prodloužení a přijít na doplnění dle svého uvážení – tedy např. po 4 týdnech? Děkuji za odpověď.

VIP masáže

Dobrý den,
Děkuji za Váš zájem. Určitě je možné prijit na doplnění i když máte řasy odjinud,ale pokud je doba doplne i již takto delší záleží pak jak se domluvíme a řasy budou potřebovat doplnit.
Děkuji katka vip masáže

STV

Dobrý den,
nemám dotaz – spíše upozornění. Zakoupila jsem voucher a již druhý den se nedá na uvedené číslo dovolat. Nikdo to nebere a hlavně nikdo nezavolá nazpátek. Tento přístup se mi nelíbí. Proto chci na to případné kupující upozornit. Děkuji

VIP masáže

Dobrý den,
Moc se omlouvám, bohužel když se věnují klientům což je většinu dne na telefonu nejsem.Nekdy nestihnu vyřídit všechny zmeškane hovory přes den a v pokročilo večerní hodinu již nechci volat.Pokud mi zašlete na váš telefon či sms vse se pokusím vyřešit a najít termínem.
Děkuji katka vip masáže

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru