Locked in Prague

Praha - Žižkov, Husinecká 567/3

„Milý personál, hra skvěle připravená, všechno fungovalo jak mělo. Velmi autentické prostředí.“ — Marcela, Před 4 měsíci

„Milý personál, hra skvěle připravená, všechno fungovalo jak mělo. Velmi autentické prostředí.“ — Marcela, Před 4 měsíci

Locked in Prague
Husinecká 567/3, Praha - Žižkov, 130 00 (zobrazit na mapě)

Locked in Prague

Husinecká 567/3, Praha - Žižkov

Dnes otevřeno 10:00–22:00

Hodnocení podniku

4,8/5 (891 hodnocení)
Anonym

Obecně hodnotím „Dramatický únik na motivy Operace Anthropoid“ jako tu z nejlepších. Autor se snažil o navození autenticity prostředí a doby a domnívám se, že se mu to i povedlo. Zvuková kulisa byla naprosto „vychytaná“. Líbilo se nám, že jsme pro řešení úkolů museli využívat „větší prostor“.

Obecně mám problém s únikovkami, které jsou zasazeny do konkrétní historické doby, a používají se v ní kódové zámky jeden přes druhý. Mně osobně to moc nevadilo, ale naše skupina byla názoru, že kódů bylo moc. Jedno řešení úkolu se dalo obejít, ale už jsme byli informováni, že se bude toto napravovat. Škoda, že se nějak dále nepracovalo s výsledkem doprovodného úkolu. To mi tam trochu chybělo.

Rozhodně uvedená negativa nebudila dojem, že bychom hru nedoporučili. Hra vás vtáhne do děje a vy se skutečně dostáváte pod tlak. Pokud vás láká tématika 2. světové války a osudy lidí, rozhodně tato únikovka stojí za to.

Michal

Super unikovka, složitost úkolů nebyla velka, ale občas jsme si lamali hlavou :)

Je škoda, že některé rekvizity nefungují, nebo jsou rozbite, i když jejich oprava by neměla být nějak složita, pak to trochu kazí dojem.

Michal

Prostredi unikovky bylo super, personal vybornej. Rezervace probehla bez problémů.

Celkový zážitek z unikovky je ale špatný, i když ho za sebou máme přes 40 unikovek, tahle byla z těch horších, které nám úplně nejdou. Nechci ale říkat, že bych ji nedoporučil, samozřejmě to svoje kouzlo má :) jen nesedla nám jako týmu;)