Egypt Room

Praha - Vinohrady, Jagellonská 15

„Velmi vstřícná obsluha, dobrý příběh, promyšlené úkoly a celkově skvělá úniková hra. Moc jsme si to užili a můžeme doporučit 👍“ — Barbora, Před 8 měsíci

„Velmi vstřícná obsluha, dobrý příběh, promyšlené úkoly a celkově skvělá úniková hra. Moc jsme si to užili a můžeme doporučit 👍“ — Barbora, Před 8 měsíci

O nás

ÚNIKOVÁ HRA
prokletí egyptské hrobky

Egypt Room
Jagellonská 15, Praha - Vinohrady, 13000 (zobrazit na mapě)

Egypt Room

Jagellonská 15, Praha - Vinohrady

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 9:00–21:00
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Hana

vše

Barbora

Velmi vstřícná obsluha, dobrý příběh, promyšlené úkoly a celkově skvělá úniková hra. Moc jsme si to užili a můžeme doporučit 👍

Miroslava

Byla to první uniková hra, tak to bylo vzrušující.

Hodnocení podniku Egypt Room

Hodnocení podniku Egypt Room

4,4/5 (43 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Hana

vše

8. 9. 2018
Barbora

Velmi vstřícná obsluha, dobrý příběh, promyšlené úkoly a celkově skvělá úniková hra. Moc jsme si to užili a můžeme doporučit 👍

15. 2. 2018
Miroslava

Byla to první uniková hra, tak to bylo vzrušující.

15. 1. 2018
Vašek

Příjemní obsluha, super provedení.

14. 12. 2017
Petr

Milý a ochotný průvodce hrou, pěkné prostředí i příběh, fajn a v rámci pohodové hádanky

10. 12. 2017
Synus

Super únikovka. Atmosféra a kulisy dobře vymyšlené. Měli jsme celou dobu o zábavu postaráno. Určitě doporučíme dále. Skvělá ochota personálu  Za nás jedna z nejlepších  Děkujeme.

8. 12. 2017
Daniel

Za ty kulisy dvě hvězdy…

Nejdražší únikovka z mých 43 odehraných a zároveň druhá nejslabší. Za 1299,– to fakt nestálo! Pan majitel je asi vášnivý matematik, proto i dost hádanek bylo jen o počítání…
Koupil jsem poukaz pro 2os za 799,– a museli jsme doplatit na místě 500,–!!! protože jsme nakonec přišli 4 lidi místo dvou. Poukaz pro 4os stojí 999,–, tak takhle pán dostal 3 kila do kapsy… Tak chápu ho, máslo je drahý! :-D

Vyjádření partnera
Egypt Room Před 11 měsíci

na to musíme reagovat ihned, žádné 3 kila do kapsy to určitě nebylo, cena je takto oficiální, jestliže jste věděli, že přijdete 4, byl pro Vás voucher za 999, pokud koupíte voucher pro osoby dvě a rozhodnete se doplatit osoby navíc je v oficiálním ceníku vstupné pro každou z nich za 250 a všude je tato cena napsaná. Do kapsy určitě nezůstane nic, pokud vím, vypisoval se Vám doklad. Nedělejte z nás nějaké zloděje!

20. 11. 2017
Jana

Docela hezké byly dekorace, různé druhy zámků a efekty. Úkoly byly dobré, ovšem občas chaotické.

Rozhodně nedoporučujeme v chladnějších měsících, nebo buďte dobře oblečení. Odehrává se to ve sklepě, kde je logicky zima. Mně tedy i dost vadila špína, protože úkoly se musely řešit i na zemi s vrstvou špíny (rozložit si papíry). Počítejte s tím, že se ušpiníte. Obsluha zvláštní. V SMS napsali čas, kdy máme přijít (bez jakékoliv jiné instrukce). Přišli jsme na minutu přesně a pán několikrát nevrle opakoval, jak jsme měli přijít dříve. To skutečně nebyl milý začátek hry a dost nás to otrávilo. Věci si necháváte na chodbě domu, kam může kdokoliv jít. Není tam žádná skříňka, nebo není to za zavřenými dvěřmi. Další věcí, která nám vadila bylo, že jsme hledali věci, zvedli vázu a hned dostali vynadáno, ať na to nešaháme. Potom jsme nerozebrali, co jsme rozebrat měli, protože jsme se báli na věci šahat a dost jsme se tím zdrželi. Jiné únikovky se nám líbily zázemím, příběhem i úkoly více.

