Nabídku Injekční lipolýza, lipolaser a lymfodrenáž mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

110 minut pro krásnou postavu: Lipolýza, lipolaser a lymfodrenáž

4,3 / 5 Body & Face clinique Praha - Chodov  (mapa) 17 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Bara

Dobrý den, je možné tuto proceduru aplikovat na vnitřní stehna ( aby nedocházelo k jejích tření při chůzi) a okolí prsou kde to leze z podprsenky, obličej?
Děkuji Bára

Body & Face clinique

Dobrý den Báro, sterna zcela jistě, ta jsou dokonce častým požadavkem. Co se týče prsou, pak záleží na místě, preparát se nesmí aplikovat do bezprostředního okolí prsních žláz. Co se týče obličeje, pak opět záleží na lokalitě ale ideální bude pokud se na místě poradíte s ošetřujícím. V jeden den by se neměla ošetřovat více než jedna lokalita (stehna samozřejmě obě). Díky za dotaz a hezký den, Mgr. Pavlína Blažek @Bodyfaceclinique

Eliška

Dobrý den, chtěla bych se optat, jak moc vadí varixy na jedné noze v oblasti lýtka, když by se procedura dělala na bocích a břiše? Děkuji za odpověď, Eliška

Body & Face clinique

Dobrý den Eliško, varixy určitě vadí, pokud byste měla obsolvovat lymfodrenážní kalhoty. V tomto případě Vám ale mohu nabídnout proceduru, kde namísto laseru a lymfodrenáže bude karboxyterapie, tedy při první návštěvě Vám bude aplikována injekční lipolýza a při druhé karboxyterapie (injekční CO2). Cena zákroku je stejná, jen v druhém případě se jedná o dvě návštěvy. Právě druhá varianta je pro Vás jediná možná, neboť varixy jsou zásadní kontraindikací pro lymfodrenáž. Díky za dotaz, Mgr. Pavlína Blažek @Bodyfaceclinique

Veronika

Dobrý den, stačí uvedené množství na oba boky (v pase) ? Bylo by možné lipolaser rozdělit mezi boky a břicho, aby byla zachována účinnost na bocích? Přes pupík mám obvod o cca 5 cm větší, než když jsem byla spokojená (na váhu jsem přibrala 2 kg, ale to není jen na břiše). Potřebuji hlavně zredukovat hlavně bochánky na bocích, břicho spíše lehce vylepšit kondici kůže. Ráda bych absolvovala max. 2 procedury. Děkuji za odpověď.

Body & Face clinique

Dobrý den Veroniko, základní množství je určené k podpoře redukce jedné střední oblasti, kterou bych mohla definovat např. jako jeden bok. Proto Vám na oba boky jistě budeme doporučovat navýšení množství, jinak by celá procedura mohla být zbytečná, resp. výsledek byste spíše nevnímala. Na bříško obvykle doporučujeme dokonce tři dávky, pak jsou účinky redukce skutečně viditelné. Co se týče počtu opakování, pak byste skutečně měla jít nejméně 2×, ideální počet sezení je 3–4×, samozřejmě záleží na aktuálním stavu tukové řasy. Kondici kůže lze pak vylepšit samostatnou aplikací křemíku. Lipolaser lze umístit na střed bříška i boky současně. Děkuji za dotaz a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se těšit na Vaši návštěvu, Mgr. Pavlína Blažek, @Bodyfaceclinqiue

Žofka

Dobrý den,
píšete, že pokud bude procedura vyhovovat, tak nabídnete opakovací proceduru v akční ceně, kdo mi toto zaručí? :-)
U sebe bych to viděla na více opakování, jelikož v oblasti břicha mám větší tukovou vrstvu.¨
A dále se chci zeptat, jestli nevadí, že mám zavedené nitroděložní tělísko?

Body & Face clinique

Dobrý den Žofko, co se gýče nitroděložního tělíska, pak je vše v pořádku. Co se týče opakovacích procedur v akční ceně, pak Vám asi nezbyde, než naší nabídce věřit :-) Současně se můžete podívat do recenzí naší kliniky či se informovat u Slevomat.cz., kde nás dobře znají a jistě Vám rádi poskytnou informace o našem přístupu ke klientele. Jakožto majitelka Body&Face clinique Vám mohu slíbit, že Vám poskytneme takový počet procedur v akční ceně, kolik si budete přát, resp. kolik jich budete potřebovat k Vaší plné spokojenosti. Děkuji za Váš dotaz a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek @Bodyfaceclinique

Křížová Jana

Dobrý den,
stačí jedna procedura a nebo je potřeba opakovat a když, tak kolikrát, děkuji Křížová

Body & Face clinique

Dobrý den paní Křížová, injekční lipolýza je zákrok který by se rozhodně měl nejméně 1–2× opakovat. Konkrétní počet opakování záleží na síle tukové řasy, kterou je zapotřebí redukovat. Obvykle klientky dosahují ideálního výsledku po 3tím opakování. Pokud si zakoupíte voucher na zkoušku a zjistíte, že Vám ošetření vyhovuje, rádi Vám nabídneme opakovací procedudu v akční ceně. Děkuji za Váš dotaz, Mgr. Pavlína Blažek za @Bodyfaceclinique

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru