Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Relaxace pro páry v Thajském ráji: masáž, Garra Rufa a osvěžující nápoj

4,5 / 5 Thajský ráj (4 pobočky) Praha - Nové Město  (mapa) 819 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Petr Novak

Dobry den, proc pri kliknuti na odkaz zakoupit jede voucher za 599 automaticky naskocej 2ks 1198kc? Pro par staci 1ks voucheru nebo dva?Dekuji za odpoved.

Bára Čadková

Dobrý den můžou na masáž i těhotný ? V skoro 3mnesici? Dekuji

Thajský ráj

Dobrý den Báro,

navštěvu prosím konzultujte se svým lékařem. Vždy záleží, který typ masáže by jste si vybrala.

Kačka

Dobry den muzu se zeptat zda mate misto ted v sobotu 27.5. Nekdy k večeru ? Jedeme s přítelem na vikend do Prahy . Dekuji

Adéla

Dobrý den, akce pro dva (pro páry) stojí 599 nebo je to jen pro jednoho za tuto cenu?

Slevomat.cz

Dobrý den, Adélo,

cena je již pro pár :-)

Hezký den. Míša

Bohča

Dobrý den,

Již druhý měsíc se pokouším sjednat termín na víkend do kterékoliv vaší provozovny pro vyčerpání voucheru platného do 24.5.2017 ( nejsme z Prahy a v týdnu se k vám nedostaneme ). To je ale nemožné, veškeré víkendy máte neustále obsazené. Proto jsem se pokusila využít vaší rady paní Zuzaně a pokusila se vyměnit voucher ze slevomatu za váš, s tím, že se prodlouží jeho platnost. Bohužel se tak nestalo. Na vašem voucheru naskočila stejná platnost do 24.5.2017. Jak mám postupovat nyní, aby voucher nepropadl :-(? Děkuji Bohča

Thajský ráj

Dobrý den Bohčo,

prosím kontaktujte podporu thajského ráje podpora@thajsky-raj.cz tel 778 082 225.

Andrea Milfaitová

Dobrý den, v této nabídce je 90ti minutová thajská masáž. Je to taky pro pár , tedy pro dva ? A je olejová nebo pravá thajská. Nějak se v tom motám. Děkuji Andrea

Thajský ráj

Dobrý den Andreo,

varienta o které s zde zmiňujete je 90min. pravá thajská masáž + 2× 10 min. Garra Rufa s osvěžujícím nápojem je také párová, avšak došlo k chybě v popisu varianty.

Tereza

Dobrý den, zakoupila jsem v této akci 4 vouchery na párovou klasickou thajskou masáž a dnes jsem chtěla jeden voucher uplatnit na Václavské náměstí na 13.5. a bohužel jsem zjistila, že na všechny 4 pobočky až do konce roku není možné udělat rezervaci? Jak je to, prosím, možné? Jedná se o chybu systému nebo? Prosím o prověření.. Voucher jsem i zkusila vyměnit za ten Váš, ale i u toho mi to zobrazuje vše obsazeno..???

Thajský ráj

Dobrý den Terezo, je to opravdu chyba systému, pracujeme na nalezení a odstranění chyby, prosíme o zaslání čísla vašeho vyměněného poukazu na thajskyraj@gmail.com, abychom to mohli prověřit děkujeme

Adriana

Dobrý den, je možné vyměnit thajskou masáž za relaxační olejovou masáž? Děkuji

Thajský ráj

Dobrý den Adriano,

možné to samožřejmě je, záleží však na přímě domluvě s Vámi vybranou pobočkou.

Anna

když si koupím "90min. pravá thajská masáž pro 2 osoby ", znamená to, že budeme oba ve stejnou dobu v jedné místnosti?

Thajský ráj

Dobrý den Anno,

pokud si zakoupíte voucher na párovou masáž nebo masáž pro dvě osoby, pak to znamená, že oba budete v jedné místnosti masírováni najednou.

Zuzana

Dobrý den,

v nabídce je napsáno, cituji: „Termín doporučujeme zarezervovat nejpozději 14 dní před koncem platnosti voucheru. Budete tak mít jistotu, že termín bude volný.“ Voucher nám končí 28. 4. ale už na začátku měsíce nebylo možné přes rezervační stránky žádný termín zarezervovat, naprosto všechny dny jsou ve všech pobočkách, dle rezervačních stránek plné! Jistotu tedy opravdu nemáme… bojíme se, že voucher propadne. Co v takovém případě dělat?

Děkuji

 Zuzana

Thajský ráj

Dobrý den Zuzano,

pokud máte stále poukaz z portálu slevomat.cz lze ho vyměnit za náš originální voucher zde: http://thajsky-raj.cz/vymena-slevomat-voucheru/ výměnou je možné že se Vám platnost voucheru prodlouží automaticky. Případně je možné prodloužit vyměněný poukaz začínající SL. Pro blížší informace můžete kontaktovat naši podporu podpora@thajsky-raj.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru