Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Víkend v Amsterdamu včetně návštěvy sýrárny a větrných mlýnů

4,5 / 5 CK EuropaTour Amsterdam - Nizozemsko (mapa) 178 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lukáš

Dobrý den na konec července plánujete jaký autobus? Mam 190cm a zajímá mě jak je to s místem.

CK EuropaTour

Dobrý den Lukáši, taková výška je vždy neštěstí, mám podobnou. Nemohu Vám aktuálně říci jaký autobus pojede, jelikož je ještě moc brzy. Ale využíváme autobusy se standardním místem na nohy. Určitě cestu zvládnete.
Budeme se na Vás těšit!

Táňa

Dobrý den,
je ještě volný termín 9.-11.6.?
Jak postupujete v případě, kdy by byl termín zrušen a náhradní se nám nehodí? Vrátíte zpět celou částku za zájezd?

CK EuropaTour

Dobrý den Táňo, postupuje v souladu s obchodními podmínkami. V případě, že by jste zájezd úplně stornovala. Jinak jsou Vám nabízeny různé varianty k Vaší spokojenosti.
Termín se určitě odjede.
Budeme se na Vás těšit!

Klára Andělová

Dobrý den, píšu znova protože mi ještě nikdo neodpověděl a při mem rozhodování je tato odpověď důležitá. Jak je to s ubytováním? A je ješt evolné místo 21.7 ? děkuji za odpověd

CK EuropaTour

Dobrý den Kláro,
ubytování není v tomto konceptu vůbec zahrnuto.
Jedná se o noční přejezdy, tudíž spíte v autobuse.
Odjezd bude kolem 21:00 z Prahy a návrat do poledních hodin v neděli.
Budeme se na Vás těšit!

Klára Andělová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak je to s ubytováním? musíme si každý zařídit svoje ubytování nebo se prespává v autobuse ? S těmito výlety nemám vůbec žádné zkušenosti tak se radši zeptám dekuji za odpověd Andělová

Žaneta Zelenková

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zdali je v programu zahrnuta i návštěva coffeshopů. Děkuji za odpověď. S pozdravem Zelenková

CK EuropaTour

Dobrý den Žaneto, coffeeshopy můžete navštívit sami ve volném programu. Každopádně kolem nich budete určitě procházet v prohlídce s průvodcem. Budeme se na Vás těšit!

Effenbergerová

Dobrý den, je ještě volne jedno místo na datum od 9. 6. ?? A chci se zeptat jak dlouho zde na slevomatu bude sleva ještě dostupna kvůli možnosti zakoupení více účastníků ?? Děkuji moc za odpověď. Effenbergerová

CK EuropaTour

Dobrý den paní Effenbergerová, volná místečka pořád máme.
Slevu zde uvidíte aktivní ještě určitě pár dní.
Budeme se na Vás těšit!

Pavel

Dobrý den.Jaký čas(alespoň přibližný) je návrat v neděli do Prahy.Potřebuji k zabukování vlaku. Děkuji Pavel

CK EuropaTour

Dobrý den do Pavle, poledních hodin by jste měli být zpět v Praze.
Budeme se na Vás těšit!

Pavel

Dobrý den.Jaký čas je návrat v neděli do Prahy.Potřebuji k zabukování vlaku.
Děkuji Pavel

CK EuropaTour

Dobrý den do Pavle, poledních hodin by jste měli být zpět v Praze.
Budeme se na Vás těšit!

Zemanová

Dobrý den, asi jsem slevá, jen se chci zeptat, v kolik přesně je odjezd v Ústí nad Labem. Rádi bychom si tento zájezd zakoupili, avšak nevíme, zda je kompatibilní s prací.
Děkuji za odpověď.

CK EuropaTour

Dobrý den paní Zemanová, odjezd bude kolem 22:30.
Budeme se na Vás těšit!

Vasyl

Dobrý den, je možné se nezúčastnit naplánovaného programu a řídit se vlastním?

CK EuropaTour

Dobrý den Vasyle, samozřejmě. To není problém, po domluvě s průvodcem můžete ihned vyrazit do města.
Budeme se na Vás těšit!

Marcela Živnůstková

Dobrý den ,bylo by možno ještě koupit zájezd pro 2 lidi v termínu 5.5–7.5.?

CK EuropaTour

Dobrý den Marcelo, je mi líto, tenhle termín je již vyprodán.
Vyberte si prosím jiný z našeho portfólia.
Budeme se na Vás těšit!

Petr

Dobrý den, jakým autobusem se jede 5.-7.5.? V hodnocení je více negativních reakcí na autobus. Zajímají mě sedačky – bezpečnostní pásy, zda jsou na všech sedačkách. Děkuji.

CK EuropaTour

Dobrý den Petře, bezpečnostní pásy jsou na místech udaných zákonem. Pravděpodobně pojedou 2 větší autobusy. Oba jsou novější výroby. Nemusíte mít žádné obavy. Budeme se na Vás těšit!

Josef Němec

Dobrý den,

vypadá to na dobrý zájezd. Chtěl jsem se zeptat na dvě věci, v kolik je předpodkládaný příjezd do ČR a jestli je v Amsterdamu i nějaké osobní volno. Předem děkuji.

Markéta B.

Dobrý den, bylo by možné i jiné nástupní místo? Konkrétně Plzeň? Děkuji.

CK EuropaTour

Dobrý den Markéto, je mi to velice líto. Pouze daná nástupní místa. Budeme se na Vás těšit!

Jana

Dobrý den,bude zájezd možné zakoupit i déle než za 14 dní?

CK EuropaTour

Dobrý den Jano, určitě naše akce bude viděna na slevomatu. Nemusíte mít obavy.
Budeme se na Vás těšit!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru