Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Romantický odpočinek v privátní vířivce pro dva

4,6 / 5 X-Style Beauty Praha - Nové Město  (mapa) 173 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Daniel Pleschner

Dobry den
Chci se zeptat zda-li je mozne pokud si koupim dva dvouhodinove vouchery, je uplatnit na jednu navstevu a strávit ted u vás 4 hodiny ?

X-Style Beauty

Dobrý den,
ano, toto je možné, stačí při rezervaci informovat recepční.
Děkujeme za dotaz.

Jitka Szigetiova

Dobrý den je možné si připlatit ovoce když máme víno a co by to stálo děkuji

X-Style Beauty

Dobrý den,
není problém připlatit si další víno, nebo ovoce, cena je 199 Kč.
Při rezervaci pouze požádejte recepční.

Jitka Szigetiova

Chtěla bych e zeptat, lze to zaplatit dříve než přijde ten druhý

X-Style Beauty

Při koupi voucheru na Slevomatu se platí předem. Pokud budete kupovat vstup přímo u nás není problém zaplatit před příchodem druhé osoby.
Více informací a rezervace na telefonu 602 758 038.

Roman

Dobrý den, je možné připlatit si třetí osobu na dvouhodinovou vířivku? Děkuji.

X-Style Beauty

Ano, není problém připlatit další osobu. Prosím informujte recepční předem.

Veronika

Hezký den,mám objednaný termín na 22.9 od 18hod a chtěla jsem se tedy zeptat zda by jste mi vyhověli už při dotazu a dodali plátky růží nebo více prizdobit? Děkuji

X-Style Beauty

Prosím o zavolání na uvedená telefonní čísla, kde s Vámi recepční ráda vyřídí Vaše požadavky. Diskuze k takovýmto účelům neslouží.
 Děkuji

Veronika

Hezký večer,
Chtěla jsem se zeptat zda je to opravdu jako na fotografii? Lístky od růží,svíčky a podobně.? Chtěla bych to pro přítele k narozeninám a byla by to krásná romantika..Děkuji :-)

X-Style Beauty

Dobrý den,
děkujeme za dotaz.
Ano, vše odpovídá realitě, prostředí je opravdu velmi romantické. Jediné od čeho jsme upustili jsou plátky růží z důvodů zanášení těchto lístků do vířivky a následně do filtrace. Pokud se jedná o takto výjimečnou příležitost, rádi uděláme výjimku a lístky pro Vás připravíme -stačí o to požádat při rezervaci.
Těšíme se,
tým X-Style Beauty

Martina

Dobrý den,

chápu to dobře že v rámci voucheru je k dispozici místnost jak s vířivkou tak saunou? Mohu se zeptat, jak máte volné termíny? Děkuji

X-Style Beauty

Dobrý den,
ano, pokud zakoupíte variantu se saunou, bude v jedné místnosti vířivka i sauna. Součástí je předsíň se šatnou, koupelnou a toaletou.
O volné termíny si prosím zavolejte na uvedená telefonní čísla.
Děkujeme

Aneta

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli je zde možné parkoviště pro auto. Předem děkuji za odpověď.

X-Style Beauty

Děkujeme za dotaz.
Přímo v ulici Myslíková je možné parkování v parkovací zóně, nachází se zde parkovací automat.
V bočních ulicích je modrá zóna.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru