Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Hurá do Paříže: Notre Dame, Louvre, Eiffelova věž s ubytováním na 1 noc a snídaní

4,4 / 5 CK Metal Paříž - Francie (mapa) 57 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Barbora

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na název hotelu ve kterém budem ubytování. Předem děkuji.

CK Metal

Dobrý den,
garantujeme úroveň hotelu, sdělujeme název klientům, jinak ne.
Děkujejemě za pochopení, je to z důvodu konkurence.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Zuzana

Dobrý den, uvažujeme o tom, že se zúčastníme Vašeho zájezdu. Chtěla bych se zeptat, zda je dán zasedací pořádek v autobusech, resp. zda je zaručeno, že pokud budeme nastupovat jako poslední, že budeme i přesto sedět v autobusu spolu. V minulosti se nám u jiných CK již stalo, že jsme seděli každý na jiném konci autobusu i přesto, že jsme objednávali společně. Děkuji.

CK Metal

Dobrý den,

samozřejmě jsou již dané zasedací pořádky a nemusíte mít strach, že by jste měli sedět každý na jiném místě.
Předem musíme mít jmenný seznam pro hotely a na to navazují i zasedací pořádky.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Hana Diringerová

Dobrý den, prosím o přesný typ autobusu na červnový termín, počet řidičů a jméno průvodkyně, resp. její reference. Děkuji předem.
S pozdravem
 HD

CK Metal

Dobrý den,

zavolejte si prosím na tel.: 547 385 464
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Verča

Dobrý den.
Chystáme se s přítelem do Paříže přes vaší cestovku, ale co jsem si četla recenze mám zté cesty kapku obavy. Jsou tam špatné i dobré recenze, ale řekla bych spíše ty horší.
Hlavně mám obavy, že budeme mít špatný autobus a i delegatku.
Plánujeme tuhle cestu už delší dobu a jeli bychom tam vlastně po prvé.Moc se na tu cestu těšíme.
Chtěla bych vědět co je na tom pravdy?
Děkuji za odpověď.

CK Metal

Dobrý den,

nemusíte mít obavy, většinou je praxe taková, že když jede 700 osob, tak Vám napíše např. 6 osob špatnou recenzi, ale ten zbytek zákazníků, kteří byli spokojení, tak ti s námi jedou, ale recenzi nenapíší, ale zákazníkovi, kterému se něco nelíbilo, tak vždy napíše recenzi, proto je vždy méně pochvalných recenzí, toto je běžná praxe v cestovních ruchu. Snad jsem Vám to vysvětlila a rozhodně doporučuji návštěvu Paříže a když se Vám bude zájezd líbit, tak prosím o zaslání recenze.
Přeji hezký den
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

David

Dobrý den,jakými autobusy se cestuje? Mají sedadla ve směru jízdy? V jaké vzdálenosti od Paříže se hotel nachází? Je čas navštívit některé památky,např .Notre Dame?

CK Metal

Dobrý den,

ano, mají sedadla ve směru jízdy, jen u patrových autobusů jsou 4 sedadla v protisměru u stolečku, ale to jsou všechny patrové autobusy všech dopravců. Ano, je čas navštívit i Notre Dame a jiné památky, hotel je cca 30min. jízdy autobusem.



Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 776 776 156

Rayisa Velichenko

Dobry den. Objednala si zajezd do Pariz. Vcera jsem zaplatila hotove v Money bank. Jak dale mam pocracovat s tim?

Slevomat.cz

Dobrý den, Rayiso,

dnes dopoledne jste od nás obdržela voucher a nyní se stačí registrovat na stránkách CK dle instrukcí na vašem voucheru.

Pokud byste si s něčím nevěděla rady, neváhejte se na mě obrátit. Míša

Honza Staňo

Dobrý den, když bych chtěl v Paříži navštívit obchody nebo památky které nejsou na trase ,abych stihl jejich oteviraci dobu, je to mozne nebo ne? Děkuji za odpověď

CK Metal

Dobrý den,

ano, to není problém, jen je nutné informovat průvodce-

S pozdravem

Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Metal Tel.: +420 776 776 156

Kateřina

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda nevíte zda platí na vstupy do památek sleva na průkaz ITIC (na jejich stránkách jsem nemohla dohledat)? Děkuji za odpověď

CK Metal

Dobrý den,

v Paříži jsou slevy pro účastníky s věkem: 25 let a stačí jen OP:

Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Metal Tel.: +420 776 776 156

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru