Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Strhující zábava: Největší zábavní park v Evropě vč. vstupů na atrakce

4,5 / 5 CK EuropaTour Německo (mapa) 30 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Martina Kubešová

Dobrý den, nerozumím vyjádření k termínům. Když jsem se ptala, jestli budou i letní termíny, tak jste mi odpověděli že ano. Teď tady někomu jinému odepisujete, že červen je poslední termín. Tak by mě zajímalo jak to tedy je? Děkuji za odpověď.

CK EuropaTour

Dobrý den Martino. Prozatím je to poslední termín. Je možné, že přidáme ještě jeden v září, ale nyní nechci slibovat.

Daniel

Dobrý den,
jen se chci zeptat, zda je možné v parku používat akční kameru s popruhem na hlavu? Zda je to dovoleno, případně jaká jsou omezení? Děkuji za odpověď.

CK EuropaTour

Dobrý den Danieli, je to na benevolenci zaměstnance u každé atrakce. Nikdy jsme GoPro nevyužívali.
Budeme se na Vás těšit!

Lucie Grollmussová

Dobrý den, mohu se zeptat, zda můžeme ject na zájezd s mou kamarádkou samy bez rodičů, i když mně 14 a kamarádce 15? Děkuji za odpověď

CK EuropaTour

Dobrý den Lucie,
14ti letá kamarádka by měla mít doprovod 18ti leté osoby.

Petr Hercík

Dobrý den, pojede se letos ješte jiný termím než je červen děkuji

CK EuropaTour

Dobrý den Petře, jedná se o poslední termín letos.

CK EuropaTour

Dobrý den Petře, jedná se o poslední termín letos.

Martin

takze je cena 1699?

CK EuropaTour

Dobrý den,
cena je 2290 Kč. Jak můžete sám vidět.
Budeme se na Vás těšit!

Martin

Jsou nějaké slevy pro děti?

CK EuropaTour

Dobrý den Martine, je mi líto. Cena již tak je velice příznivá. Letos naposled zájezd můžete zakoupit za 1699 Kč. Máme vždy skupinovou cenu – již letos ji zvýšili. Budeme se na Vás těšit!

Martin

Dobrý den,
jaké jsou omezení pro děti? Dceři je 11,5 a měří 150 cm

CK EuropaTour

Dobrý den Martine, tak to má dcerka štěstí :-)
Limit na top atrakce je 140cm. Takže bude mít přístup všude.
Budeme se na Vás těšit!

Eva Švábová

Dobrý den, chci se zeptat, zda neuvažujete nad termíny i mimo víkend a ještě lépe i v době, kdy mají v Německu co nejvíce prázdnin. O víkendech jsou čekací doby na atrakce velmi dlouhé. Avšak přes týden, kdy jsou navíc prázdniny, jsou „čekačky“, zvládnutelné a to i za hezkého počasí… Díky za odpověď…

CK EuropaTour

Dobrý den Evo, vím. Bohužel není dostatečná klientela k odjetí přes týden.
Využíváme všechny svátky v ČR , které vychází na všední den. Např. 1.5. se odjíždí Heide.
Europapark stojí i za ty fronty. Je to pěkný tématický i adrenalinový zážitek.
Budeme se na Vás těšit!

Zuzka

Dobrý den, chtěla sem se zeptat protože to vypadá, že termín nebude naplněn 40lidmi a nesedí nám všechny víkendy jiné ráda bych se zeptala jaké jiné termíny máte případně v nabídce.Děkuji

CK EuropaTour

Dobrý den Zuzko, určitě se pojede: 2.-4.6.2017 . Budeme se na Vás těšit!

Radek Bastyr

Dobrý den, mohu se zeptat, jaký bude harmonogram a jak je to s noclehem? Píšete, že v ceně jsou 3 dny a 0 nocí – znamená to tedy, že si mám sehnat ubytování sam a v ceně není zahrnuto? Děkuji za odpověď

CK EuropaTour

Dobrý den Radku, ubytování není potřeba v tomhle typu zájezdu. V pátek kolem 23:30 odjedete z Prahy hl.vl.n. , celou sobotu v parku a následný večerní odjezd. Kolem 06:00 budete zase v Praze. Budeme se na Vás těšit!

Aneta Šulcova

Dobrý den, mohu se zeptat, jaký bude harmonogram a jak je to s noclehem? Píšete, že v ceně jsou 3 dny a 0 nocí – znamená to tedy, že si mám sehnat ubytování sama a v ceně není zahrnuto?
Děkuji za odpověď

CK EuropaTour

Dobrý den Aneto, ubytování není potřeba v tomhle typu zájezdu. V pátek kolem 23:30 odjedete z Prahy hl.vl.n. , celou sobotu v parku a následný večerní odjezd. Kolem 06:00 budete zase v Praze. Budeme se na Vás těšit!

CK EuropaTour

Dobrý den Aneto, ubytování není potřeba v tomhle typu zájezdu. V pátek kolem 23:30 odjedete z Prahy hl.vl.n. , celou sobotu v parku a následný večerní odjezd. Kolem 06:00 budete zase v Praze. Budeme se na Vás těšit!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru