Kategorie

Pro visage - laser clinic

4,1 / 5 (1401 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Velmi příjemné ošetření, milá kosmetička. Určitě zopakuji“

Jsme laserová klinika zaměřující se na přístrojová ošetření. Naše centrum estetické péče si klade za prioritní cíl naprostou spokojenost svých klientů, kteří jsou opečováváni v luxusních prostorách v centru Prahy. Naprostou samozřejmostí je používání špičkových materiálů a nejmodernějších přístrojů, stejně jako individuální péče o každého našeho klienta. Velmi rádi vás přivítáme v naší PRO visage - laser clinic a přesvědčíme vás, že investice do sebe sama je mnohdy investicí nejlepší. Věříme, že s péčí v naší klinice budete velmi spokojen/a.

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Pro visage - laser clinic

Hodnocení podniku Pro visage - laser clinic

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
REGINA

Příjemný personál

Včera
Užitečné? Ano
Jaroslava

Velmi příjemné ošetření, milá kosmetička. Určitě zopakuji

20. 10. 2016
Užitečné? Ano
Valerie

Prijemny personal a dobra domluva

Dlouho se ceka na termin

19. 10. 2016
Užitečné? Ano
Jana
8. 10. 2016
Užitečné? Ano
Eva

jedině snad, že slečny byly celkem milém, jinak úplně k ničemu

celé to působilo dost nevěrohodně. ačkoli je většina zákazníků očividně spokojena, mně to přišlo k ničemu. Zkrátka zbytečně vyhozené peníze. Velké mínus bylo, když jsem na jedno ošetření nemohla přijít, ale bohužel jsem se nemohla dovolat a ani nikdo nereagoval na můj omluvný mail, takže mi jedna návštěva propadla. Potom už jsem neměla chuť tam chodit. Navíc nebylo možné se na nějaký volný termín v tom jejich systému rezervovat. Tento podnik jsem nepochopila a rozhodně jej nedoporučuji.

Vyjádření partnera
Pro visage - laser clinic Před 4 dny

Dobrý den, je nám velice líto, že jste nebyla spokojena. K zákazníkům se snažíme přistupovat s maximální péčí a je pro nás velkým zklamáním, pokud nejsou spokojeni. Co se týká propadnutí termínu, jsme velmi schovívaví, ani v den ošetření nenecháme termín propadnout, i když je v podmínkách využití voucheru napsáno, že přesunutí či rušení termínů je třeba nejpozději 24 hodin předem. Pokud se však rušení termínu na poslední chvíli opakuje, možnost přeobjednání již nenabízíme, ošetření pak propadne. Rezervační systém je naprosto přehledný, pokud však raději využijete rezervaci prostřednictvím e-mailu či telefonicky, jsme Vám k dispozici :-).

5. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (408)

Podobné podniky