Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kouzelná Provence – cesta autobusem, 2 noci v hotelu, návštěva Nice a koupání

4,4 / 5 CK Metal Francie (mapa) 63 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Kamila

Dobrý den,
mohla bych se zeptat, jak je možné, že inzerujete vyprodaný zájezd?

CK Metal

Dobrý den,

nevíme, o jakém termínu mluvíte, ale termín: 27.9. –1.10. je volný a listopadový také.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Michal

Dobry den,
na slevomat.cz sa pise „Pobytová taxa 3 €/osoba/noc“. Na webe invia.cz sa pise „pobytová taxa vč. parkingu 5€/noc“. Plati sa teda 3, alebo 5eur?
Dakujem.

CK Metal

Dobrý den,

máte podmínky dané pro slevomat.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Zlatuše

Dobrý den, je možné zájezd částečně zakoupit prostředenictvím poukázek Sodexo (Flesi pass)? Děkuji, Zlatka.

CK Metal

Dobrý den,

ano, to není problém, ale zavolejte si prosím na tel.: +420 547 385 464
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

David Sikora

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je nutné navštěvovat všechny památky a místa, která jsou napsána v informacích o zájezdu. A máte ještě dvě volná místa v termínu 30.8–3.9. 2017 ? Děkuji za odpověď.

CK Metal

Dobrý den,

záleží jen na Vás, co budete chtít navštívit, ano stále jsou volné místa a zájezd si můžete zakoupit.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Zuzana

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda jsou ještě volná místa v termínu 27.9. – 1.10. a v jakém hotelu je ubytování? Bude koupelna na pokoji?

Děkuji.

CK Metal

Dobrý den,

ano, stále jsou volné místa.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Eliška Paterová

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda jsou v obou nabízených termínech ještě volná místa pro 2 osoby – preferujeme 27.9. – 1.10. 2017. Dále bych se ráda zeptala, zda v těchto termínech ještě pokvete levandule, jelikož v programu jsou zmiňovaná levandulová pole.

Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem a přáním hezkého dne Paterová E.

CK Metal

Dobrý den,

v těchto dnech nekvetou levandulové pole, ale je zde stále teplé počasí, tudíž se můžete koupat. Levandulové pole jsou v termínu: od poloviny června do konce července.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Liliana

Dobrý den,
máte ještě volný termín 27.září až 1.října 2017 pro 2 osoby?

CK Metal

Dobrý den,

ano, máme volná místa v tomto termínu.

S pozdravem, Tým CK Metal.

Aneta

Dobrý den,

je ještě volný termín pro dvě osoby 30.8. – 3.9. 2017?

Děkuji.

Aneta K.

Slevomat.cz

Dobrý den, tento termín má ještě dostatek volných míst pro více osob. Hezký den, Tereza.

Hana

Dobrý den,jak vybaveným autobusem se jede? Bude po celou cestu k dispozici wi-fi? Děkuji

CK Metal

Dobrý den,

to není nikde, i u Student agency máte jen po ČR, je to z důvodu stahování dat, které je v zahraničí nekontrolovatelné.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Petra Belešová

Dobrý den, ráda bych se zeptala ohledně termínů do Francie-Provance-levandulové pole.Proč nabízíte termíny konec srpna, či konec září,když jsem se dočetla, že poté již levandule jsou odkvetlé a kvetou jen v letních měsících.Pokud někdo na tento zájezd jede, bude to nejspíše z důvodu vidět právě Provance z důvodu levandulových polí apod. Děkuji

CK Metal

Dobrý den,

tak to není, velká část klientů, které zajímají jen květiny, tak jedou v čase, kdy levandule rostou a ostatní zákazníci jezdí za památkami, koupáním a kvůli dojmu přímo z Provence. Je to zájezd jako jiný, který je poznávací s koupáním.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Petra Krákorová

dobry den, byl by volný nějaký termín od 23.7. –30.7.dekuji Krakorova

CK Metal

Dobrý den,

aktuálně máme volnou Provence s Monakem v termínu: 26. – 30.7.2017. Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Zuzka

Dobrý den, nestihla jsem objednání zájezdu kouzelná provance 27.7– 31.7. :/. Myslíte, že je ještě nějaká šance a mám čekaz zda se zájezd v tomto termínu neuvolní:(? A ještě pro dva? Moc děkuji a přeji fajn den, Z.

CK Metal

Dobrý den,

aktuálně máme volnou Provence s Monakem v termínu: 26. – 30.7.2017.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Irena

Dobrý den, je ještě volný termín 26.7–30.7? Děkuji

Milan Dzurko

Dobrý den, jak je možné že si člověk koupí zájezd na konkrétní termín, ZAPLATÍ HO, dostane potvrzení a voucher od slevomatu a odkaz pro registraci nefunguje a co je NEJHORŠÍ, z vaší cestovní kanceláře nám odpoví že termín je obsazen ! Já i přítelkyně sme hluboce zklamáni, v neděli 25.6 v 17:43 nám přišlo potvrzení, přítelkyně plakala štěstím, vybraný termín byl jediný kdy máme spolu dovolenou a je možné vidět kvetoucí levandulová pole, teď ji zbyly oči pro pláč! A proč?! Protože nemáte dořešenu logiku objednávání… hanba, to že dostanu peníze zpět nebo že si můžu vybrat jiný termín je mi k ničemu. :( Zitra si mám zavolat a skusit to pořešit, paní co to řešila šla domů, sem vazně sklamaný a nejen já, nejvíc mě to mrzí a štve kvůli přítelkyni. Když něco nemám, tak to neprodávám! :/

CK Metal

Dobrý den,

pro vysvětlení, za toto mohou banky, které nefungují o víkendu a zákazníci Vás předběhli před Vámi, protože platili zájezdy dříve a registrovali se o víkendu, Vy jste dostal potvrzení v neděli a pro sdělení pro ostatní zákazníky, již jsme se s pánem domluvili a našli jsme řešení a jedete na dražší Provence ve stejném termínu, tudíž není nutné takovéto komentáře zasílat, protože se vše vyřešilo v pořádku.

Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Míša

Dobrý den,
je možnost třílůžkového pokoje?
 Děkuji

CK Metal

Dobrý den,

ano, je možnost třílůžkových pokojů.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Kristina

Dobrý den, kolik ta cesta do Francie bude trvat když mam nastup z Prahy? Dekuju

CK Metal

Dobrý den,

cesta trvá cca 15hod.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Šárka Kváčová

Dobrý den,
objednali jsme termín od 26. – 30.7. 2017. Je pravděpodobné, že se termín naplní a zájezd uskuteční? Nebo máme být ještě napjatí a raději se zatím tolik netěšit :-) ? Děkuji za odpověď, Š. Kváčová

CK Metal

Dobrý den,

můžete se těšit, tento termín se na 100% uskuteční.


Bc. Alexandra Konvalinková
Vedoucí cestovní kanceláře
Tel.: +420 547 385 464

Monika Nemeckova

Dobry den, mam takovy dotaz dnes jsme si zaplatili zajezd do Provence a chtela bych se zeptat jak to funguje kdyz mi prijde ten voucher jak mam dale pokracovat.?Pre­dem dekuji

CK Metal

Dobrý den,

zaregistrujte se prosím na odkaze: zajezd.ckmetal.cz
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Monika Němečková

Dobry den mam takovy dotaz chceme jet do Provence v obdobi 21.6–25–6 jak zjistime ze bude obsazene by byl mozny svoz z Ostravy predem dekuji.

CK Metal

Dobrý den,

zavolejte si prosím na tel.: 547 385 464 do kanceláře a kolegové Vám vše sdělí.
S pozdravem

Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Monika Němečková

Dobry den mam takovy dotaz chceme jet do Provance a chtela jsem se zeptat jestli existuje i svoz z Ostravy? Predem dekuji.

CK Metal

Dobrý den,

ano, pokud se naplní, tak svozy jsou i z Ostravy.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 776 776 156

Jana S.

Dobry den,
Jak to vypada s levandulemi v zari? Uz budou asi odkvetle, je to tak?

CK Metal

Dobrý den,

ano, v tuto dobu již levandule nekvetou, ale stejně patří září mezi nejkrásnější termíny pro Provence.



S pozdravem

Bc. Alexandra Konvalinková
Vedoucí cestovní kanceláře
Tel.: +420 776 776 156

Hanka Rozsypalová

Dobrý den,
měla jsem zájem o termín 5.7.-9.7.2017 pro dvě osoby, bohužel mi již nejde zde zájezd objednat. Opravdu by se nenašli ještě dvě místa v tomto termínu?Děkuji za odpověď.

CK Metal

Dobrý den,

tento termín je již vyprodaný.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Linda

Dobrý den, budou v termínu 21.6–25.6 levandulové pole již rozkvetlé ? Děkuji za odpověd

CK Metal

Dobrý den,

ano, v tomto termínu přímo začínají rozvkétat levandulové pole.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Eva Kratochvílová

Dobrý den,chci se zeptat,zda je k dispozici pouze tento termín,či jiný letnější,kvůli koupání s také proto,že levandule kvete v létě.A ještě mám dotaz,kolik se doplácí za jednolůžkový pokoj.Děkuji Eva Kratochvílová

CK Metal

Dobrý den,

máme pro Vás dobrou zprávu, otevřeli jsme nový termín z důvodu velké poptávky 26. – 30.7.2017, v tento termín stále kvetou levandule.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Renata

Dobrý den, pokud bych jela sama a netrvala na jednolůžkovém pokoji (akceptuji doobsazení), musím platit nějaký příplatek ?

CK Metal

Dobrý den,

ano, můžeme Vás doobsadit, ale nemůžeme to garantovat. Pokud neseženeme druhého účastníka, tak je nutné jednolůžkový pokoj doplatit.
S pozdravem

Bc. Alexandra Konvalinková
Vedoucí cestovní kanceláře
Tel.: +420 547 385 464

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru