Kategorie

Centrum osobní péče

4,0 / 5 (397 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Perfektní dentální hygiena!“

Poskytuje svým pacientům komplexní péči o zuby i dásně včetně pečlivé dentální hygieny a bělení zubů. Dále nabízí klasické a relaxační masáže, zábaly a manuální či přístrojové lymfodrenáže.

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Centrum osobní péče

Hodnocení podniku Centrum osobní péče

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Stella_vondrackova

spatne prevysuje brutalne nad snahou to omluvit

dala bych -10;, hygiena žádná, stare kreslo - co má uz všechno za sebou , pokazeny ultarzvuk, 10 sek. se to pomalu točilo, 1 min. opravovalo - nedezinfikovalo - des a hruza, cele osetreni trvalo cca 20-25 min se všim - i s opravou !!!!! mezizubni prostory - to nejduležitejsi neudelela - proso jsem si zaplatila dentalni hygienu aby se tam, neudelal kamen a kaz !!!! takze musím znovu - poskodila mi a ulomila plombu - jak se ji zaseklo to zarizení , cele to snažila zachranit svou Milotou a komentářem ze je zároveň opravar !!!! bohuzel to nepřevážilo ty negativa - tim,že vim co to hygiena je tak jsem byla a ještě jsem šokovana napálená !!!! absolutné fiasko, a doma jsme zjistila že nahore neudělala vůbec a mám ulomenou plombu. a cca do 2 hod. se mi začal dělat opar , a to jsem si dala tu dražší variantu !!!!! absolutní selhání ----a ještě porad jsou kupony na slevomatu ... to nechapu. prijde mi ze kladne hodnoceni napsal nekdo kdo ještě na dentalni hygiene nebyl a netusi ze se cisti hlavne mezery mezi zuby !!!!!mimo jiné - to že násadky jsou stare a použite " vypelichané" musí ale videt i lajk

Hodnocená nabídka: Důkladná péče o zuby a dásně
14. 1. 2016
Užitečné? Ano
Miroslav

Nic

Chodím na dentální hygienu pravidelně každý 1/2 rok, toto však bylo absurdní a je škoda, že jsem se neřídil negativními recenzemi. Prostředí jakž takž, ale se zubní klinikou to nemá nic společného. Čištění trvalo asi 20 minut, ultrazvuk byl asi starý, při čištění stoliček strašně bolel do ucha, paní to asi věděla, protože hned řekla, že mi zadní zuby vyčistí ručně, což znamenalo krátké projetí ocelovým háčkem. Mezizubní prostory čistila zubní nití a pískování rovněž odbyla. Co je však nejhorší, dásně mi krváceli ještě po 6 hodinách a dnes, po týdnu, mám dásně stále poškozené a plné aftů. To se mi ještě nikdy po zubní hygieně nestalo. Navíc je na zubech kámen stále. I po slevě nejdražší hygiena a důrazně tuto "laboratoř" nedoporučuji!!!

18. 5. 2016
Užitečné? Ano
Lenka

Jako vždy paní doktorka velice milá a pečlivá.

19. 10. 2016
Užitečné? Ano
Tamara

Perfektní dentální hygiena!

18. 10. 2016
Užitečné? Ano
Alena

Paní byla profesionálka, vysvětlila mi, co bude dělat, a byla velice milá. S výsledkem jsem velmi spokojená.

14. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (152)

Podobné podniky