Hotel Rakovec

4,3 / 5 (874 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Ok“

Dnes otevřeno: 9:00–22:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Hotel Rakovec

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel Rakovec

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Stanislav

Ok

Včera
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petra

Jediné kladné hodnocení můžeme dát snídaním a výhledu z okna na přehradu. Jediný z personálu, kdo se choval přívětivě byla slečna masérka a paní pokojská.

Už při prvním dojmu byla slečna v recepci dost nepříjemná a především neposkytla téměř žádné informace, kromě toho, kde se nachází náš pokoj. Na vše ostatní jsme se museli doptávat a stejně nám nebylo vše řádně vysvětleno. Na otázku kde si můžeme objednat masáže nás poslala dolů k wellnesu, kde obsluha byla maximálně nepříjemná. Pán, který s námi mluvil nás téměř seřval, že jsme si dovolili objednat se na wellness a masáže až v den příjezdu. Jelikož se jednalo o svatební cestu, neměli jsme čas ani myšlenky takovéto věci řešit s předstihem. Celkový dojem tedy hned při příjezdu byl otřesný. Ve chvíli, kdy si člověk zakoupí voucher na slevovém portále a identifikuje se jím, chovají se jako bychom byli jiná kategorie hostů. Personál bylo vidět jen posedávat u cigarety a kávičky a ještě když se člověk šel na něco doptat chovali se velice nepřátelsky. Na pokoji chyběla možnost pověsit si ručníky. Privátní wellness byl také nic moc, ze strany od bazénu byly prosklené dveře směrem k venkovnímu bazénu průchozí, že člověk neměl jistotu, kdy mu tam kdo projde. Navíc poté, co jsme se objednali byla paní překvapená, co tam pohledáváme a nebyly připraveny ani sauny. Můžu říct že souhlasím se zbylými negativními recenzemi, člověk si tam opravdu připadal tak že obtěžuje a když má , , slevový voucher" i když nebyl zrovna za levné peníze ale za 5 000,–Kč, chovali se k nám jako k obtížnému hmyzu. Polopenze přesolené, malé porcičky, nabízelí zbytky z meníček, které neprodali přes obědy a navíc chyběl bezmasý výběr. Tento hotel jsme navšítívili poprvé a naposledy, rozhodně nedoporučuji!!! Hodnotím to jako člověk z praxe, také spolupracujeme se slevovým portálem ale v životě bychom se k lidem, kteří přijeli přes voucher takto nechovali. Celkově služby tohoto hotelu byly katastrofické.

23. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Stanislav

Ok

16. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Zdeněk

Ok

16. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Marie

Chápu, že v současnosti není nabídka už takto výhodná, protože to bylo naprosto skvělé! Vířivka, bazén a sauny jen pro nás, potom výborné jídlo a víno, nemělo to chybu.

11. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (357)

Podobné podniky