Kategorie

Body & Face clinique

4,4 / 5 (57 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Přístup personálu, paní Dita vše vysvětlila. Milé a čisté prostředí.“

Body&Face clinique je moderní soukromé zdravotnické zařízení: Zabýváme se estetickou medicínou a profesionální kosmetologií se zaměřením na injekční omlazovací metody, zejména různé druhy mezoterapií, profesionální modelaci postavy apod. Kolektiv je tvořen výhradně odborným zdravotnickým personálem v jehož čele stojí primář MUDr. Vladimír Danda a dále pak certifikované a proškolení zdravotní sestry. Majitelky Body&Face clinique jsou Mgr. Pavlína Blazek a Mgr. Alena Lorencová. Mgr. Pavlína Blazek je absolventkou oboru aternativní medicíny v USA, má v oboru dlouholetou a ráda se účastní různých klinických i soukromých výzkumů, týkajících se efektivity preparátů a postupů, které se v estetice používají. Výsledky pak realizuje v klinické praxi. Mgr. Alena Lorencová je advokátka, ve formě má na starost administrativní oblast. Body&Face clinique je umístěno v moderní nízkopodlažní budově v Praze 4 (polyfunkční centrum Chomutovická), v areálu je k dispozici velkokapacitní parking.

Dnes otevřeno: 10:00–21:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Body & Face clinique

Hodnocení podniku Body & Face clinique

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Monika

Přístup personálu, paní Dita vše vysvětlila. Milé a čisté prostředí.

Včera
Užitečné? Ano
Ivanalacova

profesionalsni pristup

serum nebylo koncentrovane – efekt byl pryc asi po 1 tydnu po aplikaci…

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před 10 dny

Děkujeme za hodnocení kliniky. V daném případě mi však dovolte připomínku, že zákrok, který jste podstoupila byl mezoterapeutický. Mezoterapie má dobré účinky, jsou však přirozené a ve většině případů je jí nutno opakovat pro posílení účinku a prodloužení doby efektu. Pak efekt vydrží cca 4-6 měsíců, je to samozřejmě individuální. Preparát, který používáme od francouzského výrobce FUSION Oxynergy Paris, jedná se skutečně o koncentrovanou mezoterapii. Domnívám se, že jste se zákrok spletla s aplikací dermální výplně, jejíž výsledky jsou viditelné ihned, efekt vydrží cca 1 rok ale současně je také mnohonásobně dražší (cca 4.500,- Kč). Mezoterapie je jeden ze stěžejních produktů Body&Face clinique, je však nuto dodržet správný postup, který doporučujeme. Jedno ošetření (a podotýkám, že se jedná komplexně o všechny injekční zákroky) Vám požadované výsledky nepřinese neboť estetické injekční zákroky fungují sice perfektně ale jsou založeny na jisté pravidelnosti docházení a často i opakovacích aplikacích. Tento fakt Vám jistě sdělila ošetřující mezoterapeutka a jedná se o všeobecně známou skutečnost. Osobně Vám doporučuji opakovací aplikaci, která jistě přisese účinek a povede k Vaší spokojenosti. Děkuji a přeji příjemný den, Mgr. Pavlína Blažek, majitelka Body&Face clinique

9. 1. 2017
Užitečné? Ano
Barbora

Přístup pani doktorky a personalu

Aplikace botoxu neni vubec videt vrasky mam porad stejne jako predtim a to jsem jeste doplacela polovinu davky k jednomu voucheru, aplikace probehla v utery, jeste pockam par dni pak to budu resit.

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před měsícem

Dobrý den paní Stehlíková,

hodnocení výsledku po dvou dnech po aplikaci (byla jste 6.12.2016 v 18.00 hodin) je opravdu nesmyslné. Zřejmě jste dostatečně nepročetla informovaný souhlas a dále jste zřejmě nikoli dostatečně vyslechla aplikující lékařku, protože jak informovaný souhlas tak lékařka Vás informovali o tom, že účinek aplikace nastupuje postupně a to nejméně 2 týdny. Dokonce si troufám tvrdit, že výsledek ještě nemůžete vnímat vůbec žádný neboť od doby aplikace do okamžiku hodnocení neuplynulo ani 48 hodin. Skutečnost, že nástup účinku botoxu je postupný je nejen, že všeobecně známá ale navíc na ni v Body&Face clinique důrazně upozorňujeme.
Tím, že pak z neznalosti napíšete takové hodnocení, odrazujete tím zcela neprávem další potencionální klientky od nákupu této nabídky, ačkoli se jedná o nabídku obvykle pozitivně hodnocenou a současně dochází, též zcela neprávem, ke snížení dobrého jména Body&Face clinique.
Vyčkejte tedy prosím doby nejméně 2 týdnů po aplikaci a pokud byste ani poté nebyla spokojená, pak lze provést kontrolu a případnou korekci. S ohledem na skutečnost, že máte aplikováno navíc 5 jednotek, však nepředpokládám, že by aplikace neměla být účinná. V případě jakýchkoliv dalších dotazů jsem Vám samozřejmě osobně k dispozici na tel.č. 603195336, děkuji Mgr. Pavlína Blazek, majiteka Body&Face clinique

8. 12. 2016
Užitečné? Ano
Marcela

Vše v pořádku, ochotná paní doktorka.

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před 2 měsíci

Děkujeme za pozitivní hodnocení, které je vždy inspirací a motivací pro naší další práci. Věřím, že jste s výsledkem spokojená i v dalších dnech, terapie je opravdu účinná. K Vaší plné spokojenosti mi nezbývá, než doporučit pravidelné opakování, cca jednou za 6-8 měsíců, resp. podle Vašeho pocitu a potřeby.

Mgr. Pavlína Blažek

20. 11. 2016
Užitečné? Ano
Veronika

příjemné prostředí, ochotný personál

po dvou „kůrách“ výsledek nula, přikupovala jsem si další ampulku, množství ve voucheru je opravdu velmi malé

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před 2 měsíci

Děkuji za pozitivní hodnocení přístupu personálu, jedná se o velmi důležitou součást naší práce a celkově konceptu Body&Face clinique.

Co se týče Vaší nespokojenosti se zákrokem, pak je mi samozřejmě moc líto, že ošetření nenaplnilo Vaše požadavky. Nicméně jsem se z Vaší karty vyčetla, že Vám ošetřující doporučila více sezení, zřejmě na základě osobního zhodnocení aktuálního stavu s ohledem na Vaše představy. Injekční lipolýza je obvykle účinná ale samozřejmě je nutné ošetření zopakovat, u některých dokonce několikrát. Ve Vašem konkrétním případě jsou dvě ošetření opravdu málo.

Nabízené množství 5 ml preparátu není nikterak malé, dokonce bych řekla, že naopak. Tato dávka je vhodná pro ošetření jedné střední oblasti. Právě z toho důvodu nabízíme možnost dokupu preparátu také v akční ceně (obvyklá cena 1.800,- Kč). Ač je mi líto, že nevnímáte výsledky, nutno konstatovat, že jste jedna z mála, což jasně vyplývá i z ostatních recenzí, kdy klientky popisují spokojenost. Tato metoda je založena na opakování a tomu odpovídá i cena. Např. 3 sezení Vás vyjdou na 3.000,- Kč, resp. pokud by byl pokaždé dokup pak na 5.250,-, kdy standardní liposukce stojí více jak 20 tis., a je zde nutná 6ti týdenní rekonvalescence. Právě nejméně 3 sezení jsou ideálním postupem, aby byly výsledky viditelné a modelace té které oblasti úspěšná.

Děkuji za Vaši recenzi a přeji příjemný den, Mgr. Pavlína Blažek

15. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (15)

Podobné podniky