Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Krásy Jižní Itálie – Řím, Neapol, Vesuv, Pompeje, Herculaneum i Capri vč. snídaně

4,4 / 5 CK Metal Řím - Itálie 58 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
LUCIE

Dobrý den, je volný termín 4–8.10. pro dva? Děkuji

CK Metal

Dobrý den,

na zájezd v tento termín je volná kapacita, můžete zakoupit.
S přáním pěkného dne, Tým CK Metal

Petra

Dobrý den, chtěla bych vzít na tento poznávací zájezd Řecko-Pompeje,.. svého desetiletého syna, myslíte, že to zvládne? Děkuji

CK Metal

Dobrý den,

ano, zvládne to, ale pokud bude mít problém s tempem, tak můžete mít individuální program, ale je nutné o tom informovat průvodce.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Michaela

Dobrý den,
pokud bych jela sama, je nutný příplatek za jednolůžkový pokoj nebo je možnost, že budu ubytována s někým jiným, kdo také pojede sám, bez příplatku? Jak potom v případě objednávání 1 voucheru postupovat?
Děkuji za odpověď.

CK Metal

Dobrý den,

pokud budete chtít jednolůžkový pokoj, tak je nutné si ho zaplatit, ale pokud bude k Vám zákazník, tak samozřejmě můžete mít dohromady pokoj.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Michaela

Dobrý den,
zakoupila jsem dnes 2 vouchery (30.8.-3.9.) a při vyplňování pokojů na mě vyskocilo, že pokoj pro dva není k dispozici, ale jiný pokoj v nabídce již nebyl.
Předem děkuji za odpověd.

CK Metal

Dobrý den,

tento termín je vyprodaný, je nutné se zaregistrovat na jiný termín.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Mihaly Prijma

Dobrý den,
mám takovou otázku. Včera jsem koupil 2 vouchery na zájezd Poznávací zájezd do Říma s koupáním u moře, ubytováním na 2 noci a snídaní (23.8–27.8), vouchery jsem zaplatil, ale od CK Metal jsem zjistil, že zájezd už je výprodaný, přitom, že ho stále máte na Slevomatu volný. Vouchery jsem stornoval a ted čekam na vracení peněz.
Ted bych si chtěl koupit další vouchery na zájezd Krásy Jižní Itálie (30.8–3.9), objednavku jsem rezervoval a zbůsob platby jsem zvolil bankovní převod. Chci se zeptat jestli ten zájezd opravdu stále máte volný, aby nevznikly dalši komplikace. Protože CK Metal řikala že máji jenom 5 míst, přitom za dnešek na Slevomatě jste prodali už 6. Děkuji za odpověd

CK Metal

Dobrý den,

volný termín byl, zavolejte si prosím na tel.: +420 547 385 464.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Jitka

Na CK Metal jsou příšerné recenze, hlavně týkající se dopravy. Proč Slevomat s nimi spolupracuje..? Není např. uvedeno, v jakých hotelech budou klienti ubytováni…
Klienti, kteří cestovali s CK Metal, svorně říkají, že ubytování je vždy 100–150km od města, na samotě, kde klient už nemůže nic dělat. Jakým způsobem se postaví k tomu Slevomat?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko, velice nás mrzí, že se k Vám dostávají takové informace. Za náš tým mohu s čistým svědomím říct, že se vždy snažíme zajistit co nejlepší služby odpovídající ceně a zážitku. Je pro nás důležitá vaše zpětní vazba, proto neváhám informovat partnera o vaší zprávě. Avšak musím dodat, že CK Metal je naším dlouhodobým partnerem a rozhodně patří k férovým kancelářím se kterými se tady můžete setkat. Proto v případě jakékoliv komplikace, není problém situaci řešit dobrem směrem k Vám. :)

CK Metal

Dobrý den,

toto rezolutně odmítáme, musíte si zjistit, o jaký zájezd se jednalo. Na pár termínů Holandsko – Keukenhof, protože všechny hotely jsou vždy plné a např., když jede 450 osob, tak není nikde takový hotel, tudíž hotely jsou od 50km do 150km. Zbytek zájezdů jste vždy u města, nebo směrem k jinému městu, aby jste nepřejížděli ráno velké dálky. Např. tento zájezd je tak populární, protože jste ubytování 40km od Neapole, u hotelu je i golfové hřiště, můžete se koupat v bazénu, kousek od hotelu **** je i pláž. Tento hotel 40km je naprosoto fantastický, krásné velké pokoje, a také jsme se snažili, aby se zákazníci mohli i koupat na pláži, blíže u Neapole by jste se nemohli koupat vůbec, kdy jsou pláže velmi špinavé a to stejné voda. Rádi bychom také upozornili, že poznávací zájezd je od názvu poznávací, tudíž se musíte přemístit i na jiné místa. Když jste na pobyt., tak zede žádné místa nepoznáváte a s čistým svědomím Vám můžeme sdělit, že jediné problémy kdy nastanou všem cestovním kancelářím, tak je jen v době Keukenhofu, protože Amsterdam absolutně nedisponuje velkými hotely a stejně musí CK ubytovávat min. – 50km – 150km od Amsterdamu.
Snad jsme Vám vše v pořádku vysvětlili a budete mít představu, jak fungují poznávací zájezdy.
Přejeme Vám krásný den
Tým CK Metal

Jitka Drunecká

Kde budeme ubytováni? Píšete dva noclehy, ale není uvedeno kdy a za jakých podmínek?

