Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Permanentka na cvičení při světelné show – 10 vstupů

4,6 / 5 DiscoAerobic Hradec Králové  (mapa) 19 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Radka Bajerová

Dobrý den,
permanentka je platná na 10 vstupů, maximálně však do 5. 5. 2017 – to znamená, že do 5.5. se „musí“ vychodit, nebo do 5.5. se musí vyměnit za permamentku.
Děkuji
Radka Bajerová

DiscoAerobic

Dobry den, do 5.5. by se permanentka mela vychodit, po predchozi domluve ale jiste neni problem permanentku prodlouzit :)

Marie Hochmalová

Je mi 54, mám 168 cm, 73 kg, vcelku zdráva, ale velmi sedavé zaměstnání, časté bolesti zad. Nebaví mě posilovny, ráda tančím. Je pro mě Vaše cvičení vhodné?

DiscoAerobic

Dobry den, posilovna neni pro zhubnuti jako takove prilis vhodna. Predevsim je potreba nejprve tuky spalit a pote posilit, navic vase bolesti vy se mohli zvefanim tezkych zavazi jen zhorsit. Pro nase cviceni jste v idealnim veku i vaze. Predevsim zumba a streetdance je pro sedave zamestnani tim idealnim relaxem a zaroven i v ramci treninku i posledni pulhodinu posilujeme a protahujeme se. Pokud rada tancite, tak u nas budete maximalne ve svem zivlu a jiste si uzijete i atmosferu potemneleho salu se svetly. Budeme se na Vas tesit :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru