Autoškola Pohoda

Praha - Dejvice a další pobočka

„Pan Dvořák má hezký srdečný přístup a umí povzbudit toho, kdo za volantem léta neseděl a znovu se za ním rozkoukává :-).“ — Markéta, Před 3 roky

„Pan Dvořák má hezký srdečný přístup a umí povzbudit toho, kdo za volantem léta neseděl a znovu se za ním rozkoukává :-).“ — Markéta, Před 3 roky

O nás

Autoškola Pohoda vás překvapí svým přátelským a pohodovým přístupem. :) Kontaktní kancelář Metro Dejvciká ulice: Buzulucká 4, Praha 6, 160 00

Autoškola Pohoda
2 pobočky (zobrazit na mapě)
TIP: Seznam poboček, ve kterých můžete svůj voucher uplatnit, najdete v konkrétní nabídce.

Autoškola Pohoda

Buzulucká 4, Praha - Dejvice

V případě zájmu navštívit kancelář v jiných dnech se lze předem dohodnout na výše uvedených kontaktech.
Dnes otevřeno 13:30–18:30
Vybavení a služby
Prostor není bezbariérový
Wi-Fi zdarma
Nepřijímáme platební karty
U nás se nekouří

Autoškola Pohoda

Buzulucká 548/4, Praha - Dejvice, 99m od metra Dejvická

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Bezbariérový přístup
Wi-Fi zdarma
Nepřijímáme platební karty
U nás se nekouří
Mapa poboček

Hodnocení podniku

4,1/5 (95 hodnocení)
Marcelka

nic

vše

Tereza Tavares

Nic

Bohužel, mě tato služba velice zklamala a lituji, že jsem si koupila 10 kondičních jízd v srpnu, z nichž do dnešního dne proběhla pouze 1 jízda.
Na email, který jsem zasílala s informací o koupi a volných termínech nikdo nereagoval. Začátekm září jsem tedy volala na uvedený tel.číslo. Bylo mi sděleno, že jízdy dělá paní Tomková, která je ale na dovolené a měla se mi ale ozvat, jelikož jí email byl přeposlán. Zaslala jsem kod voucheru a čekala, až se paní Tomková ozve.
29.9. jsem volala podruhé, protože se mi nikdo neozval, nepsal a voucher by propadl další den. Znovu jsem tedy poslala voucher a opět mi bylo řečeno, že se mi paní Tomková ozve.
Paní se ozvala začátekm října s tím, že se omlouvá, že na mě jaksi zapoměli, tak jsme si smluvili první jízdu. Ta byla zrušena kvůli tomu, že auto je v servisu. První jízda tedy nakonec proběhla až 12.10. (v říjnu jsem již chtěla mít jízdy hotové).
Sraz na benzínce na Smíchovském nádraží – stará Škoda Fabia na LPG a paní instruktorce jsem zřejmě nepadla do oka, protože byla značně nepříjemná. Jízdy jsem si objednala, protože již přes 15 let neřídím a potřebuji se dostat zpět do kondice, ale tady jsem se dočkala pouze koulení očima, takhle ne, takhle ano a vůbec celá jízda byla dosti nepříjemná.
Říkala jsem si – dobrá, třeba to bude příště lepší, ale i jízda, která měla proběhnout v úterý 20.10. byla opět zrušena, takže nyní se k tomu dostaneme díky novým nařízením bůhví kdy.
Jsem velice nespokojena – službu jsem prakticky nevyužila a nemyslím si, že někdy ještě využiji s tímto přístupem. Velké zklamání a vřele NEDOPORUČUJI!

Miloš

Ryvhla domluva a celkem prijemna komunikace…