Nabídku Střelecké balíčky včetně nábojů do všech zbraní mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Střelba z osvědčených zbraní i pistolí a pušek elitních jednotek a osobních strážců

4,6 / 5 Kurzy střílení (9 poboček) Tábor  (mapa) 608 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Miroslav Bercik

Dobry den,ktere dny se da domluvit strileni,je mzne i v sobotu?
Dekuji Bercik

Kurzy střílení

Dobrý den


Střelnice Ostroměř střílí pouze Pondělí a středa ( ne všechny)

Střelnice Tišnov pouze pátek a pokud je volno tak některé svátky.

Střelnice Mělník všední dny a pokud je volno některé svátky.

Ostatní střelnice každý den včetně víkendů. Pozor víkendy se rychle naplňují.

Nově střelnice u Oleško u Terezína (cca 35 min z Prahy) každý den včetně víkendů

Petr Novák

Kovarikova

Dobry den,
V nabidce je nekolik ruznych balicku s vyberem z x zbrani-jsou predem vybrane nebo je mozne si libovolne vybrat?
Kovarikova

Kurzy střílení

Dobrý večer

Balíčky, kde jsou zbraně vypsány, jsou pevně dány. Balíček Volný výběr je modifikovatelný.

Petr Novák

Pavlína

Dobrý den.
Dá se ty vouchery uplatnit i v Terezíně? Tady o nich napíšete ale na rezervacich střelnici ji tam nabízejí.

Kurzy střílení

Dobrý den

Voucher můžete využít na jakékoliv střelnici v naší nabídce.

Petr Novák

Veronika Svobodová

Nechci být hnusná, ale ráda bych se ještě vrátila na Vaší odpověď ohledně ohodnocení voucheru viz.

Dobrý den

Podle informací Vás opravdu „odlehčili“ dokonce o 31 nábojů ráže 22LR v ceně 1,5 Kč/kus ale dali vám za to 12 nábojů (9mm Lug a 7,62×39).
Důvodem byl prasklý rám u malorážkové zbraně. Cenově jste na tom nebyli biti.
Děkuji za podnět.

Petr Novák

To co jste uváděl za náboje to víme to nám totiž vysvětlil instruktor co rozdával zásobníky ten ale asi těžko mohl vědět že nám chvíli po tom zapomenou dát 10 nábojů do opakovací pušky a 10 nábojů do malé odstřelovačky, opravte mě jestli se bavíme oba o stejných nábojích

Kurzy střílení

Dobrý den
Tyto zbraně jsou malorážkové.
Malou odstřelovačku Vám hlásí na místě,na začátku a tu si instruktorům říkáte sama z voucheru. A opakovací pušku Vám hned také měnili, aby jste neměli tolik malorážek. Je hloupé řešit něco, co teď neovlivníme a na co upozorňujeme na začátku, aby jste si sami hlídali. Podle Vašich slov Vám dali navíc pět výstřelů z Mosin-Nagant v ráži 7,62×54R.

Petr Novák

Zal

Dobrý den,nemáte náhodou střelnici v Praze kde se dá použit voucher?Dekuji

Kurzy střílení

Dobrý den

NE

Petr Novák

Markéta

Dobrý den, lze zaplatit flexi passy od sodexo?

Dekuji Fořtíkova

Slevomat.cz

Dobrý den, Flexi Passy bohužel nepřijímáme. Jediná možnost je, převést si je od zaměstnavatele do elektronické podoby na Benefity.cz, které si pak nahrajete k nám na Slevomat ve formě kreditů.Přeji hezký den, Domča

Veronika Králová

Ráda bych se po telefonu dotázala na termín, jak mi zde bylo doporučeno. Jenže je tam automat, který mi dokola říká, že rezervace je online na stránkách, kde mi to u všech datumů píše, že není k dispozici. Je možnost na tomto čísle vůbec s někým hovořit?

Kurzy střílení

Dobrý den

Vyčkejte na spojení. Ale pouze do 17 hod.

Petr Novák

Veronika Králová

Dobry den. Je vubec nejaky volny termin v DC? Vsude mi to pise, ze neni k dispozici. Uplne na vsechny dny. Dekuji Kralova

Kurzy střílení

DOBRÝ DEN

Ohledně termínů je lepší si zavolat na 722198635

Petr Novák

Tatiana

Dobry den, kedy prosim budete vypisovat terminy na strelnicu Tisnov? Mali byt vypisane v pondelok ale stale tam nic na cervenec nie je. Chceme si prist zastirelat obaja s priatelom sucastne, na termine nam nezalezi.

Kurzy střílení

Dobrý den

V rezervacích je psáno, že střelnice Tišnov přes prázdniny nestřílí. Na září bude vypsáno 4.7. . Tato střelnice střílí jen minimálně (pouze pátky) Ona není ani ve akcích do 31.7. nabízena. Na srpen je ještě střelnice u Prostějova, zde je ještě 260 míst do konce srpna.

Petr Novák

Petra

Dobrý den,
jak je to prosím s možností využití střelnice Placy? Dívám se dopředu na srpen, ale nevidím volný termín ani na červenec. Je střelnice mimo provoz, nebo bez volných termínů? Díky..

Kurzy střílení

Dobrý den

Podle posledních informací by v červenci se měly vypsat termíny na srpen a září.

Novák Petr

Martina

Dobrý den,
koupili jsme si voucher Big Elite force, ale bohužel nejsou žádné víkendové termíny. Pouze v týdnu. Je možné po telefonické dohodě zajistit i víkendový termín? Měli bychom zájem o střelnici u Mělníka.
Děkuji za odpověď.

Kurzy střílení

Dobrý den

Střelnice u Mělníka víkendy nestřílí, ale je k dispozici střelnice u Terezína ( cca 35 min z Prahy). Popřípadě si zavolejte a pokusíme se něco vymyslet.

Petr Novák

Markéta

Dobrý den,
volné termíny na září budou taky přidány dnes 5.6? Budou tam i víkendy? Stále z tohoto důvodu váhám s nákupem voucheru :(
 Děkuji

Kurzy střílení

Dobrý večer

Termíny na září budou vypsány 4.7.2017 okolo 12:00 hod.

Petr Novák

Veronika Berciková

Dobrý den chtěla bych se zeptat můžou střílet i těhotné? Děkuji Berciková

Kurzy střílení

Dobrý den

Na tuto otázku Vám dá lepší odpověď Váš lékař. Ale již u nás těhotné stříleli.

Petr Novák

Helena

Dobrý den, mám voucher platný do konce června, ale když jsem se dnes dívala, na střelnici Placy u Příbrami není žádný volný termín, co mám tedy dělat?

Kurzy střílení

Dobrý den

Zavolejte si

Petr Novák

Tomáš

Dobrý den, chtěl bych si koupit balíček a uplatnit ho na střelnici Morava, ale vždy, když se podívám na on-line rezervace, tak tam není žádný volný termín a voucher končí v září. Je možné se na střelnici nějak dostat? Jinak nemá cenu si voucher kupovat. Díky za info.

Kurzy střílení

Dobrý den

Na stránkách je napsáno, že další termíny budou vypsány 5.6.2017 a to na červenec a srpen. Proto nevidíte na srpen a září nic volného.

Petr Novák

Falc

Dobrý den,
Tento zážitek jsme dostali darem, akorat bohuzel moc malý. Dal by se za doplatek na miste premenit za větší ?
Diky Falc

Kurzy střílení

Dobrý den

Na místě si můžete dokoupit další zbraně i náboje, popřípadě střelbu pro doprovod.

Petr Novák

Jiří

Dobrý den,
je možné zastřílet si pouze z jedné zbraně?

Kurzy střílení

Dobrý den

Po dohodě ano.

