Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Malá země, velké zážitky: Putování Slovinskem včetně dopravy a 2 nocí v hotelu

4,4 / 5 CK Metal Slovinsko (mapa) 105 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jan Douděra

Dobrý den, rád bych se zeptal zda zájezd do Slovinska termín 28.9 – 1.10. je u Vás volný ? na CK METAL mi paní potvrdila, že je plná obsazenost zájezdu. Včera jsem provedl registraci na vašich stránkách, ale rád bych se ujistil jestli nezaplatím zbytečně a poté mi bude sděleno, že je plno. díky za informaci

CK Metal

Dobrý den,
tento termín je již k dnešnímu dni vyprodaný.
Děkuji
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Magda

Dobrý den,odpověděla jste mi, že odjezd je 27.9.Myslela jsem, že se odjíždí brzo ráno/po půlnoci/ až ve čtvrtek 28.9…a návrat v neděli 1.10 dopoledne.
Chápu to správně?díky Magda

CK Metal

Dobrý den,

záleží, z jakého odjezdového místa jedete?
Děkuji Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Magda

Dobrý den, je volný ještě termín v září /28.9 –1.10/?Jednalo by se o tři osoby /2 dospělí a jedno dítě 7 let/.S tím souvisí i další dotaz:je možná přistýlka nebo třílůžkový pokoj?Děkuji Magda

CK Metal

Dobrý den,

je to termín 27.9. – 1.10.2017 je volný a můžete si ho zakoupit.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Tomečková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je povinná účast v jeskyni Postojna. Děkuji.
S pozdravem Tomečková

CK Metal

Dobrý den,

není povinná, ale budete čekat před jeskyní a to je škoda.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Antonín Koukola

Dobrý den,
v objednávkovém formuláři je uveden poplatek za místenku v autobuse (150,–/osoba). Jedeme dva a předpokládáme, že budeme sedět vedle sebe. Je nutné pořizovat místenky i v tomto případě, nebo se jedná o možnost, kdy si chce cestující vybrat například určité sedadlo? Děkuji.

CK Metal

Dobrý den,

jedná se o určitě sedadlo, když si vytvoříte registraci pro dvě osoby a budete mít cestovní smlouvu pro dvě osoby, tak automaticky počítáme, že budete sedět spolu.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Jana

Dobrý den,

je volný termín na tento zájezd v srpnu pro 2 osoby? A druhý dotaz- je garantovaná zastávka u moře na koupání v tomto měsíci? Předpokládám, že počasí bude hezké, tak v to doufám :)
 Děkuji

CK Metal

Dobrý den,

zavolejte si prosím na tel.: +420 547 385 464.

Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

A. Pham

Dobrý den,
můžete nám po zakoupení zájezdu vystavit fakturu? Máme příspěvek od práce a potřebovali bychom fakturu přímo od cestovní kanceláře.

Děkuji za odpověď.

CK Metal

Dobrý den,

zavolejte si prosím na tel.: +420 547 385 464
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

A. Pham

Dobrý den, prosím o informaci, zda budou mít autobusy klimatizaci.

Děkuji.

CK Metal

Dobrý den,

ano, autobusy mají klimatizaci i toaletu.
Přejeme hezký den Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

O. Večeřová

Dobrý den , prosím , termín od 28.9. je ještě volný ? A v Brně by se odjíždělo odkud ? Děkuji Večeřová

CK Metal

Dobrý den,

ano, termín je stále volný a můžete si ho zakoupit.
Přejeme hezký den
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Markéta

Dobrý den, mám dotaz ohledně 1. dne zájezdu. Kolik času se bude moct strávit v termálech? Popř. je možné mít i jiný program?
Předem děkuji za odpověď

CK Metal

Dobrý den! V termálních lázních strávíte cca 4 hod času. Ano je možná prohlídka města a individuální program. Přeji pěkný den! S pozdravem Tým CK METAL

Karolina Kalinová

Dobrý den, zájezd mě zaujal, ale vzhledem k recenzím předchozích zájezdů bych se chtěla zeptat jakým autobusem a s jakou společností se pojede v srpnovém termínu. Děkuji.

CK Metal

Dobrý den,

máme více dopravců a vždy záleží na počtu osob, ale pokud se ptáte na společnost Aria travel, tak již daný autobus nemá a má jen novější autobusy.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Jana

Dobry den, chtěla bych se zeptat odkud se vyjíždí z Prahy ?

CK Metal

Dobrý den,

odjíždí se z Pankráckého náměstí, kruhový objezd u Kongresového centra.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Jana

dobry den mužu se zeptat odkud se vyjíždí z Prahy ? Děkuji

CK Metal

Dobrý den,

odjíždí se z Pankráckého náměstí, kruhový objezd u Kongresového centra. Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Markéta

Dobrý den ráda bych jela na tento zájezd v termínu 24. –27.8. jela bych sama, ale nerada bych si připlácela za jednolůžkový pokoj. Nenašel by se prosím někdo, komu se taky nechce připlácet a přiřadil by se ke mě na dvoulůžkový ?
Předem děkuji za odpověď Markéta 20

CK Metal

Dobrý den,

zavolejte si prosím na tel.: 547 385 464 a my Vás zadáme do jednolůžka a pokud k Vám seženeme druhého účastníka, tak k Vám ho přidáme. Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Praha Praha

Hezký den, mám zájem o termín 24–27.8., ale nechci doplácet za druhé lůžko. Pokud by se tady našla také pohodová cestovatelka, která také nechce doplácet, tak ať se ozve. Děkuji.

CK Metal

Dobrý den,

zavolejte si prosím na tel.: 547 385 464 a my Vás zadáme do jednolůžka a pokud k Vám seženeme druhého účastníka, tak k Vám ho přidáme.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Adela Kobzova

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jak uplatnit kredity.
Děkuji mockrát za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Adélo,

při objednávce stačí v košíku u způsobu platby (kartou, převodem apod.) zaškrtnout políčko „Uplatnit kredity“. Musíte však být přihlášeni, jinak se políčko nezobrazí. Cena objednávky se vám pak sníží o hodnotu kreditů.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Nikola Mráčková

Hezký den,

ráda bych se zeptala, zda je možný i trojlůžkový pokoj v případě, že bychom jeli tři?

Děkuji moc za odpověď.

CK Metal

Dobrý den,

určitě to není problém.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Kristýna Zárubová

Dobrý den,

chci se zeptat, jak je program fyzicky náročný? Děkuji

CK Metal

Dobrý den,

tento zájezd rozhodně náročný není, je velmi dobře program rozčleněný do dnů a máte na 4 dny 2 noci.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Iva Pavlíčková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je volný termín na tento zájezd 10–14. 08.2017
Děkuji
S pozdravem
Pavlíčková

CK Metal

Dobrý den,

ano, tento termín je volný. Zájezd si můžete zakoupit.



Bc. Alexandra Konvalinková
Vedoucí cestovní kanceláře
Tel.: +420 547 385 464

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru