Nabídku Střelecké balíčky včetně nábojů do všech zbraní mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Střelba z osvědčených zbraní i pistolí a pušek elitních jednotek a osobních strážců

4,6 / 5 Kurzy střílení (7 poboček) Bousín  (mapa) 582 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Renata

Dobry den,chci koupit balicek priteli jako darek k narozeninam. Co kdyz ho koupim a nez mu ho dam,tak nebude volny termin? Dekuji

Kurzy střílení

Dobrý den

Termíny jsou zatím do 30.6. na červenec se budou vypisovat v květnu a na srpen v červnu. V rezervacích je vždy uvedeno kdy se termíny budou vypisovat.

Petr Novák

Kájuš

Dobrý den,

potřebovala bych vědět adresu na střelnici u Terezína.
Na zítřek jsem tam rezervovala termín. Chtěla bych se ještě zeptat zda mi rezervaci samotná střelnice potvrdí nebo jak to funguje … Na uvedeným čísle mi neumí odpovědět. Děkuji za rychlou odpověď nechtěla bych aby zážitek propadl

Kurzy střílení

Dobrý den

Toto nepatří na diskuzi.

V případě dotazů volejte na 722 198 635. NE na střelnice.
Nevím komu a co mám potvrdit – Kájuš jsem nenašel. Systém automaticky zasílá emaily na zadanou adresu. Informace o střelnici jsou u nás v záložce střelnice na stránkách www.strilení. com.

Petr Novák

Monika Jedličková

Dobrý den, budou vypsané termíny do Ostroměři i na konec června a červenec? Děkuji za zprávu Jedličková

Kurzy střílení

Dobrý den

Termíny na květen a červen jsou vypsány. Volných cca 100 míst. Na červenec bude vypsáno 10. května.

Petr Novák

Martin

Dobrý den,je možné si zarezervovat termín telefonicky?
Děkuji za odpověď

Kurzy střílení

Dobrý den

Bohužel to možné není, protože naší hlavní náplní je střelba a nezaměstnáváme nikoho kdo je celý den na telefonu a u počítače, proto jsou tyto akce možné i ve slevě. Na našich stránkách je on-line rezervace s návodem. V případě nejasností si zavolejte.

Petr Novák

Markéta Nová

Dobrý den,


měla bych zájem zakoupit voucher s využítím ve střelnici Placy u Příbrami. Jsou tam vypsané jen 3 termíny na květen a ty jsou obsazené. V odpovědích výše uvádíte, že 15.3. se objeví nové termíny. Dnes je 17.3. a nové termíny vypsány nejsou. Bojím se koupit voucher na něco, kde není jisté, že budou vytvořeny podmínky, aby mohl být voucher využit. Budete vypisovat další termíny?

Děkuji za odpověď

Kurzy střílení

Dobrý den

Termínu jsou připravené, ale máme problém na serveru se zadáváním nových termínů ( nemůžeme nic a nikam zadávat). V pondělí by mělo být vše v pořádku.

Petr Novák

Veronika Novakova

Dobrý den, lze tuto službu hradit pomocí Benefit Plus?

Slevomat.cz

Dobrý večer, Verčo,

moc mě to mrzí, ale tyto Benefity lze uplatnit pouze na tyto kategorie: cestování, kultura, jazykové kurzy, sport a masáže.

Děkuji za pochopení a přeji vám hezký nadcházející víkend. Míša

Klára

Dobrý den,
mám ještě jednu otázku. Zakoupila jsem si určitý balíček, provedla rezervaci. Ale teď se mi začal líbit balíček jiný ( který sem předtím asi přehlídla) nebyla by ještě možné provést nějak změnu? Případně rozdíl doplatit na střelnici? Díky za reakci, Klára

Kurzy střílení

Dobrý den

Domluvte se se Slevomatem

Petr Novák

Vojta D.

Dobrý den,

balíček 2 střelci (2×11 zbraní, 2×99 nábojů) se platí 1999 Kč za jednu nebo za obě osoby?

Díky
Vojta D.

Kurzy střílení

Dobrý den

Za dvě osoby.

Petr Novák

Klára

Dobrý den,
chtěla jsem si zakoupit balíček. Vhodná je pro mne střelnice Morava, ale tam nemáte žádné volné kapacity. Mám tedy balíček kupovat a čekat, že vypíšete nějaké nové termíny? Klára

Kurzy střílení

Dobrý den
Nové termíny budou vypsány 15.3.2016.

Petr Novák

Mili

Dobrý den,mám dotaz ohledně nejblíže volných termínů o víkendu od poloviny dubna,uvažuji o koupi voucheru pro dva střelce-Příbram,předem děkuji za odpověď,K.

Kurzy střílení

Dobrý den

Nejbližší volné termíny pr střelnici Placy jsou v červnu. Budou vypsána 15.3.2016. Ale klidně můžete použít i jiné střelnice.

Petr Novák

Lucka Klenorová

Dobrý den, koupila jsem si balíček Velký výběr zbraní (celkem 17 zbraní a 94 nábojů). Chtěla jsem si udělat rezervaci do Terezína, ale přesně tento balíček jsem nenašla. Jaký název balíčku si mám zadat? Děkuji.

Kurzy střílení

Dobrý večer

Pokud tam Váš balíček není, použijte volbu: 0-jiný, není zde v seznamu.

Petr Novák

Zdeněk H.

Dobrý den, chci se zeptat, jestli je možný doprovod který nestřílí a zda je nějak věkově omezený. Děkuji.

Kurzy střílení

Dobrý den

Nestřílející doprovod je možný, jedna osoba starší 8-mi let.

Petr Novák

Dominika

Momlouvam se, ze pisi znovu. O delce trvani cele akce vim, jen by me zajinalo, zda mohu byt soucasti vseho jako doprovod.dekuji :)

Kurzy střílení

Dobrý den

Můžete být po celou dobu se střelcem.

Petr novák

Dominika

Dobry den, chtela bych se zeptat prosim jak dlouho trva edukace o,bezpecnosti? Budu doprovod a zajinalo by me, jak dlouho budu nekde cekat :D dekuji predem :)

Kurzy střílení

Dobrý den

Celá akce je program spojený s instruktáží, střelbou , povídáním o zbraních a trvá cca 3 hodiny

Novák Petr

Lucie Slavětinská

Dobrý den, mohu kupon využít i na střelnici u Děčína? Není na seznamu na voucheru, ale je v nabídce na stránkách.
 Děkuji

Kurzy střílení

Dobrý den
Ano, voucher můžete využít na jakékoliv střelnici, kterou máme v nabídce.
Petr Novák

Lucie K

Dobrý den, koupila jsem manželovi voucher. Na stránkách jsem našla, že máte novou střelnici u Terezína. Je možné využít voucher tam? Děkuji.

Kurzy střílení

Dobrý den

Ano, voucher můžete využít na jakékoliv střelnici, kterou máme v nabídce.

Petr Novák

Dana

Dobrý den. Mohu se zeptat, zda pokud si koupím balíček volná střelba s 90 náboji. Zda je možné se o to podělit ve dvou lidech? Nebo to nelze? Moc děkuji.

Kurzy střílení

Dobrý den

Toto je balíček pro jednu osobu, tak nelze dělit.

Petr Novák

Dominik Steiner

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jak dlouho celá akce trvá? Bohužel jsem se na webu ani zde nedočetl. Děkuji za odpověď.

Kurzy střílení

Dobrý den

Celý program trvá cca 3 hodiny.

Petr Novák

Jana M.

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda je u některých střelnic možná volba víkendu? Jde mi o střelnice u Prahy… Koukala jsem totiž na rezervační formulář a ráda bych rezervovala termín v dubnu.
Děkuji.

Kurzy střílení

Dobrý den

Většina víkendů na duben je již vybrána, ale 15.3. se zajisté ještě něco objeví.

Petr Novák

Andrej Bočarnikov

Dobry den, chtel jsem se zeptat kdy je nejblizsi termin na strelnice Maly Ujezd? Chtel bych zatim vzit balicek Micro (5 zbrani 28 naboju) nebo Economic (3 zbrane, 25 naboju). Dekuji! Andrej B.

Kurzy střílení

Dobrý večer

V příštím týdnu je volno. Ale je lepší když si zavoláte, protože máme několik nových střelnic a třeba Vám nabídneme i nějakou jinou alternativu. Tel kontakt 722198635 linka 1

Petr Novák

Kopecká Barbora

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat jestli by bylo možné k balíčku střelecký volný výběr zbraní: 9 zbraní a 90 nábojů možnost připlatit si náboje navíc?
Děkuji za odpověď
Kopecká Barbora

Kurzy střílení

Dobrý večer


Odpověď je Ano.

Petr Novák

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru