Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Dokonalé odstranění vrásek, strií, akné, pigmentace a jizev

4,7 / 5 PRO visage - laser clinic Praha - Vinohrady  (mapa) 50 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Eliška Machová

Dobrý den,
netrpím akné, ani zatím nemám žádné vrásky, jelikož jsem hodně mladá, ale na co trpím, jsou rozšířené žilky na tvářích a červenání, plus mám jizvičku na nose,která tedy není po akné. Mělo by v mém případě ošetření cenu? Pomohlo by mi mé nedostatky odstranit nebo alespoň zmírnit?

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Eliško, toto ošetření velice dobře redukuje jak rozšířené žilky na tvářích tak i jizvičky nejen po akné. Pro maximální efekt doporučujeme alespoň 4 návštěvy v rozestupu 2 týdnů. Procedura je vhodná pro všechny věkové kategorie, věřím, že s výsledkem budete spokojena. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Zuzana

Dobry den,
da se tato procedura opakovat v rozmezi napr. 5ti dni, nebo mezi jednotlivymi opakovanimi musi byt casovy odstup. Chtela bych si koupit 2 vouchery a jit v rozmezi 2–3 dni. Je to mozne?

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Zuzano, 2–3 dny rozestup mezi jednotlivými procedurami je velmi málo. Doporučujeme nejméně týden, ideálně 2 týdny. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Karolína

Dobrý den, nikde jsem nenašla, jak dlouho procedura trvá, 30 min nebo hodinu?
 Děkuji

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Karolíno, tato procedura trvá 30 minut. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Evča

Dobrý den, je mi 20let a mam problemy s akne (mam svým zpusobem vsechny typy pleti, tj. citlivou, suchou, místy mastnou, trpim na cerne tecky a obcasne akne). Byl by tento balicek pro me vhodny?

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Evčo, tato procedura je vhodná i pro problematickou pleť, jelikož působí protizánětlivě, redukuje akné i jizvičky po akné. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Věřím, že s ošetřením budete moc spokojena a těším se na Vaši návštěvu, Martina – PRO visage

Hana

Dobrý den,
u nabídky se uvádí:
aplikace omlazujícího séra dle typu pleti (hyaluronové, liftingové, hydratační, na akné, pigmentové skvrny či rozšířené žilky).
Můžete mi prosím sdělit, zda se jedná o aplikaci pomocí injekcí, nebo zda je to pouze „zázračný“ krém, popř. sérum, které se na pokožku nanáší??
 Děkuji

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Hano, jedná se o sérum, které se zapracovává pomocí laseru hluboko do pokožky. Jedná se o velice intenzivní ošetření, věřím, že s výsledky budete spokojena. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru