Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Kompletní dioptrické nebo multifokální brýle

4,4 / 5 Optika Maja Praha Praha - Vinohrady  (mapa) 23 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Veronika Mertlíková

Dobrý den! Koukala jsem na Váš e-shop a jsou tam brýlové obruby, které mě velmi zaujaly. Byla by možnost se předem domluvit, abyste je na prodejně měli a já je mohla vyzkoušet? Předem moc děkuji za odpověď! Na shledanou Veronika Mertlíková

Optika Maja Praha

Dobry den,
akce plati na obroučky vystavené na prodejnach,
na kazde je jich nekolik set
doporucujeme navstivit nasi ocni optiku
Optika Maja Praha

Soňa

Dobry den, je obsluha schopna kvalifikovane poradit, ktere bryle klientovi slusi? Pri nakupu poslednich bryli v jine optice mi prodavacka odkyvala vsech asi sest variant:-(
Dale by mne zajimalo, kolik priblizne budu doplacet pri dioptriich –3 a –2,75. Mam vymereny i cylindry. Ale bylo mi receno, ze si muzu objednat bryle i bez cylindru (bryle nosim jen vecer po vyjmuti cocek). Jak velky je rozdil v cene s a bez cylindru? Dale vim, ze bych urcite chtela odlehcena tvrzena skla.

Je mozne se za Vami zastavit a az po pripadnem vyberu bryli voucher zakoupit?
Dekuji predem za odpoved

Optika Maja Praha

Dobrý den,
samozřejmě Vám s výběrem vhodných brýlových čoček poradíme,
cena torických a sférických čoček resp. čoek s a bez cylindru je shodná,
odlehčená tvrzená skla resp. brýlové čočky máte vceně bez doplatku,
zastavte se , vše osobně probereme
Optika Maja Praha

Monika

Dobrý den, chtěla bych multifokály a mám do blízka +3,75 a +3,25 a do dálky +1,5 a +1, cylindry 0,5. S nutností práce na počítači. Musí být tyto vytenčené? A kolik je kdyžtak příplatek? Co dalšího by jste doporučili k takovýmto brýlím připlatit a za kolik? Děkuji Monika

Optika Maja Praha

Dobrý den,
tenčení čoček je určitě doporučené, někdy dokonce i technicky nutné, záleží na konkrétním řešení a parametrech,
doplatek by se pohyboval kolem 6.500, kdy byste kromě tenčení obdržela i čočky se širším koridorem na počítač a čtení,
při rozdílu více než 2,00 dpt. dálka vs blízko jsou tyto dokonalejší brýlové čočky skoro nutností.
Děkujeme za Váš zájem
Optika Maja Praha

Kindlová Lucka

Jeste jsem zapomnela, bez cylindru. Nemam je

Optika Maja Praha

Dobrý den,
doplatek se bude pohybovat od 1.000 do 4.000 korun za pár čoček podle míry ztenčení a také povrchových úprav a filtrů
Děkujeme

Kindlová Lucka

Dobry den, dekuji za odpoved, kdyz mam dioptrie –4,5 a –4,75 budu urcite pozadovat ztencena skla, kolik by cinil doplatek? Dekuji za odpoved.

Optika Maja Praha

Dobrý den,
doplatek se bude pohybovat od 1.000 do 4.000 korun za pár čoček podle míry ztenčení a také povrchových úprav a filtrů
Děkujeme

Kindlová Lucka

Dobry den, v popisu uvadite ze dioptrie do +/-6, ale v omezeni jen +/-4 dioptrie..? Ktera je spravna? Dekuji

Optika Maja Praha

Dobrý den,
u vyšších hodnot nad +/- 4,00 dpt. záleží na hodnotě cylindru a vhodnosti čoček pro požadovaný typ rámečku,
zákazníci také v naprosté většině pro vyšší dioptrie volí tenčené čočky za doplatek
Děkujeme zájem
Optika Maja Praha

sylva šuláková

Dobrý den, aktuálné mám multifokály ztenčené bez astigmatismu, antireflexní vrstva, vrstva proti zamlžení a zatmívací. Kolik by u Vás stály čočky za využití voucheru v této kombinaci? Děkuji za odpověď a zdravím.

Optika Maja Praha

Dobrý den,
odpovědět můžeme pouze velice orientačně, kalkulace závisí na konkrétním typu čoček resp. zušlechtovacích vrstev,
doplatkových položek je ve Vašem požadavku více, design čoček, tenčení, samozabarvování a protizamlžování
Doplatek se může pohybovat kolem 10 tis korun
Děkuje za Váš zájem
Optika Maja Praha

S S

Dobrý den, limit 1000,– je na jednu čočku nebo obě ? Děkuji.

Optika Maja Praha

Dobrý den,
nejedná se o limit, ale částku kalkulovanou ve voucheru za pár čoček.
V případě volby dokonalejších resp. dražších brýlových čoček Vám tato částka bude odečtena z ceny
a vyučtován doplatek.
Děkuje za Váš zájem
S pozdravem
Optika Maja Praha

Kamila Kvapilová

Dobrý den, lze využít i v Optika Maja na Černém mostě? děkuji

Optika Maja Praha

Dobrý den,
bohužel nelze, pouze v našich optikách na Vinohradech či Holešovicích
Děkujeme za dotaz
Optika Maja Praha

Lucie

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je možné nejprve se k Vám objednat na měření a na základě výsledku objednat voucher, nebo zda bude lepší zajít přímo k očnímu lékaři a s jeho výsledky a voucherem se dostavit k Vám? Jednalo by se o moje první brýle – na dálku. Děkuji za odpověď.

Optika Maja Praha

Dobrý den,
postup je čistě na Vaší volbě, obě varianty jsou možné,
jedině zákazníkům mladším 15 let nebo starším 70 let, doporučujeme návštěvu lékaře.
S pozdravem
Optika Maja Praha

Ivana Samcová

dobrý den,
jaký bude cca příplatek, když mám –7 a –6,5 dioptrie + cylindr 1,75?

Optika Maja Praha

Dobrý den,
doplatek bude záviset na mnoha faktorech,
především stupni ztenčení a kvalitě vlastních čoček tzn. designu či generaci,
orientačně počítejte s částkou kolem 6–8 tis. korun
Děkujeme za Váš zájem
Optika Maja Praha

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru