Optika Maja Praha

4,1 / 5 (296 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Příjemná, ochotná usměvavá paní. Pohodový přístup…“

oční optika Maja Praha nabízí dioptrické, sluneční i sportovní brýle všech typů. Našim zákazníkům nabízíme měření zraku zdarma a aplikace kontaktních čoček

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny
Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny
Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Optika Maja Praha

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Optika Maja Praha

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lumpík

Dostal jsem přesně to, co jsem dostat měl – až na z mého pohledu malou výjimku.

Jinak s kvalitou a ochotou jsem prozatím spokojen.

To, že prodavač několikrát zopakoval, že zavolá až brýle dorazí, aniž by si vzal na mě číslo, jsem považoval jako úsměvné, než aby mě to štvalo.

I když se ve voucheru honosí text „Kompletní dioptrické brýle“, musel jsem si zaplatit na místě 300,– za drážkování pro „lanko“ u poloobroučkových brýlí. Což mě trochu překvapilo.

Pak trošku nemilé překvapení bylo, že poprvé za třicet let jsem k brýlím nedostal „hadřík a krabičku“, ale to na mé hodnocení nemá vliv, poněvadž voucher popisoval výhradně brýle, nikoliv něco navíc. Jde spíše o osobní pocit.

Vyjádření partnera
Optika Maja Praha Před 6 dny

Dobrý den,
ceny zpracování resp. výroby brýlí se liší podle náročnosti, dříve bylo zvykem promítat cenu zpracování do ceny obrouček, denes to tak není, v ceně je základní zpracování do celoobroučkových brýlí. Za leštění okraje čočky a drážkování se skutečně připlácí.
Pouzdro bývá součástí designerských brýlí nebo ho optika používá jako reklamu, v každém případě ho zákazník platí v ceně produktu, náš přístup je, že zákazníkovi pouzdro nedáváme ani neúčtujeme.
Naopak hadřík z mikrovlákna se součástí zakázky, zde prosím přijměte naší omluvu, samozřejmě Vám ho rádi dáme pokud nám k tomu dáte příležitost.
Věříme, že jste za voucher v ceně 1999,- kč a doplatek 300 kč obdržel nejlepší možnou nabídku z pohledu parametru výkon vs cena.
Děkujeme za Váš nákup
Optika Maja Praha

24. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Miroslava

Milý a trpělivý personál a možnost výběru ve dvou optikách.

18. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jarča

Příjemná, ochotná usměvavá paní. Pohodový přístup…

13. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Zuzana

Máme tuším potřetí a vždy jsme si vybrali.

23. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Václava

Celkem slušný výběr obrouček

Obsluha na pobočce v Holešovicích – za každou cenu se snažila navýšit cenu brýlí doplňkovými službami. celkem jsme za brýle dali 5.000,– a to jsem byla velmi rázná a obroučky jsme vybrali s doplatkem jen 500,– Kč.

Vyjádření partnera
Optika Maja Praha Před 2 měsíci

Dobrý den,
k vaší negativní reakci
1) Považujeme za přirozený úkol profesionála seznámit zákazníka s více variantami řešení jeho požadavků
2) Ano i v oční optice podobně jako v jiných oborech je kvalita řešení funkční i estetická závislá často na ceně
3) pokud informujete veřejnost o tom co se stalo, měla byste uvést všechny aspekty úplně a pravdivě
tedy namátkou:
na obroučky jste si dopláceli 990,-
dále na vaše přání byla provedena úprava tvaru a drážkování brýlové čočky, které základní varianta neobsahuje
požadovali jste samozabarvovací fotocitlivé čočky, která také nejsou v základní nabídce, těchto brýlových čoček existuje mnoho typů, které se od sebe liší nejen cenou, ale i užitnými vlastnostmi, zde právě došlo k rozdílnému pohledu na věc u Vás a vašeho partnera, kterému byly brýle určeny, výslovně jste například byla upozorněna, že u základního typu není garantována funkčnost v automobilu, tuto vlastnost například Váš partner považoval za důležitou.
Závěrem
Výběr správných brýlových obrub resp brýlových čoček je složitější záležitost při které cena je pouze jedním s faktorů, cenu považuje za důležitou v kontextu naší snahy aby za své peníze dostal zákazník odpovídající protihodnotu, nicméně ne tak závažnou aby znemožnila funkčnost výrobku pro jím požadované podmínky či situace, co člověk to názor.
Jsme naprosto přesvědčeni, že jste za svoje peníze tj necelých 5.000 dostali plně individuálně zhotovené brýle s odpovídající protihodnotu v podobě kvalitních brýlových obrub i samozabarvovacích brýlových čoček včetně odpovídajících povrchů tvrzení, antireflexu a hydrofobní úpravy.
Odmítáme naši kritiku resp. obvinění, že jsme měli snahu navýšit cenu, naší snahou bylo nabídnout Vám optimální řešení vašich požadavků za dobrou cenu a předejít vašemu zklamání z výrobku možná o něco levnějšího, ale nefunkčního v pro Vás důležité situaci
Děkujeme za pochopení
Optika Maja Praha

18. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (98)

Kolotoč štěstíHledáte kolotoč štěstí?

Od teď máte kolotoč štěstí hned po ruce – nahoře v hlavičce pod tlačítkem