Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Botulotoxin pro okamžité vyhlazení vašich vrásek

4,3 / 5 Body & Face clinique Praha - Chodov  (mapa) 43 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Anna

Dobrý den, myslím, ze nemám nijak hluboké vrásky; je možné, ze by se dalo udělat čelo i glabela? Glabela je myslím hodně malá plocha na samostatnou dávku. Jak dlouho účinek vydrží? Děkuji Anna

Body & Face clinique

Dobrý den Anno, na čelo a glabellu bych jednoznačně doporučovala botox, který zde máme také v nabídce. Mezoterapie by v této oblasti sice zabrala ale jedná se o svaly, které denně používáte při mimice a proto by účinek byl slabý a efekt velmi krátkodobý. Co se týče glabelly, pak se mýlíte v tom, že 1 ml je velké množství, obvykle s ním glabellu ošetřujeme protože se jedná často o hlubší vrásku, kterou se snažíme vyplnit opravdu dobře. Nicméně, jak jsem psala, pro Vaši plnou spokojenost doporučuji botox a mezoterapii jako případný doplněk, pro prodlouření efektu botoxu. Na čelo a glabellu potřebujete 2 vouhcery. Děkuji za dotaz a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek @Bodyfaceclinique

Alice

Dobrý den,
je mi 34 let a mám poměrně hluboké vrásky na čele. Doporučila byste mi spíše botox nebo jiný zákrok. Bude mi stačit jedna aplikace a po jaké době se zákrok musí opakovat? Po aplikaci botoxu se musí u vás 4 hodiny ležet? Díky Zuzka.

Body & Face clinique

Dobrý den Alice, na čelo Vám doporučuji jednoznačně botox. Mezoterapie jsou pro čelo velmi slabé a výsledky bývají spíše nepřesvědčivé, zvlášť na hluboké vrásky. V Body&Face clinique se zdržíte cce 15 minut. 4 hodiny po zákroku Vám lékař nedoporučí změnu polohy, resp. nedoporučujeme jakékoliv ohýbání, ležení apod. Díky za dotaz a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek

Marta Havlenová

Dobrý den, měly bychom zájem o aplikaci botoxu,jen máme dotaz když si zakoupíme 4 vouchery je možmé aplikace prověst ve dnech 30.5 nebo 1.6? Děkuji Marta

Body & Face clinique

Dobra den Marto, ne bohužel to není možné, oba dva Vámi popsané termíny máme zaplněny. Mohu Vám nabídnout termín 6.6.2017, tam jsou zatím v tuto dobu volné termíny. Pro jejich rezervaci je ale nutno zavolat na kliniku. Děkuji za pochopení, Mgr. Pavlína Blažek

Irena

Dobrý den , hodí se ošetření botulotoxinem na potlačení nosoretních rýh? Nebolépe kysalina hyaluronová? Děkuji Irena

Body & Face clinique

Dobrý den Ireno, na nosoretní rýhy lze použít buď mezoterapii nebo klasickou dermální výplň, záleží na jejich hloubce. mezoterapie zabere spíše na mimické, max. středně hluboké vrásky, na hlubší a hluboké bych jistě doporučila dermální výplň. Obojí je kyselina hyaluronová, rozdíl je pouze v její koncentraci. Mezozerapii Vám mohu nabídnout zde v akci za 749,– Kč nebo silnější za 2.500,– Kč, dermální výplň pak za 4.500,– Kč. Děkuji za dotaz a přeji příjemný večer, Mgr. Pavlína Blažek

Dagmar

Dobry den . Kolik jednotek je na 1 voucher ?
A mohu v 1 den protoze nejsem prazska tuto aplikaci a pak na kyselinu H. Do nosoretek ? Jde toto absolvovat v 1 den ? Dekuji Dagnara

Body & Face clinique

Dobrý den Dagmar, v ceně voucheru je 10 jednotek Botoxu, což je obvyklé množsví pro úspěšné ošetření jedné oblasti. Ošetření kyselinou hyaluronovou lze provést v jeden den s botoxem ale je nezbytně nutné abyste ošetření hyaluronem absolvovala před aplikací botoxu. Po této aplikaci Vám totiž nedoporučíme 4 hodin měnit polohu. Díky za dotaz a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se těšit na Vaši návštěvu v Body&Face clinique, Mgr. Pavlína Blažek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru