Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dentální péče pro zdravý a zářivý úsměv: kompletní hygiena i bělení

3,9 / 5 Centrum osobní péče Praha - Žižkov  (mapa) 96 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Zuzana

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda velké množství plomb nějak ovlivňuje možnost zbavení nehezkého zabarvení ostatních zubů. Za své zuby se dosti stydím, bylo mi řečeno, že mám vysokou kazivost. Děkuji

Centrum osobní péče

Dobrý den, množství to neovlivňuje. Důležitá je péče, pravidelné návštěvy zubaře, ale také zubní hygienistky, která Vám pomůže s tím, na co zubař nemá dostatek času. Hezký den

Lenka

Dobrý den!
Ráda bych se zeptala jestli je technika Air Flow vhodná i při kalcifikaci zubů (mám bílé skvrny především na předních zubech).
Předem děkuji!

Centrum osobní péče

Dobrý den, prosím poraďte se svým zubním lékařem, on by měl rozhodnout, zda tento zákrok můžete podstoupit. Děkuji

Michaela Myjsaroš

Dobrý den, mám velký problém začínají se mi rozpadat zuby. Strašně se bojím zubaře, nebyla jsem nikde uz 5let., respektive od doby co mi moje zubarka řekla že na mě nemá nervy. Ráda si vše zaplatím. Je možné že by jste mi opravili chrup nebo alespoň to co z něj zbylo. Děkuji

Centrum osobní péče

Dobrý den Míšo, prvně Vám chci říct, že zubaře se bát opravdu nemusíte. Druhá věc a asi nejdůležitější, pokud se k Vám zubařka chová tímto stylem, měla by jste ji okamžitě vyměnit. Tento její přístup je nevhodný a o něčem to vypovídá. V centru provádíme pouze celkovou dentální hygienu a air flow, tudíž u nás nenajdete zákroky složitější, jako opravy zubů a jiné, ale přesto Vám klidně domluvíme schůzku s naší milou hygienistkou Mončou a ona se Vám ráda na zuby podívá a zhodnotí co dál.. počítejte ale s tím, že stejně k zubaři budete muset, aspoň ze zdravotních důvodů. Paní hygienistka se Vám postará o zbytek. Prosím napište nám na email: osobnipece@gmal.com. Ničeho se nebojte :)) Hezký den. Centrum osobní péče

Jakub

Dobrý den, máte termíny volné i tento mesíc?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jakube, na stránce akce můžete najít ve sloupečku po pravé straně kolonku podmínky uplatnění. Tam naleznete odkaz na rezervační systém, kde se můžete na volné termíny přímo podívat :) Hezký den! Lucie

Centrum osobní péče

Dobrý den,
prosím objednávky provádějte přes email: osobnipece@gmail.com. Rezervační systém se nám kryje s naším interním kalendářem, takže se může stát, že na Vašem termínu budou již objednaní lidé. Děkujeme.

Centrum osobní péče

Dobrý den,
prosím objednávky provádějte přes email: osobnipece@gmail.com. Rezervační systém se nám kryje s naším interním kalendářem, takže se může stát, že na Vašem termínu budou již objednaní lidé. Děkujeme.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru