Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kondiční jízdy: Získejte zpět své řidičské schopnosti

4,1 / 5 Autoškola Pohoda Praha - Dejvice  (mapa) 15 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jaromír Mašek

Dobrý den, můj dotaz je ohledně věku. Rád bych, aby se otrkal a s kamarádil s autem můj vnuk, který se těší na den, kdy si bude chtít udělat řidičský průkaz. Je mu 17 let. Je toto možné? Mám automat, tím bych ho asi mnoho pro setkání se s autoškolou nenaučil. Myslím, že by bylo super, pokud je to ze zákona možné, aby si ho vaše autoškola pro získání řidičského oprávnění připravila sama !? Předem děkuji za odpověď, případně radu. JardaM.

Autoškola Pohoda

Dobrý den, Váš vnuk již v 17 letech může nastoupit do autoškoly na výcvik, je potřeba aby si vyřídil lékařský posudek u praktického lékaře a vyplnil přihlášku: http://autoskolapohoda.com/vycvik/prihlasit-se
Poté ho budeme kontaktovat na zahájení výcviku, v případě dalšího dotazu nás neváhejte kontaktovat na email: info@autoskolapohoda.com nebo telefonicky.
Přeji pěkný den.
Autoškola Pohoda

Eva Greplová

Dobrý den,

Kolik jízd je v této ceně obsaženo a jsou k dispozici termíny již za týden?

Děkuji,
Greplová

Autoškola Pohoda

Dobrý den,

jedna kondiční jízda trvá 45 minut, termíny se plánují minimálně týden dopředu.

Přeji pěkný den.

Autoškola Pohoda.

Lukáš Bejvl

DOBRÝ DEN,
je možné absolvovat kondiční jízdy i s automatickou převodovkou? Díky

Autoškola Pohoda

Dobrý den,

bohužel vozidlo na výcvik s automatickou převodovkou nemáme.

Přeji pěkný den.

zuzka z

dobrý deň,

chcela som sa opýtať, či je možné mať kondičné jízdy i po 17:00 (prípadne cez víkend) a čo su najčastejšie miesta pre „nástup“ na jízdu. Vopred ďakujem

Autoškola Pohoda

Dobrý den,

jízdy je možné mít i po 17:00 a také víkendy jezdíme, nástup na jízdu je dle domluvy.

Přeji pěkný den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru