Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Prokletí egyptské hrobky: 60 minut plných napětí v únikové hře až pro 5 osob

4,4 / 5 Egypt Room Praha - Vinohrady  (mapa) 58 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Eva Červená

Dobrý den, nikdy jsem ještě žádnou únikovou hru nehrála, vůbec nevím jak to funguje, chtěla bych se Vás zeptat, jestli je hra vhodná i pro člověka po operaci kolene, zda se musí někam přebíhat, lést nerovným terénem a nebo zda hra probíhá v klidu v místnosti a je to spíše o řešení otázek a záhad. Předem Vám děkuji za informaci.

Egypt Room

Dobrý den,
hra je opravdu spíše o řešení rébusů a úkolů, ale bezbariérový přístup zde není.
Vstup je sem po cca 20 schodech. Před hrou dostanete instruktáž a co nebudete vědět, poradíme:)
Nikam se přebíhat nemusí, ani zdolávat žádné překážky. Další dotazy Vám můžu zodpovědět telefonicky.

Lenka Dvoráková

Dobrý den. Jaká je náročnost hry? Jestli je vhodnější pro dva hráče, když už mají zkušenosti s únikovkami, nebo to zaměstná dostatečně i skupinu 5 lidí (taky nezačátečníky)? Děkuji.

Egypt Room

Dobrý den, vystihla jste to dobře. Hra se dá zvládnout jak ve dvou, tak v pěti lidech méně zkušených.
Obtížnost je střední. Myslím, že si každý poradí a o zábavu budou mít všichni postaráno. :-)
Pro připadné dotazy mě můžete kontaktovat na tel: 739 988 918
Jsem Vám kdykoliv k dispozici.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru