Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

3–4 denní relax pro 2 u Brněnské přehrady s masáží, luxusním wellness a polopenzí

4,5 / 5 Hotel Rakovec Brno (mapa) 99 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Michal

Dobrý den,
chtěl jsme se zeptat, jestli máte ještě volný jeden dvoulůžkový pokoj v termínu od 2.7.2017 do 4.7.2017.
Předem moc děkuji za odpověď.

Adam Přikryl

Dobrý den, máte nějaký pokoj volný 5.7. – 7.7.?

Jana Hodková

Chybí mi zmínka o tom,zda je hotel bezbariérový!-děkuji za odpověd´-Hodfková

Hotel Rakovec

Dobrý den,

hotel bohužel bezbariérový není.

Darina

Omlouvam se, vypadlo mi datum do 11.5. Voucher je preci tridenni…pokud je tedy volno, mam hned zaplatit voucher a pak provest rezervaci?

Hotel Rakovec

Bohužel z 10.6. na 11.6. je z důvodu konání ohňostrojů Ignis Brunensis hotel plně obsazen.

Darina

Dobrý den, nelze mi načíst kalendář dostupnosti. Byl by volný příští víkend 9.-10.6.? Děkuji za info

Hotel Rakovec

Dobý den,

V termínu 9.6. – 10.6. máme ještě volné pokoje. Pro rezervaci volejte recepci hotelu 515 908 624.

S pozdravem

Hotel Rakovec

Renáta

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli můžu těch 90 min privátního wellness rozdělit na dva dny po 45min a je v tomto čase možno využít jak saunu i vířivku.
 Děkuji

Hotel Rakovec

Dobrý den,

na rozdělení času na privátní wellness je nutné se domluvit předem na tel 774 790 793. Zah­rnuta je sauna, bazén i vířivka.

S pozdravem

Martina Vavřínková

Dobrý den,zajímá mě dostupnost termínu na pobyt od 29.7.2017 – 1.8.2017.Děkuji

Hotel Rakovec

Dobrý den, volné kapacity máme. Prosím o zaslání emailu s číslem voucheru, datum ubytování, tel. kontakt… na recepce@hotelrakovec.cz.
Nutno objednat předem wellness na tel. čísle 774 790 793.
Děkujeme

Iveta

Dobrý den, pobyt bych chtěla koupit jako dárek a zajímá mě zda máte volné termíny srpen,září. Děkuji

Hotel Rakovec

Dobrý den,

v srpnu a září máme volné termíny. Pro ověření prosím volejte recepci hotelu: 515 908 624.

Děkujeme

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru