Kategorie

Optika Maja Praha

4,1 / 5 (278 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Osobní a milý přístup“

oční optika Maja Praha nabízí dioptrické, sluneční i sportovní brýle všech typů. Našim zákazníkům nabízíme měření zraku zdarma a aplikace kontaktních čoček

Dnes otevřeno: 0:00–0:00 0:00–0:00 Zobrazit všechny dny
Dnes otevřeno: 10:00–13:00 14:00–19:00 Zobrazit všechny dny
Dnes otevřeno: 10:00–13:00 14:00–18:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Optika Maja Praha

Hodnocení podniku Optika Maja Praha

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Milena

Bohužel mám lepší zkušenosti, jak odborné, tak s přístupem k zákazníkovi. Necítila jsem se v této optice dobře.
Brýle mám hotové, nicméně dnes si je půjdu někam nechat seřídit, ale ne tam, kde byly vyrobeny. Nesedí, padají.

27. 5. 2016
Užitečné? Ano
Hana

Prošli jsme všechny pobočky, než jsme našli vyhovující brýle, protože výběr nic moc (pokud jste se chtěli cenou trefit do voucheru). Po týdnu jedno sklo prasklo, za 1.000,- jsme nechali udělat nové. To se opět opakovalo, tentokrát prasklo naštěstí méně, už to ale necháme být.

11. 11. 2016
Užitečné? Ano
Jaroslava

Se službou optiky v Radhošťské ul. nejsem spokojena. V nabídce voucheru nebylo uvedeno, že se jedná o službu pro nenáročného zákazníka. V optice při jednání mě prodavačka neupozornila, že brýle budou osazeny pro mně nevhodnými skly oproti mým dosavadním a že je nutné doplatit na kvalitnější skla. Dodací lhůta se protáhla téměř na měsíc a na brýle nevidím, jsou těžké a skla silná.Prodavačka mi dala pro mně velice nevýhodný návrh, že mi brýle osadí kvalitními skly s doplatkem Kč 10.000,--. Takhle již jsem přišla o Kč 4.000,-- za voucher a také o poukazy od lékařky(v hodnotě Kč 700,--), které bych mohla použít pro pořízení nových vhodných brýlí. Firma Grand Optical uvádí v obchodních podmínkách 100% záruku spokojenosti nebo vrácení peněz.V optice Maja se s prodavačkou nedá nic vyjednat a jednatelka se zákazníky nechce komunikovat. Mohu ji prý napsat Emailovou zprávu,ale bude to asi zbytečné, takže v žádné případě tuto optiku nedoporučuji.

Vyjádření partnera
Optika Maja Praha Před měsícem

Vážená a milá paní, ač bychom byli rádi, zázraky opravdu neumíme, pokoušeli jsme se Vám to vysvětlit osobně a pokoušela se Vám to vysvětlit i zákaznícká podpora Slevomat.cz. Před pár lety jste si koupila multifokální čočky za 15.000 s tím že i tehdy byly údajně v akci 1+1. My máme jasně v akci uvedeno, že obsahuje "základní" čočky v hodnotě 5.500 Kč. Za těch pár let, se bohužel také vaše oční vada zhoršila a ted se dostáváme k vaší představě. Opravdu ji považujete za realistickou? Požadujete, aby, přesto že vaše vada zhoršila, jste viděla stejně, ale místo 15.000 (po slevě) jste u nás zaplatila cca 2.500 (po slevě) a dosáhla stejného efektu resp. komfortu vidění a nošení? Naopak námi požadovaný doplatek 10.000 korun požadujeme vzhledem k Vaší představě a stupni progrese vady za naprosto reálný, protože je mohou naplnit jen špičková skla z pohledu technologie, materiálu i zpracování. V naší nabídce je jasně napsáno, že v ceně jsou základní čočky v ceně 5.500 Kč ne špičkové luxusní za 15-20.000, ty Vám samozřejmě také rádi nabídneme, ale za doplatek. Nemůžeme se vyjadřovat k obchodní politice jiných firem, ale velice nás mrzí Vaše slova, která špiní naši dlouholetou práci a snahu plnit přání zákazníků efektivně tak aby dostali maximum za jejich peníze.
A maximum možného jste dostala i Vy,.
S pozdravem
Optika Maja Praha
P.S. pí jednatelka naší firmy se opravdu nikde neschovává, jistě pochopíte, že není možné v každém podniku mluvit s jeho ředitelem, požadavek se na ni obrátit písemně nám přijde běžný.

14. 10. 2016
Užitečné? Ano
Martin

Osobní a milý přístup

24. 9. 2016
Užitečné? Ano
Libuše

rychlost zpracování

14. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (88)