Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Aktivní jaro v Krkonoších s polopenzí a lahví vína pro dva na 3 či 8 dnů

4,5 / 5 Pension u Bernardýna Harrachov (mapa) 9 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Vanda Plačková

Dobrý den, dočetla jsem se, že vloni se v Harachově pořádaly pivní slavnosti. Chtěla bych překvapit partnera a v termín letošních pivních slavností objednat ubytování v Harachově a objednat i pivní proceduru v pivovaru Novosad. Vaše nabídka ubytování mne zaujala. Mohli byste mi prosím sdělit, zda znáte termín těch letošních pivních slavností a zda byste pro dvě osoby měli volný apartmán s polopenzí na 3 dny (2 noci) ?
Děkuji předem za odpověď.

Michaela

Dobrý den, je možný pobyt se psem?

Pension u Bernardýna

Dobrý den,
se psem není problém. Příplatek je 90,– noc
Policar

Jitka Zuzánková

Dobry den,mate volno v terminu od 10.3.-12.3.? 2 dospely a 2 deti(3,5 a 6,5 let). Doplatili bychom pouze 250kc/noc za starsiho,je tomu tak…Dekuji za odpověď.Zuzánková

Pension u Bernardýna

Pro aktuálně volné termíny si prosím zavolejte na 604242391 Policar

Lenka Jakubcová

Dobrý den, máte volný pokoj pro dvě osoby v termínu 6. – 8. května? Děkuji, Jakubcová

Pension u Bernardýna

Pro aktuálně volné termíny si prosím zavolejte na 604242391
Policar

Lucie Slabihoudkova

Dobry den, voucher plati az od toho 1.3. nebo je mozne vyuzit hk i v unoru? Mela bych zajem ale na konci unora. Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucko,

voucher je možné uplatnit opravdu až od března. Třeba vyberete něco jiného z naší nabídky :-)

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Marcela

Dobrý deň, máte voľnú izbu pre 2 dospelých a 2 deti v termíne 29.4. – 1.5.2017? Ďakujem

Pension u Bernardýna

V tomto termínu nemáme.
Policar

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru