Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

1denní koupání u moře v chorvatském letovisku Poreč s odjezdem z Prahy

4,5 / 5 CK Akord Poreč - Chorvatsko (mapa) 12 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Helena

Dobrý den, ráda bych se zeptala jestli se pojede 15.8. do Poreče. Také mě zajímá jakým autobusem se pojede – zda bude klimatizovaný s wc, popřípadě wi-fi. Dělají se cestou zdravotní přestávky? Moc děkuji

CK Akord

Dobrý den,
akce do Poreče bude ukončena

Lucie

Dobry den zajezd v do Poreče v terminu 4.8–6.8 se bude realizovat??? Lze smoouvu podepsat na pobocce cestovni kanxelare???

CK Akord

Dobrý den,
v případě zájmu se Poreč pojede, smlouva se dá podepsat na pobočce

Martina Řimsová

4.8 – 6.8 se do Poreče tedy jede ?

CK Akord

V případě zájmu, se zájezd pojede, ale musí být naplněna kapacita busu

Martina Řimsová

Mrzí mne, že dosud je uvedeno v nabídce Slevomat Chorvatsko, Poreč, proč není nikde uvedena změna? Nabídka špinavého mělkého moře v přelidněném Bibione je nehorázně neporovnatelná.

CK Akord

Nemohu s vámi souhlasit, moře je tam čisté

Martina Řimsová

a ještě bych se ráda zeptala, kde konkrétně bude výstup z busu v Zelené Laguně (u jakého hotelu, nebo letoviska.

CK Akord

Dobrý den,
vzhledem k velkým kolonám do Poreče se jede Bibione a Caorle, ale nevím který termín máte zájem

Martina Řimsová

Zdravím, mám dotaz do CK Akord, zda ten přesun ze Zelené Laguny u jednodenního koupání v (Poreči 4–6.7.2017) do Poreče je povinný pro všechny účastníky. Rádi bychom využili koupání i po 18:30, do Poreče do místa nástupu bychom mohli dojít po pobřeží později. Díky za zprávu Martina Řimsová

CK Akord

Dobrý den,
nerozumím dotazu na termín 4. – 6.7. Poreč. Poreč se nyní nejede

Bednářová Dana

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na 1denní zájezd do Poreče. Kde staví autobus a je li během 9hodinové pauze aspoň na 1/4 hod. otevrený autobus. Vaše nabídka mně velice zaujala. Děkuji Bednářová

CK Akord

Dobrý den,
vzhledem k velkým kolonám v této oblasti, v termínu 28.7. se do Poreče nejede, ale je možné vám nabídnout Bibione.

Kateřina Šadláková

Dobrý den, mám velmi důležitý dotaz. Mám objednaný zájezd do Chorvatska na 1 den, pro 3 osoby – 1 denní koupání v Poreči. Zítra dojde k zaplacení, nicméně očekávám, že platba na účtě bude až v úterý. Voucher se tedy odešle, ale odjezd je již 28.7.-30.07. a obávám se, že se nestihne podepsat a odeslat smlouva poštou, bude i tak voucher platný? Nestačí jen zaplatit a odeslat email? Jedu se synkem a maminkou a nerada bych, abysme v pátek dorazili do Prahy a nesplnili podmínky. Prosím o informaci.

CK Akord

Dobrý den,
jakmile dostanete voucher, cestovní smlouvu posíláme elektronicky. Pokud zítra zaplatíte, tak v úterý vouchery dostanete. Nemusíte se bát, vše se stihne.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru