Kategorie

Neotantra

4,5 / 5 (26 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Místo podniku je trochu zapadlé mezi domky, avšak jakmile vás velmi milá obsluha doprovodí do místnosti s vířivkou, cítíte se jako ráji. Dýchá tam na vás příjemná atmosféra, které se prostě nemůžete nabažit :) a navíc šampaňské k tomu… není co vytknout“

Již pět let poskytujeme tantra masáže nejvyšší kvality. Naše studio osobního rozvoje se tantra masážím věnuje na nejvyšší úrovni, nejen jako skvělý relax, ale také léčivému potenciálu Kouzelné tantra masáže. Vedeme Intimní poradnu na portálu prozeny.cz, můžete si stáhnout naší Intimní poradnu i do vaše chytrého mobilního telefonu. Vydali jsme knihy Energetická masáž, Taoistická masáž, Pravda o manželství, anebo Chybějící učebnice sexuálního zdraví pro dívky a Odvaha být rád mužem pro kluky.

Dnes otevřeno: 9:00–21:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Neotantra

Hodnocení podniku Neotantra

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jakub

Místo podniku je trochu zapadlé mezi domky, avšak jakmile vás velmi milá obsluha doprovodí do místnosti s vířivkou, cítíte se jako ráji. Dýchá tam na vás příjemná atmosféra, které se prostě nemůžete nabažit :) a navíc šampaňské k tomu… není co vytknout

Včera
Užitečné? Ano
Dolmen

Masáž byla příjemná, pan masér byl milý a něžný, a nedovolil si nic jiného, než to nač jsme se ze začátku dohodli. Výhledově mohu pana maséra zase navštívit. Doporučuji všem ženám, které chtějí masera profesionála.

26. 1. 2017
Užitečné? Ano
Benes

Pristup, atmosfera

19. 12. 2016
Užitečné? Ano
Verner

Příjemná atmosféra, skvělá masáž, fantastický relax.

Rychle běžící čas masáže

26. 11. 2016
Užitečné? Ano
Pavlina

masér, přístup maséra, to co bylo slíbeno neproběhlo kompletně, bytové prostory, poloha ve které jsem byla… nakonec jsem z toho celého měla zánet… takže už nikdy více

Vyjádření partnera
Neotantra Před měsícem

Dobrý den,

ano máte pravdu, já jako masér jsem se rozhodl, podle momentální situace vynechat u ženy vnitřní masáž. Protože tomu neodpovídala atmosféra, ani momentální situace a míra stresu ve svalech těla.

Takže jelikož situace nebyla zralá, masáž opravdu nebyla "kompletní". O to víc je s podivem váš pokus o hledání souvislosti mezi masáží a zánětem.

Při úvodním pohovoru jsem vám sdělil, že všechny doteky jsou jen s vaším souhlasem a až po odsouhlasení této podmínky, teprve může začít tantra masáž.

Ale rozumím tomu, že kdo chce psa bít,
hůl si vždycky najde.

Za MMSU Josef

24. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (6)

Podobné podniky