Nabídku Tantra masáž vč. masáže prostaty mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Tantra masáž vč. masáže prostaty: 1 nebo 2 hodiny

4,3 / 5 Neotantra Praha - Libeň  (mapa) 92 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Dávid

Kdo dělá masáž prostaty? A kolik minut je věnováno na tantra a kolik na prostatu? A masáž je dělaná přes anál? Děkuji za informaci.

Neotantra

Dobrý den, masáž prostaty dělá slečna Monika, Týna, Renča, Baruška a Beata. Masáž prostaty je individuální, záleží jak je klient uvolněn. Masáž je přes anální otvor. Za MMSU Andrea

Terka

Dobrý den, je v této nabídce téže masáž pro gaye?

Neotantra

Dobrý den, ano máme i maséry na masáž stejného pohlaví :-) Za MMSU Andrea

Renda

Dobrý den, když jsem byl naposledy na masáži prostaty, hodně mě to vzrušilo a vedlo k orgasmu, je to pro Vás u této masáže za 999 Kč problém? Nebudu upozorněn a usměrňován ze strany masérky, že orgasmické vyvrcholení nebylo v ceně této masáže. Jde o to, že interní masáž prostaty u mě vede k velkému vzrušení, a tomu asi nemohu zabránit. Jak dlouho z této masáže se masérka věnuje masáži prostaty přes konečník? Děkuji za odpověď.

Neotantra

Dobrý den,

Vaše vzrušení je jen Vaše a je dobře, že si masáž užíváte. Slečny masérky jsou na tuto situaci zvyklé.
Masáž prostaty je velmi individuální a velmi záleží také na tom jak si s masérkou sednete.
Děkuji za dotaz a přeji hezký den. Za MMSU Míla

David Nový

Dobrý den,
je možné zaměnit masáž prostaty za masáž lingamu?
 Děkuji

Neotantra

Dobrý den, záleží jaký máte zakoupený poukaz. Pro více informací nás prosím kontaktujte na tel: 608 000 500. Děkuji a přeji krásný den, za MMSU Andrea

Lucka

Dobrý den,
je masáž určená i pro ženy? Mluví se jen o prostatě a lingamu, tak je to matoucí :-)
Cena je stejná?

Neotantra

Dobrý den, masáž je i pro ženy a cena je stejná :-) Za MMSU Andrea

Josef

Co je to masáž lingamu?

Neotantra

Dobrý den,

masáž lingamu je masáž pohlaví – mužské intimní partie.

Za MMSU Míla

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru