X-Style Beauty

4,3 / 5 (824 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Moc hezké prostředí, přítmí, růže, vše dokonale romantické:-)“

Dnes otevřeno: 8:00–21:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky X-Style Beauty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku X-Style Beauty

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Dali

Docela studená voda.

11. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Aneta

Moc hezké prostředí, přítmí, růže, vše dokonale romantické:-)

Vyjádření partnera
X-Style Beauty Před 14 dny

Mockrát děkujeme a budeme se těšit, že znovu přijdete. Zavolejte na recepci a paní recepční s Vámi zamluví termín. Děkujeme

2. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

Celkově čisto, pěkně připravená místnost s výřivkou. Příjemná atmosféra, vůně, vybavení.

Byl problém s objednáním. Telefonovala jsem dohromady 3× kvůli termínu objednání a to už dva měsíce dopředu. A nebyl skoro žádný volný termín, nakonec jsme se dohodly na termín právě až za dva měsíce. A v telefonu se vždy ohlásila paní zřejmě z Ukrajiny, která vůbec neuměla česky, což byl další problém v komunikaci. Takže z toho jsem byla dost rozčarovaná.

Vyjádření partnera
X-Style Beauty Před 14 dny

Děkujeme za pěkné hodnocení.
Slečna na recepci byla studentka, která pouze zaskakovala. Nyní máme již dvě velmi milé recepční Olinku a Viktorii.
Co se týká termínů, tak nás velmi mrzí, že se nepodařilo najít datum dle Vašich představ, ale bohužel nám končila jedna velká akce a spoustu klientů si nevybralo termín včas. Všem jsme platnost voucheru prodloužili a proto nikdo nepřišel o svůj poukaz na relaxaci. V každém případě večerní termíny jsou nejžádanější a proto doporučujeme včasnou rezervaci. Jiné časy nejsou tak vytížené a není problém najít termín během několika dní.

29. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Eliška

Nic. (maximálně tak milá recepční)

Celá moje zkušenost byla negativní. Už po příchodu byla v místnosti s vířivkou (+převlékárna) nezanedbatelná zima, ale doufala jsem, že vířivka je klasicky vyhřátá a kontrast vzduch vs voda bude v pořádku. Bohužel se tak nestalo, vlezli jsme s partnerem do vířivky, která byla ledová a neskutečně kluzká. Ani po x minutách jsme se nezbavili husí kůže a mě doslova drkotaly zuby (nutno říct, že ani jeden z nás není žádný zmrzlík). Když jsem se snažila celá zmrzlá dovolat na recepci, tak se mi to podařilo, až na třetí pokus (2× obsazeno) a slečna mi vesměs jen řekla, že tam asi není zapnuté topení (nebylo), poradila vypnout klimatizaci/odsavač vlhkosti (ačkoliv je všude napsáno, že zákazník nemá ovládat techniku) a tím to haslo.. Tím se opravdu vzduch ani voda neohřál. Prakticky vzápětí jsme to vzdali a ani po 30 minutách v tomhle mrazáku jsme promrzlí na kost odešli. Na recepci se nám slečna omluvila a slíbila, že hned půjde vzduch i vodu změřit a že se nám ozve nadřízená s tím, jak budeme situaci řešit (vrácení peněz x náhradní termín x sleva na další návštěvu).
Dala jsem jim čas do konce týdne a nikdo se neobtěžoval ozvat, upřímně bych ani žádný náhradní termín nechtěla, spíš bych pí nadřízené doporučila, aby si někdy šla sama zkusit, co nabízejí za tak nekřesťanské peníze. Nedostatečně hygienicky ošetřenou vířivku (ani bych se nedivila, kdyby k tomu přispěl doplňkový prodej kondomů Pepino) a zážitek, jak ze Sibiře.

Vyjádření partnera
X-Style Beauty Před 27 dny

Je nám líto, ale stali jsme se obětí falešných recenzí, jedná se o dvě delší recenze se stejnými znaky a chybami. Ostatním klientům chceme sdělit pouze toto:
O vodu ve vířivkách dokonale pečujeme a je absolutně vyloučeno, že by v ní cokoliv „plavalo“. Voda je hygienicky čistá a stoprocentně nezávadná, čištěna a pravidelně měněná. O čemž svědčí i naše skvělá hodnocení, klientů, kteří u nás byli.
Co se týká kondomů tak tomu bohužel nemáme, jak zabránit a ani nechceme, je to intimní věc každého a nemyslíme si, že je vhodné takové věci rozebírat a hodnotit. K vyhazování nejen použitých kondomů slouží odpadkový koš s víkem na toaletě. Jsme rádi, že máme čistotné klienty a ti odpadkový koš používají.
Na četné žádosti klientů jsme zavedli doprodej drobného zboží, které by se mohlo hodit k saunování, například masážní houby, kokosový olej, nebo odličovací mléko, popřípadě jednorázové pantofle. Mezi tímto zbožím máme i hygienické potřeby jako dámské tampóny a například kondomy. Nevidíme na tom nic neetického nebo neslušného. Ba naopak.
Celou věc řešíme s odpovědnými lidmi ze Slevomatu.

24. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petr

Klidné prostředí a příjemně teplá voda navodí ideální atmosféru.

Jen to parkování v okolí. Ale to se ovlivnit nedá.

Vyjádření partnera
X-Style Beauty Před 29 dny

Děkujeme za hodnocení. Bohužel s parkováním v centru Prahy nic nenaděláme:(

23. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (327)

Podobné podniky