Vyjádření partnera
Egypt Room Před 11 měsíci

Děkujeme Vám za hodnocení a jsme rádi, že se dekorace, druhy zámků, efekty a úkoly líbily a celou hodinu jste měli pořád co dělat.
Názory na zlepšení uvítáme vždy, pokud jsou konstruktivní.
Co se týká úkolů, tak na zemi se řešit nemusí. Pokud si odložíte papír na zem nebo jiné místo, to už uvaděč neovlivní a je to zcela Vaše volba.
Osobní věci jste jistě zanechali v místě k tomu určeném, nebo v kanceláři. Obojí je pod trvalým dohledem a do těchto prostor nemají žádné cizí osoby přistup.
Před hrou hráči dostávají instrukce týkající se manipulací s věcmi. Vázy, sloupy, sochy a další velké či křehké předměty se opravdu nezvedají z důvodu bezpečnosti, což je vždy několikrát opakováno i v průběhu hry. Neradi bychom, aby došlo nedopatřením k úrazu, ale třeba i k poškození věcí.
Děkujeme za návštěvu a budeme se těšit i někdy příště.

17. 11. 2017
Tereza
15. 11. 2017
Quaki

Hezká první místnost.

Jednoduchá jednohubka na půl hodinky, pouze 2 místnosti. Málo hádanek o tak základní náročnosti, že to člověka zpočátku netrkne a hledá v tom něco složitějšího. Nikoli. Uvažujte jako šestileté dítě a proběhnete celou únikovku za 20 minut :) Nejnáročnějším rébusem byl hlavolam z obchodu, převzatý bez jakékoli úpravy či invence. Slečna uvaděčka to taky moc neprožívala („tak já vám teď řeknu ten příběh…“).

Je-li Vám 10 a více let, doporučuji zvolit jinou únikovku.

14. 11. 2017
Pavel

velmi zajímavá hra – pěkný adrenalin

11. 11. 2017
Iva

skvělá atmosféra, bezva efekty:-)

5. 11. 2017
Kateřina

Krásné prostředí únikové hry, milá obsluha, dobrá dostupnost místa.

31. 10. 2017
Anonym

Super. Doporučuji vše na úrovni.

29. 10. 2017
Iva

Chování a ochota personálu – dobrá.
Chtělo by to zlepšit zázemí – není kde si uschovat osobní věci. Chodba ve sklepě mi připadá nedostatečná.

Vyjádření partnera
Egypt Room Před rokem

dobrý den,
jsme rádi, že se Vám hra líbila a odnesli jste si pěkný zážitek. Osobní věci jste jistě zanechali v místě k tomu určeném, nebo v kanceláři, obojí je pod trvalým dohledem. Děkujeme za návštěvu:)
Váš Egypt room

16. 10. 2017
Xunnamed

Skvělá myšlenka, dobrá podpora ve „slepých uličkách“
Až se mě někdo zeptá co v Praze nevynechat, rozhodně zmíním tuto únikovku

13. 10. 2017
Lanzendorfer

vše

9. 10. 2017
Kristýna

Nápadité úkoly, atmosféra a výzdoba. Super absence úkolů, které nemají s plněním nic společného. Už jsme doporučili dalším známým.

30. 9. 2017
Petr

množství nápověd :)

25. 9. 2017
Lucie

příjemná a milá obsluha, vstřícné jednání, zajímavé prostředí

úkoly a klíče k řešení nebyly až tak zajímavé, postup byl trochu chaotický

24. 9. 2017