Kategorie

Kurzy střílení

4,7 / 5 (1159 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Perfektní a vtipní instruktoři
Obrovský výběr zbraní
Možnost přikoupení dalších zbraní“

Zastřílejte si ze zbraní jako Kalašnikov, Desert Eagle nebo Dragunov. Na výběr máte víc než 200 druhů zbraní a sedm střelnic, na kterých pokropíte terč přesně vypálenými náboji. Ke střelbě není nutný zbrojní pas, po celou dobu s vámi bude instruktor, který vám dá potřebné školení a dohlédne na bezpečný průběh akce. Děti starší 10 let mohou střílet v doprovodu dospělé osoby.

Dnešní nabídky Kurzy střílení

Hodnocení podniku Kurzy střílení

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jaroslav

Perfektní a vtipní instruktoři
Obrovský výběr zbraní
Možnost přikoupení dalších zbraní

Málo termínů pro uplatnění

Včera
Užitečné? Ano
Pavel

Vše :)

20. 12. 2016
Užitečné? Ano
Zsoucek

Zajimavy vyber zbrani.

Mohlo byt trochu lepsi pocasi ;-)

15. 12. 2016
Užitečné? Ano
Pavlína

SUPER, SUPER, SUPER!!!
To, že si někdo stěžuje na zimu, bohužel, už i v říjnu se dá předpokládat, že bude zima a všude vás na to upozorňují, abyste se teple oblékli. Instruktoři za počasí moc nemohou :D
Drahá munice? No a co, nechodím tam 3× týdně, aby mě to položilo. A když si jdu užít zábavy, počítám s tím, že mě to bude něco stát. Nehledě na to, že tu munici musí někdo zajistit, o ty zbraně se musí někdo starat a někdo tam u vás celou dobu stojí a věnuje se vám. V restauraci si taky dáte pivo za 30kč a nevyčítáte obsluze, že ho mají v obchodě za 7kč, teda doufám v to.
To, že se zbraně zaseknou, rozbijí. Zase jen bohužel, ze zbraní denně střílí neodborně x lidí a někde se to projevit musí. I když se to stalo i nám, instruktoři pomohli, vysvětlili, vyměnili, nebo stáli u nás a hlídali to. :-)
Za mě prostě super a určitě půjdeme zase!

Vyjádření partnera
Kurzy střílení Před měsícem

Klobouk dolů vyčerpávající a přesné. Děkujeme.

Petr Novák

13. 12. 2016
Užitečné? Ano
Edit

Kupodivu všechnoooo! Jsem ráda, že jsem si vyzkoušela možnost střelby a už vím, že si pistoli nepořídím, jak jsem dlouho zamýšlela.

Byl „boj“ dopracovat se k termínu a mnou vybrané střelnici v termínu, který by se mne hodil, ale stihla jsem to nakonec, díky akci v sobotu.

12. 12. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (399)

Podobné podniky