Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Locked in Prague: Dramatická únikovka v atmosféře Operace Anthropoid

4,8 / 5 Locked in Prague Praha - Žižkov  (mapa) 99 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Martina Nedvědová

Dobrý den,
Dne 28.6.2017 jsme objednala hru přes Slevomat, odeslala jsem peníze přes účet a stále mi na email voucher nepřišel.
Jak mám tuto nepříjemnou situaci řešit?
Děkuji, Nedvědová

Martina Nedvědová

Dobrý den,
Objednala jsem si právě přes slevomat jeden poukaz 28.6.2017, odeslala jsem peníze na účet a stále mi voucher nepřišel na email. Jak mam tuto situaci řešit?
Děkuji, Nedvědová

Slevomat.cz

Dobrý den,
vidím, že k nám platba dorazila v pořádku a voucher už máte na svém profilu v sekci mé nákupy. Přeji hezký den, Domča

Tereza Vlášková

Dobrý den, může se této hry účastnit i těhotná žena v 6. měsíci?

Locked in Prague

Dobrý den, děkujeme za email. Hra není vhodná pouze pro epileptiky. Nicméně v průběhu hry se mohou vyskytovat zvuky, které by mohly někoho vyděsit, tyto zvukové efekty je možné po domluvě s průvodcem omezit, či zcela vynechat. Naši hru absolvovalo již větší množtví žen v různě pokročilých stádiích těhotenství, zatím zcela bez problémů.

S pozdravem,
Team Locked in Prague

Petr

Dobrý den, je možné hru absolvovat v angličtině? Děkuju Petr

Locked in Prague

Dobrý den,
ano hru je možné absolvovat i v angličtině. Stači při rezervaci vybrat místo češtiny angličtinu.
S pozdravem, Team Locked in Prague

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru