Kategorie

Optika Maja Praha

4,1 / 5 (285 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „ochotná a pozorná obsluha, brýle jsou skvělé“

oční optika Maja Praha nabízí dioptrické, sluneční i sportovní brýle všech typů. Našim zákazníkům nabízíme měření zraku zdarma a aplikace kontaktních čoček

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny
Dnes otevřeno: 10:00–13:00 14:00–19:00 Zobrazit všechny dny
Dnes otevřeno: 10:00–13:00 14:00–18:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Optika Maja Praha

Hodnocení podniku Optika Maja Praha

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Milena

Bohužel mám lepší zkušenosti, jak odborné, tak s přístupem k zákazníkovi. Necítila jsem se v této optice dobře.
Brýle mám hotové, nicméně dnes si je půjdu někam nechat seřídit, ale ne tam, kde byly vyrobeny. Nesedí, padají.

27. 5. 2016
Užitečné? Ano
Pavlína

ochotná a pozorná obsluha, brýle jsou skvělé

10. 1. 2017
Užitečné? Ano
Miroslav

vstřícný personál

několikrát zopakované doporučení na multifokální brýle s doplatkem… nechal jsem si přeměřit zrak a bylo mi sděleno že na dálku rozhodně brýle nepotřebuji a bylo by to zbytečné, asi bych trochu zapracovat na úklidu prodejny (Praha 7) byla dost zaprášená

Vyjádření partnera
Optika Maja Praha Před 20 dny

Dobrý den,
mezi doporučením multifokálních brýlí a potřebou brýlí na dálku neexistuje žádné přímá souvislost.
Multifokální brýle jsou určeny po 40., kdy postupně klesá schopnost oka zaostřovat na všechny vzdálenosti, multifokální brýle tuto ztrátu akomodace oka kompenzují, vyhnete se tak situaci kdy přes obyčejné brýle vidíte jen na určitou vzdálenost např. na čtení, ale ne na dálku či monitor a musíte brýle neustále odkládat a hledat nebo vás bolí hlava a oči od používání nevhodných dioptríí pro danou vzdálenost.

12. 12. 2016
Užitečné? Ano
Hana

Prošli jsme všechny pobočky, než jsme našli vyhovující brýle, protože výběr nic moc (pokud jste se chtěli cenou trefit do voucheru). Po týdnu jedno sklo prasklo, za 1.000,– jsme nechali udělat nové. To se opět opakovalo, tentokrát prasklo naštěstí méně, už to ale necháme být.

Vyjádření partnera
Optika Maja Praha Před 20 dny

V ceně voucheru máme několik stovek obrouček, ne 20 či 30 jak bývá obvyklé jinde, to samo o sobě není zárukou, že si vyberete, někdo si nevybere ani z několika tisíc.
Používáme odlehčená plastová skla, ta sama o sobě prakticky nepraskají, pokud praskla, byl k tomu důvod, který byl mimo běžně poskytovanou záruku.

11. 11. 2016
Užitečné? Ano
Jaroslava

Se službou optiky v Radhošťské ul. nejsem spokojena. V nabídce voucheru nebylo uvedeno, že se jedná o službu pro nenáročného zákazníka. V optice při jednání mě prodavačka neupozornila, že brýle budou osazeny pro mně nevhodnými skly oproti mým dosavadním a že je nutné doplatit na kvalitnější skla. Dodací lhůta se protáhla téměř na měsíc a na brýle nevidím, jsou těžké a skla silná. Prodavačka mi dala pro mně velice nevýhodný návrh, že mi brýle osadí kvalitními skly s doplatkem Kč 10.000,–-. Takhle již jsem přišla o Kč 4.000,–- za voucher a také o poukazy od lékařky(v hodnotě Kč 700,–-), které bych mohla použít pro pořízení nových vhodných brýlí. Firma Grand Optical uvádí v obchodních podmínkách 100% záruku spokojenosti nebo vrácení peněz. V optice Maja se s prodavačkou nedá nic vyjednat a jednatelka se zákazníky nechce komunikovat. Mohu ji prý napsat Emailovou zprávu, ale bude to asi zbytečné, takže v žádné případě tuto optiku nedoporučuji.

Vyjádření partnera
Optika Maja Praha Před 3 měsíci

Vážená a milá paní, ač bychom byli rádi, zázraky opravdu neumíme, pokoušeli jsme se Vám to vysvětlit osobně a pokoušela se Vám to vysvětlit i zákaznícká podpora Slevomat.cz. Před pár lety jste si koupila multifokální čočky za 15.000 s tím že i tehdy byly údajně v akci 1+1. My máme jasně v akci uvedeno, že obsahuje "základní" čočky v hodnotě 5.500 Kč. Za těch pár let, se bohužel také vaše oční vada zhoršila a ted se dostáváme k vaší představě. Opravdu ji považujete za realistickou? Požadujete, aby, přesto že vaše vada zhoršila, jste viděla stejně, ale místo 15.000 (po slevě) jste u nás zaplatila cca 2.500 (po slevě) a dosáhla stejného efektu resp. komfortu vidění a nošení? Naopak námi požadovaný doplatek 10.000 korun požadujeme vzhledem k Vaší představě a stupni progrese vady za naprosto reálný, protože je mohou naplnit jen špičková skla z pohledu technologie, materiálu i zpracování. V naší nabídce je jasně napsáno, že v ceně jsou základní čočky v ceně 5.500 Kč ne špičkové luxusní za 15-20.000, ty Vám samozřejmě také rádi nabídneme, ale za doplatek. Nemůžeme se vyjadřovat k obchodní politice jiných firem, ale velice nás mrzí Vaše slova, která špiní naši dlouholetou práci a snahu plnit přání zákazníků efektivně tak aby dostali maximum za jejich peníze.
A maximum možného jste dostala i Vy,.
S pozdravem
Optika Maja Praha
P.S. pí jednatelka naší firmy se opravdu nikde neschovává, jistě pochopíte, že není možné v každém podniku mluvit s jeho ředitelem, požadavek se na ni obrátit písemně nám přijde běžný.

14. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (90)