S úctou Petr Novák

Radmila

Dobrý den, po telefonickém dotazu na střelnice Tišnov a Morava jsem zakoupila voucher jako dárek a teď čtu na stránkách, že Tišnov v červenci a srpnu není v provozu/ na což jsem nebyla upozorněna/ a Morava ukazuje ,že není volný termín!!!!
5.června budou tedy vypsány další termíny?

Kurzy střílení

Dobrý den

Na stránkách je napsáno, že další termíny budou vypsány 5.6.2017 a to na červenec a srpen. Proto nevidíte na srpen a září nic volného. Do konce září je pro Moravu ještě 700 míst. Tišnov bude zase od 9/2017

Petr Novák

Lucie

Dobrý den,
když jsem se dívala na rezervaci na Vašich stránkách strileni.com při volbě střelnic Morava nebo Tišnov mi ukazují, že do konce září 2017 (platnost voucheru) není volný termín?
Předem děkuji za odpověď.
 Veselá

Kurzy střílení

Dobrý den

Na stránkách je napsáno, že další termíny budou vypsány 5.6.2017 a to na červenec a srpen. Proto nevidíte na srpen a září nic volného. Do konce září je pro Moravu ještě 700 míst

Petr Novák

Lukáš

Dobrý den, zakkoupili jsme si vouchery. Kde najdeme volné termíny pro jednotlivé střelnice?
 Děkuji

Kurzy střílení

Dobrý den

www.strileni.com záložka REZERVACE

Petr Novák

Honza

Dobrý den,

manželka ovládá jen Anglický jazyk. Je možné se zůčastnit?

Díky Honza

Kurzy střílení

Dobrý den

Není problém.

Petr Novák

Jerry

Dobrý den,

chci se zeptat, jak je akce časově omezená a kolik je k dispozici voucherů.

Kurzy střílení

Dobrý den

Akce poběží do 12.6 a voucherů je ještě dost.

Petr Novák

Miroslav Bercik

Dobry den,chtel bych se zeptat jestli je moznost dokoupit naboje na střelnici?
 Dekuji

Kurzy střílení

Dobrý večer

Na střelnici je možné dokoupit náboje, ale i jiné zbraně.

Petr Novák

Petr Hudeček

Dobrý den, prosím vás která střelnice je nejblíže Veselí nad Moravou ? DĚKUJI předem za odpověď Petr

Kurzy střílení

Dobrý den

Střelnice Morava. Tato střelnice se nachází 15 minut od Boskovic.

Petr Novák

Martina Bačovicová

Dobrý den, prosím vás která střelnice je nejblíže OSTRAVĚ? DĚKUJI
Martina

Kurzy střílení

Dobrý den

Střelnice Morava. Tato střelnice se nachází 15 minut od Boskovic.

Petr Novák

Andrea

Dobrý den, na stránkách rezervace vidím, že střelnice Placy u Příbrami je mimo provoz. Prosím o informaci jak dlouho toto omezení potrvá, rádi bychom využili případný zakoupený voucher právě zde. Děkuji

Kurzy střílení

Dobrý den

Od poloviny července by měla být již opět v provozu.

Petr Novák

Radmila Němcová

Dobrý den,
je možné na střelnici v Tišnově u Brna využít voucher i o vikendu?
Jaká je otevírací doba?
Děkuji za odpověď.

Kurzy střílení

Dobrý den

Střelnice Tišnov střílí pouze pátky nebo některé svátky, když připadnou na všední den. Jinak je tam PolicieA střelby probíhají 9:00 do 17:00 hod.

Petr Novák

Pavlína

Dobrý den, chtěla bych koupit voucher pro manžela s tím, že bychom se synem chtěli být jako diváci. Je to možné, když píšete, že jen 1 osoba jako doprovod?
 Děkuji

Kurzy střílení

Dobrý den

Toto chce domluvit telefonicky, dle střelnice a termínu.

Petr Novák

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru