Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Autobusový výlet na Orlí hnízdo a k jezeru Königsee

4,5 / 5 CK Akord Alpy - Německo (mapa) 192 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lavička

Dobry den. Objednal jsem si u Vas zajezd na Orli hnizdo, 2krat a to na 17.6., po obdrzeni woucheru jsem na danou emailovou adresu napsal jmeno a prijmeni, data narozeni, kody voucheru, termin zajezdu a odjezdove misto. V podminkach je uvedeno, ze musim podepsat nejakou smlouvu o zajezdu. Nekolikrat jsem Vam psal jakou smlouvu nebo kde se podepisuje, nebylo mi na dotaz doted odpovezeno. Wouchery mam uz vytisknute a zaplacene a stale nevim, zda je vsechno v poradku. Dekuji za odpoved.

CK Akord

Dobrý den,
smlouvu jsme vám poslali v příloze už 27.2. k vyplnění, ale ještě od vás nepřišla zpět vyplněná. Co je potřeba vyplnit, jsme psali při odeslání smlouvy. Posíláme ji znovu, pokud budete potřebovat poradit ozvěte se v pondělí po 10:00 hod. a domluvíme se.

tomas

Zdravim, v kolik hodin je planovan navrat do Prahy ? dekuji

CK Akord

Dobrý den,
příjezd do Prahy je kolem půlnoci

Petra Svobodová

Dobrý den,jaký je nástupní místo v Berouně.Děkuji Petra Svobodová

CK Akord

Dobrý den,
u čerpací stanice OMV

Jiří Böhm

Dobrý den, máte ještě 6 míst na termín 23.05.2017? Kde se bude nastupovat v Plzni? Děkuji Bohm.

CK Akord

Dobrý den,
23.5. v nabídce není, myslel jste 13.5.? V tomto termínu je ještě 6 míst volných. Odjezd je od OC Olympie

Kamil Jíša

Sleva 44%???? Podle mého názoru podvod na lidi, protože se podobný zájezd jezdí s CK i bez slevy za 990,–Kč vč. pojištění.

MILAN FRANEK

bude takovy zájezd z karvine děkuji

CK Akord

Dobrý den,
z Karviné odjezd nemáme

Jana Ulrichová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli lze cestovat, pokud nám ještě nebylo 18 let? (věk 16,17). Děkuji za odpověď.

CK Akord

Dobrý den,
se souhlasem rodičů je to možné

Míra

Dobrý den chci se zeptat na termín ,3.6 a kde by pro nás bylo nejlepší nastoupit když jsme z Klatov..

CK Akord

Dobrý den,
nástupní místa jsou buď Plzeň nebo Horšovský Týn

Nikola Bartosova

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte volne místo na 5.7. pro 5 az 6 osob a jestli jde dohodou jiné Nástupní místo. Děkuji Bartošová

CK Akord

Dobrý den,
na 5.7. místa ještě jsou. O jaké nástupní místo máte zájem?

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru