Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Putování po Itálii ze severu na jih – Benátky, Verona, Lago di Garda, Florencie a Řím

4,4 / 5 CK Metal Řím - Itálie 43 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Marina

Dobrý den, a nebudete mít ještě tento zájezd na konci listopadu začátkem prosince?

CK Metal

Dobrý den,

tento zájezd je v termínu: 17. – 22.10.2017. Jiný termín již nenabízíme, proto doporučujeme si zakopuit tento zájezd.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Míša K

Dobrý den, co je na té první velké fotce (jediné bez popisu), jak jsou ty hradby a voda? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, jedná se o Scaliger Castle :) Mějte se fajn! Lucka

Barbora Rzymanová

Dobrý den , chtěla jsem se zeptat jestli můžeme vzít na zájezd malého pejska v kabelce?

CK Metal

Dobrý den,

to bohužel možné není.
Děkujeme za pochopení
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Dagmar Darvašová

Dobrý den, neumím vyplnit formulář v angličtině, nerozumím tomu. Mám vouchery 8408–3644–30D-414 a 2252–3039–50D-594. Tak nevím, co s tím. Zaplaceno samozřejmě mám, termín mám 29.8. – 3.9 2017. pokoj chci dvoulužkový. Taky nevím, co si mám vybírat za pokoj, když ani nevím, který den kde. Tak co ted s tím? Dík D. Darvašová

CK Metal

Dobrý den,

formulář je v české jazyce. Zavolejte si prosím na tel.: 547 385 464 a kolegyně Vás zaregistrují.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Lucka B.

Dobré odpoledne,
mohla bych se Vás prosím zeptat, zda v případě koupi tohoto poznávacího zájezdu (Putování po Itálii ze severu na jih – Benátky, Verona, Lago di Garda, Florencie a Řím) ve dnech 1. – 6. 8. 2017 bude ještě možnost dvoulůžkového pokoje?
Chtěla bych tento zájezd koupit jako dárek k narozeninám pro dvě osoby. Nemůžu se totiž dostat na objednávkový formulář.
Předem děkuji za odpověď.

CK Metal

Dobrý den,

aktuálně je tento termín již vyprodaný.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru