Kategorie

VIP masáže

4,3 / 5 (222 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Maser dokazal pri reflexologii chodidel presne odhalit problemove organy ! Ohromujici! A moc prijemne“

masáže, zeštíhlující zábaly, mobilní masáže

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky VIP masáže

Hodnocení podniku VIP masáže

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Michala_tyronova

Maser dokazal pri reflexologii chodidel presne odhalit problemove organy ! Ohromujici! A moc prijemne

Vyjádření partnera
VIP masáže Před 18 hodinami

Mockrát děkujeme a jsme rádi za vaši spokojenost. Pan masér má opravdu šikovné ručičky. Doufáme, že nás brzy znovu navštívíte. Team VIP masáže

22. 10. 2016
Užitečné? Ano
Jana

Ochota personálu byla fajn, milá, i pan mesér byl příjemný, ale s Dornovou metodou a Breussovou masáži to nemělo nic společného. Už jsem tuto metodu s masáží v budoucnu měla, tak vím, o čem je řeč. Myslela jsem, že mi tato metoda pomůže jako tenkrát, ale bohužel, nestalo se to tak. Pro mě to byly zbytečně vyhozené peníze. Celá ta procedůra začala v 16,15 místo v 16,00. Byl mě ukázán jeden cvik na uvolnění kyčelních kloubů a 20 min. povídání, jak mám špatný postoj těla, ploché nohy atd. Toto vše já vím, od rehabilitačního lékaře, který mě tyto všechny věci sdělil zadarmo, byly hrazené pojišťovnou. Potom konečně přišla Breussova masáž :-D která trvala necelých 10 min. V 17,00 už jsem byla na recepci. Zarazilo mě i to, že mě nebyl ani nabídnut 30 min. volného vstupu do jejich fitness. Tato nabídka je uvedena i ve voucheru. Pro mě zase jedna zkušenost, proč si platit něco, jen tak na blint. Lepší je si zajít k někomu na doporučení a raději si připlatit peníze nějaké peníze na víc. Já si peníze bohužel netisknu, jsem sama se synem a na víc, jsem přišla o práci. Těšila jsem se, že mi po této metodě bude zase dobře, proto jsem do toho peníze investovala.

Vyjádření partnera
VIP masáže Před 18 hodinami

Dobrý den, je mi líto, že jste nebyla spokojená a samozřejmě pokud mi napíšete rádi vám to vynahradíme jinou masáží od nás. Za pozdní začátek se omlouváme, měli jsme tam ten den školení a trochu jsme se zdrželi. Samozřejmě vstup do fitness studia máte k dispozici stačí jen zavolat a domluvit se na termínku i bez poukazu.
Bohužel mě mrzí, že vaše představa ohledně Dornovy metody byla jiná, ale každý nový klient si vždy projde vstupním vyšetřením, kdy si masér musí zjistit diagnozu o tom co klienta trápí a jaký je problém a podle toho dává i odborné rady. Při každé další proceduře už to není potřeba. Naši klienti jsou s kolegou spokojeni a já vím, že je v tom dobrý a má vystudovanou na to školu s dlouhou praxí. Pokud by jsme vám to mohli vynahradit, určitě to uděláme.
Děkujeme a budeme doufat, že změníme vaší první zkušenost.
Katka a Team VIP masáže

20. 10. 2016
Užitečné? Ano
Karel

Pan masér se vyzná.

Vyjádření partnera
VIP masáže Před 5 dny

Mockrát děkujeme a budeme se těšit na vaši příští návštěvu.
Team Vip Masáže

18. 10. 2016
Užitečné? Ano
Ladislav

vstřícnost personálu

masáž netrvala 60 ale jen 45 minut (začalo se o 5 min později a o 10 min skončilo dříve)

Vyjádření partnera
VIP masáže Před 24 dny

Děkujeme za Vaší návštěvu a je nám líto, že došlo k takové situaci. Snažíme se vždy dodržovat časový harmonogram, ale pokud se vyskytne situace kdy se něco dořešuje s předchozím klientem, je možné, že se masáž o chvíli opozdila. V masážním době musíme počítat i s časem na převlečení a chvíli času na zrelaxování svalů, aby se klientovi neudělalo nevolno když by hned vstal. Samozřejmě pokud by jsme vám mohli nějak vynahradit co se stalo tak nám napište a rádi vám dáme masáž za nějakou zvýhodněnou cenu, abyjste byli spokojeni.
Děkujeme a budeme se těšit na Vaší návštěvu Team Vip masáže

29. 9. 2016
Užitečné? Ano
Angelina

Příjemné prostředí a voda zdarma.

Cvičila jsem sama a učila se chodit. Zůstali jsme jen u nohou, krku a rukou. Protahování.
Masáž to nebyla. Cvičení, které trvalo jen 45 minut.

Vyjádření partnera
VIP masáže Před 24 dny

Děkujeme za váš názor, ale pokud si přečtete co to Dornova metoda je, tak sama uvidíte, že se jedna hlavně o manuální terapii, která vrací klouby a obratle do původní přirozené polohy, čímž se vyrovnává celková statika těla, dochází k úpravě svalového napětí a obnově pohyblivosti. Při aplikaci Dornovy metody předchází konzultace a diagnostika problému a celkového stavu klienta. Masér se musí hlavně při prvním ošetření zaměřit na vaše problémy a začít je řešit. Je nám líto pokud tato procedura nebyla dle vašich představ, ale klienti kteří trpí různými problémy s páteří a klouby si to opravdu chválí a problémy jim ustupují. Pokud by jste měla zájem je samozřejmě možné si k nám zajít na masáž hloubkovou či relaxační, kdy se masér věnuje jen vašim svalům.
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.
Hezký den Team Vip masáže

28. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (80)

Podobné podniky