CK Metal

Dobrý den,

jste ubytovaní v jednom hotelu ****.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Jitka

Dobrý den, mám několik otázek k zájezdu.

  • V Římě musíme absolvovat všechny památky s průvodcem nebo je se od skupiny oddělit a přijít někam na sraz?
  • Na Vesuv bychom chtěli pěšky – absolvovat túru? To lze nebo musíme jet lanovkou?
  • Jaký je program na Capri s průvodcem? Je možné ostrov vynechat?
CK Metal

Dobrý den,

lanovka vyhořela v roce 1947, chodíte pěšky. Můžete absolvovat pemátky, jaké budete chtít. Ostrov můžete vynechat, ale rozhodně ho doporučujeme, můžete se celý den koupat, nebo budete absolvovat s průvodcem památky – anacapri. Okružní plavba kolem ostrova.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Eva

Dobry den … chci se zeptat na dobu cesty, jeli bychom totiz az z Brna a manzelovi nebyva pri dlouhych cestach extra dobre. Zajima me tedy cesta Brno – Řím a kolik se dělá zdravotních přestávek. Dekuji

CK Metal

Dobrý den,

přestávky jsou po 4-hodinách. Nevím, o jaký termín máte zájem, tento zájezd jezdí často Brno – Bratislava Itálie.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Roman

Dobrý den,

v nabídce jsou jiné termíny, než mi dcera říkala, prý dnes odjíždí s vámi do Itálie na 5 dní. Je tomu tak?
děkuji.
 Roman

CK Metal

Dobrý den,

termín na zájezd 26.7.-30.7. byl již vyprodaný, proto se v nabídce neukazuje. Vidíte pouze dostupné termíny.
S pozdravem,
Tým CK Metal.

Irena Buršíková

Dobrý den, chci se zeptat chtěla bych jet s třináctiletým synem na poznávací zájezd Italie Řím, Pompeje, Vesuv, Capri musim si zajistit dva vouchery? Dále doporučujete kapesné 130 eur a k tomu ještě na vstupy zhruba též cca 110 eur? Ještě jsem se chtěla zeptat zda v každém vašem autobuse je k dispozici WC a možnost zakoupeni po celou jizdu teplé nápoje popr. polévky? Taky bych vas chtěla požádat zda lze zamluvit obě místa v přední části autobusu, bývá nám oběma v autobuse nevolno. Děkuji za odpověď. Irena Buršíková,tel­.732561752, irena.bursikova@seznam.cz.

CK Metal

Dobrý den,

ano, je možné si zajistit místenku, stačí si zavolat na tel.: 547 385 464, kapesné doporučujeme 130 eur na vstupy, pokud budete chtít na všechny památky, co se týká jídla, tak to vždy záleží na každém zákazníkovi a to stejné je i u památek.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Zoryana

Dobrý den, peníze poslala převodem z účtu, nedostala jsem vaucer, a zmizel formulář smlouvy jak mám pokračovat?

Slevomat.cz

Dobrý den,

je možné, že z technických důvodů voucher nedorazil, případně mohl skončit ve spamové schránce. Voucher Vám nyní zaslím na email znovu, snad již bude vše v pořádku :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Klára

Dobrý den,

mám dotaz k programu. 1. den v Římě píšete uvidíte mj. Koloseum a Forum Romanum, zajímalo by mě, zda bude čas na vstup nebo kolem památek jen projdeme. Dále by mě zajímal poslední den na ostrově, jaký je vymezený čas ke koupání. Děkuji za odpověď.

CK Metal

Dobrý den,

vstupy do Kolosea je individuální a je nutné se domluvit s průvodcem na místě, pokud nebudete chtít vidět jiné památky, záleží, jak dlouho budete chtít být v Koloseu. Na koupání na Capri máte celý den, nebo můžete být s průvodcem, ale většinou se zákazníci celý den koupají.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Dana

Dobry den, pokud bychom jely tri, je moznost triluzkoveho pokoje nebo pristylky?

CK Metal

Dobrý den,

ano, jsou možné i třílůžkové pokoje.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Helena

Dobrý den, kdybych cestovala sama…je možnost doobsazení ženou? Prosím o Vaší zkušenost. Děkuji předem za odpověď.

CK Metal

Dobrý den,

o tento zájezd je velký zájem a často se stává, že jezdí dost jedinců, jen je nutné počítat i s variantou, že bychom k Vám jiného účastníka nepřiřadili, ale minulý termín jely 4 autobusy a v průměru jezdí dva autobusy, proto je velká pravděpodobnost, že k Vám bude někdo přiřazený.

Bc. Alexandra Konvalinková
Vedoucí cestovní kanceláře
Tel.: +420 547 385 464

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru